Başak burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yeni kurduğunuz ilişkilerin ve arkadaşlarınızın özel hayatınıza gösterdiği önem ve ehemmiyet bu pazar hoşunuza gidecek. Kendinizi şanslı göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda gerginliklere açıksınız ama bunu biraz siz tetikleyeceksiniz.Bu pazar oluşan Güneş – Neptün olumlu açısıyla yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü etkiler altında olacağız. Yaratıcılığımız artarken enerjimiz düşük çalışabilir. Sanatsal çalışmalara kendimizi vermek, ruhsal bütünlüğe kendimizi adamak anlamında şahane bir gün.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar Saat 06:52 Ay-Mars görünümü, mecburi olan ve bizi zorlayan her şeyden uzaklaşmak, kendimizi yenilemek arzumuzu işaret ediyor.Saat 13:40 Ay-Merkür görünümü, düşündüğümüz bir planı gerçekleştirmekte zorlanmanın işaretçisidir. Bu durum zihnimizi yorabilir. Sakin olalım ve bir daha duruma bakalım.Saat 15:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, fikirlerimizi başkalarıyla ortak çıkarlarımız adına paylaşmaya hazırız. Ancak hep bana diyenlerle uzlaşmaya açık değiliz.Saat 17:42 Güneş-Neptün görünümü, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayan dostluklara, olumlu gelişmelere ve bize gerçekten arzu ettiğimiz uyumu, huzuru, mutluluğu verecek bir insana, ilişkiye ihtiyacımız var.Saat 20:47 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.Saat 21:01 itibariyle etkili Ay-Güneş görünümü, inandığınız değerlere saygı duymanızı, etrafınızdaki tüm sevdiklerinizi kucaklamanızı sağlar. Kişi böyle bir etki altında iç huzuru duyar.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün daha akıcı ve yaratıcı koşullar getirmekte. Sevdiklerinizle bir arada olmak, istediklerinizi yapmak zor olmayacak.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın