BALIK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

BALIK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ 
Şair, romantik, özverili, hayırsever Balıklar,

23 Ağustos tarihine kadar, günlük işler ve sağlık evinizden geçen güneş enerjisi sayesinde günlük iş temponuz bu sürecte odak noktanız olacaktır. Kendinizi ifadeniz işinizin koşuşturmacalarında size faydalı olacaktır. Yanınızda birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza kendinizi ifade etmekten kendinizi göstermekten hoşlacaksınız. Verici ve cömert haliniz onlarla aranızdaki sorunların da düzelmesine neden olacaktır. Bu olumlu enerjilerden yararlanmanızı tavsiye ederken, kendinizi ifade gücünüzün yükselmesi nedeniyle kibirli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Ayrıca bu sure içinde sağlık konularına özen göstermelisiniz. Balıklar için güneşin enerjisi sağlık alanında bazı problemlerde olumlu etkiler verse de , bu konuların fazlaca ön plana çıkmasına da neden olur. Daha önceden sağlığınızla alakalı şikayetçi olduğunuz konularda tedavi sürecine girmelisiniz. Ve hertürlü sağlık kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz. Bu enerji her tür oluşum için sıcak bir zemin yaratır. Bunu asla unutmayınız. 23 Ağustostan sonra ikili ilişkiler evinize girecek güneş enerjisi ciddi ilişkiler konusunda eleştirel olmanızı ve mükemmeli arama isteğinizi de göstermekte.Parnerinize karşı kusur bulucu tavırlar içine girebilirsiniz. Mükemmeli birlikte oluşturmak için çaba sarfetmelisiniz.

Venüsün 13 Ağustos tarihine kadar yaratıcı enerji, çocuklar ve aşk ilişkileri evinizden geçecek oluşu nedeniyle ilişkiler konusunda sahiplenici, koruyucu ve kollayıcı davranışlar gösterebilirsiniz. Bir yandan da kafanızın içindekileri karşınızdaki kişiden saklamanız ve çekimser bir halde oluşunuz onu tedirgin edecektir. Eviniz ve ailenizdeki üyeler ile ilgileniyor oluşunuz aşkı da doyasıya yaşamanızda sorun çıkartabilir. Sizin için yuvanız yaratıcı enerjilerinizi en fazla göstereceğiniz alan olacaktır. 13 Ağustos tarihinden sonra ise aşk için şanslı bir dönem sizinle olacaktır. İçinizdeki duyguları karşınızdaki kişiye kolaylıkla gösterirken aşk açısından kendinizi daha çok ön planda tutabilirsiniz. Onaylandığınız ve takdir gördüğünüzde bu ruhunuzu okşayacaktır. Ne yaşarsanız yaşayın bu süreçte öncelikle kendiniz önemli olacaksınız. Cömertlik ve sevecenlik gösterirken karşınızdaki kişilerin de sizi yüceltmelerini beklersiniz.

Mars gezegeninin tüm ay boyunca ciddi ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik evinizden geçiyor oluşu, partnerinize karşı fazlaca eleştirel tavırlar içinize gireceğinizi gösteriyor. Bir yandan ilişkiniz için fazlaca didinecek bir yandan da kusur bulma yönünden fazlaca istekli olacaksınız. Sağlığınız ikili ilişkiler nedeniyle bazen bozulacaktır. Sinirsel gerginlikler görülebilir. Kişi ilişkisini de işi gibi görme eğiliminde olabilir. Daha sakin olmanızda agresif tavırlar içine girmemenizde fayda var.!
Sizin için olumlu günler
1-2-3-6-7-11-12-15-16-19-20-29-30-31

Olumsuz günler:
4-5- 17-18-24-25

Unutmayın siz kendini aşma peşinde özverili fedakar insanlarsınız, biraz kendinizi düşünmek size iyi gelecektir.
Rastgele!

Bir cevap yazın