Balık burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş ve kariyerinizle, size keyif veren konular arasında kalabilir, üzerinizde bu haftabaşı stres hissedebilirsiniz. Öğleden sonra daha rahat etkilerle iş hayatınızda rahat ilerleyeceksiniz. Uzaklardan gelecek haberler sizi çok mutlu edebilir.Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Mesleki girişim, başvuru ve fikirlerinizi ortaya koymakta cesaretli olunuz. Can sıkıcı olan şeylere boyun eğmek zorunda değilsiniz. Bu halinizi görenler şaşırsa da, sizin ne istediğiniz önemlidir.Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkilerde bazı sorunlara yol açabilir. Sizden farklı düşünen, davranan veya görüşleri olan kişilere karşı tavır alabilirsiniz. Moral ve motivasyon gücünüz duygularınıza bağlı olarak değişebilir. Sıkıntılı olduğunda veriminiz düşer. Mutlu iseniz tutkuyla çalışırsınız.Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatında veya dışarıyla olan her türlü bağlantınızda kendinizi göstermenizi sağlar. Sizin için bu saatler verimli ve keyifli geçer.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün ikili ilişkileriniz iş hayatınızı da etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularla daha fazla gündemde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele vermeniz olası. Aile hayatınızda sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir. Bu durum sizde gerginlik yaratması mümkündür. Sakinliğinizi korumanız olayları yatıştırabilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın