Başak burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu kararsız ve yönsüz tutumlar sergileyebilrsiniz. Fazla ihtiyatlı davrandıp karar veremediğiniz olaylar nedeniyle şimdi telafiler gerekebilir. Fedakârlık beklenen durumlara karşı tedbirli olun.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: ToprakNitelik: DeğişkenArketipler: Hizmetçi, analist, titiz, muhasebeci, mükemmeliyetçiUğurlu günü: Çarşamba Madeni: Kurşun, cıvaUygun taşı: Yeşim, jasper, mavi safir, akikUygun meslekler: Ekonomist, bilgi işlem, analist, muhabirlik, danışmanlık, matematik, arşivcilik, pazarlama, mühendislik, öğretmenlik, bakıcılık, masaj, tamircilikSahnenin büyülü ışıklarının, yazın rehavetinin ardından sıra çalışmaya ve kış için yavaş yavaş hazırlanmaya gelmiştir. İş, hizmet denilince akla ilk gelen başak burcu insanıdır. Mütevazılığın sembolüdür o, aslan burcunun aksine alttan aldıkça, mütevazı olundukça insanın benliğinin yüceleceğine inanır. Saftır… Tüm saf taşlar ve elementler gibi o da tam bir bütünlüğün ve mükemmeliyetin peşinden koşar… İnce eleyip sık dokuyan, attığı her adıma dikkat eden başak insanı için en önemli kelime çalışmak, çalışmak, çalışmaktır. Çalıştıkça mutlu olur, daha çok üretir, ürettikçe hizmetini detaylandırmayı ister. Detaylandırdıkça daha etkin olmak adına çabalarını arttırır. Tüm bunların amacı maddi açıdan kendini güvene alma ihtiyacından kaynaklanır. Ya da kendiyle başbaşa kalma isteğinin görmezden gelinmesidir tüm yaşadıkları. Başak burcu hayatı boyunca hep başkalarına hizmet eder, başkalarını mutlu etmeye çalışır ama bu hayatta en çok kendini sevmeyi öğrenmesi gerekir. Her işi pratik ve becerikli bir şekilde ele aldıkça, başkalarının onun yaptığı gibi yapamayacağına olan inancı artar. Bu da eleştiri mekanizmasının devreye girmesi demektir. Güneş başak burcunda  alçakgönüllüğü, dikkati ve düşünceli olmayı gerektirir. Ay başakta duygusal açıdan seçiçi olmayı sağlar. Merkür başakta pratikliği ve kararlılığı vurgular. Venüs başakta, sosyal ilişkilerde mükemmeliyetçilik arayışını doğururken, duygusal anlamda kendini ortaya koymasına engel olabilir. Mars başakta, hareket geçerken fazlasıyla araştırmacı olunduğunun göstergesidir. Jüpiter başakta çalışmayı sevmeyi ve çalışarak, yapıla işin en iyisini çıkartmayı öne çıkartır. Satürn başak ise, etkili, doğru ve pratik hareket etmeyi görev bilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Gün boyunca Balık burcunda olan Ay, partnerinizle güzel bir gün geçirebileceğinizi gösteriyor. Ay-Neptün kavuşumunun yaşandığı gün içerisinde, sevgilinizden veya eşinizden romantik bir sürpriz görebilirsiniz. Yalnızsanız hayalinizdeki bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. İşinizi ortağınızla beraber yürütüyorsanız olmaz dediğiniz projeler bugün gerçek olabilir. Geliriniz artabilir.Neptün kavuşumunun ardından Jüpiter ile açısını kesinleştiren Ay, ilişkilerinizde hislerinizi yansıtırken aşırıya kaçmanıza neden olabilir. Çok sevseniz de bunu partnerinize belli ederken karşı tarafı sıkmamaya özen gösterin. Aşırıya kaçmayı seven Jüpiter bugün duygusal hayatınızda bu tarz abartılı davranışlar yapmanıza sebep olabilir. Ayrıca aile içindeki bir konuda da verdiğiniz tepkiler gereğinden fazla olabilir. İstemeden kalp kırabilirsiniz. Satürn-Neptün uyumlu açısını çalıştıran Ay, bazılarınızın aşk hayatında bir karar alma evresinde olduğunu gösteriyor. Mantığınızla karar aldığınız sürece sonuçları sizler için iyi olacaktır.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Karşılıklı konular daha çok gündeme gelebilir. Uğraştıran durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Mahkeme ile ilgili işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler yaşanabilir. İşlerinizdeki aksamalar yüzünden kendinizi hırpalamayın.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın