BALIK BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

BALIK BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Mistik ve şiirsel, duyarlı, şefkatli, ruhsal, duygusal, sezgili Sevgili Balık’lar

Kariyer hayatınız ve mesleğinizle alakalı gelişmeler bu ayın en önemli konusu olacaktır. Farklı ufuklara açılmak, işinizle ilgili birçok yabancı insanla tanışmak, işinizi geliştirmek ve büyütmek amacınız olacaktır. Bu dönemde yeni iş teklifleri alabilir ve bunlar hakkında araştırmalarda bulunabilirsiniz. Patronlarınızla ilişkileriniz iyimser ve geliştirici yönde olacaktır. Yabancı bir ülkeyle bağlantılı iş görüşmeleri yapabilir yada yabancı bir ülkeye yerleşerek yaşamınızı iş anlamında orada da sürdürebilme olanağı yakalarsınız. Empati gücünüzün artışı karşınızdaki insanlara her zamanki gibi iyimser gözlerle bakmanızı sağlayacaktır.

Toplumsal ilişkilerinizde ve otorite ile olan bağlantılarınızda bu ay içersinde oldukça etkili enerjiler mevcut. İşinizin dış dünyadaki olumlu yansıması sizin de tanınmanız açısından oldukça önemli olacaktır. İşvereniniz ile ilişkileriniz olumlu geçecek beklediğiniz terfinin gerçekleşmesi moralinizin de düzelmesine yol açacaktır. Bağımlı olduğunuz ilişkinizden kopmanız daha da zor olabilir. Ona olan tutkunuz fazlalaşacak yaşadığınız olumsuzları unutmanızı da sağlayabilir. Yeni bir girişimi başlatabilir yeni bir iş alanında kendinizi gösterebilirsiniz.

Mars enerjisi de işinizle ilgili konularda gelişiminizi sağlayacak kadar olumlu. Yönetici gezegeniniz Jüpiterin yay burcundaki süreci size yenilik yapmanız için manevi olarak destekler sunacaktır. İşinizin getirileri artacak, çalışan kesimdeyseniz yeni bir maaş artışıyla sevineceksiniz. Size önerim mars/yay burcu enerjisinin kimi zamanlarda size fazla cesaret ve abartılı düşünceler getirmesi ile hiç düşünmeden araştırmadan herşeye atlamanız olabilir. O nedenle bunun bilincinde olarak daha dikkatli olmanızı, karar vermeden önce iyice düşünmenizi öneriyorum.

Sevgili Balık, siz değişken su burcusunuz, güç kaynağınız olan sezgileriniz, şefkatiniz ve hayalleriniz sayesinde yaşamınızda değişim yaratabilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
1-8-9-12-13-14-22-23-24-27-28

Sizin İçin olumlu günler:
10-11-17-18-19-25-26-27

Bir cevap yazın