Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Balıklar, Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi, hayallerini gerçekleştirmek isteyen şövalye gibi davranabilir. Ne pahasına olursa olsun onların peşinden gidecek ve elde edecektir. O denli kendine inanır.Saat 09:05 Ay-Venüs arasındaki zorlu kavuşumun etkisi altında, yaşça büyük, aklı başında kişilerle dostluğunuza özel verirsiniz. Ancak sadece kendi çıkarını düşünen kişiler canınızı bir hayli sıkar. Hayat herkes için güvenli ve huzurlu bir yer olmalı diyerek etrafınızdaki insanlara serzenişte bulunabilirsiniz.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu etkisi altında, sevgilimizin duygu ve ihtiyaçlarımıza karşı daha hassas olması gerektiğini işaret eder. Güvende olmak için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, size insanları etkileme gücü veriyor. Doğal bir manyetizma diyebiliriz. İnançlı ve kararlısınız. Bugün yapacağınız işlerde, girişimlerde, görüşmelerde şans ibresi sizden yana yükseliyor. Bir şeyi kafanıza takmış ve onu elde etmek için uzun süredir mücadele etmişseniz, şimdi onu elde edebilirsiniz. Maddi-manevi anlamda destek görürsünüz.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili planları gerçekleştirmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Alacağınız yardımlarla sorumluluklarınızın üstesinden geleceksiniz. Gün içinde iletişimle ilgili konularda değişiklikler yaşanabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Bugün konuştuğunuz kişileri kolayca etkileyebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın