Başak burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ortaklı işlerinizde şartlar sizin elinizde olmayabilir, karşı taraf size karşı net olmayacak. Özel hayatınızda sosyal ortamlarda kıskançlıklara, ilişkinizde zorlanmalara açık olacaksınız. Bulunacağınız yerlerde kendinizi kontrol etmeye çalışın.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, yüksek eğitim, uzmanlaşma, seyahatler, parasal konularında etkilidir. Kendinizi güçlü hissetmek istersiniz. İstemediğiniz veya zevk almadığınız bir işte veya konumda çalışıyor olabilirsiniz. Bu sizi rahatsız ettiği için, bu kavuşumun etkisiyle yeni bir girişiminde bulunabilirsiniz. Ancak bunu yaparken özellikle işin durumu ve çalışma saatleri, ücret, patron konumundaki kişilerle ilgili bir ön bilgi sahibi olmanızda yarar var. Bu kavuşum sorumluluklarınızın artışı anlamına gelir. Bu durum özgür hareket etmenin önüne geçebilir. Kimi Başaklar, tayin olabilir veya emekliye ayrılabilir.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, karşıtlığı sizi, ilişkinizle alakalı konularda düşündüreceğe benziyor. Venüs Yengeç burcunda sizi eskiye bağımlı kılarken, Pluto Oğlak burcunda yaşadığımız ilişkinin mutlaka bir değişimden geçmesi gerektiği yönünde bizi baskı altına alabilir. Sevilmeye ihtiyaç duyduğumuz şu aralar, partnerimizle aramızda yaşananlar bezdirici olabilir. Peki günü olumlu geçirmenin yolu nedir? Yine bilinçli davranmaktan, dengeli hareket etmekten geçiyor. Aranızdaki sorunlar nedeniyle birbirinize yüklenmek yerine lütfen mantıklı bir şekilde probleme neden olan noktaları gözden geçiriniz.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne almak, iş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi düşünmek zorundasınız. Hangi mesele olursa olsun, şu aralar aklı başında düşünmemiz gerekiyor.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, partnerimizin bizi anlamasını dileriz. Ortaklaşa bir hayat ve elbirliğiyle anlaşmaktan yanayız.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün nedeniyle, bir yandan iş hayatımızla ilgili konulara önem vereceğiz, diğer yandan ilişkimizi ilgilendiren meseleler üzerinde hassas olacağız. Bu bizi biraz yoracak bazen de gerginlik yaratabilecektir. Size tavsiyem, bir plan yapmanız ve sakince hareket etmenizdir.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili meseleleri gerçekçi bir şekilde ele almanızda yarar var. Bazen fazla özverili davranmak, gerçekleri göz ardı etmemize, bu yüzden verilen sözlere inanmamıza neden olabilir. Sözler ne kadar doğru, güvendiğimiz insanlar ne derece iyi niyetli diye bir bakmamız faydalı olur.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde uyum arayışı içinde olmak zor değil. Dışsal etkilere fazlasıyla açıksınız ve bu alanda daha dikkatli olmalısınız. Bunun için eleştirisel tavrınızı törpülemenizde fayda var. Eşinizle ilgili sağlık konuları gündeminize gelmesi olası. Uğraştığınız işlerde yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Girişimlerinizde aklınızı ve yeteneklerinizi ortaya koymaya bakın.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın