Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-01-2019)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-01-2019)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu ilişkilerde kandırılmış, yanlış yönlendirilmi hissedebilirsiniz. Fedakarlık beklenen durumlara karşı tedbirli olun. Çabalarınızın karşılıksız kaldığını sezebilirsiniz. Kendini olduğundan farklı gösteren insanlara dikkat edin.Güneş Plüton ile kavuşumda; uzun vadeli düşünülmesi gereken olaylara vurgu var. Hesaplı risk almak, ayakları yere sağlam basmak, aklı başında davranmak önemli. Bu zorlu görünüm nedeniyle uzun vadeli borçlardan, riskli projelerden  kaçınmak faydalı olur. Gün boyu Balıkta ilerleyen Ay Neptün ve Kiron arasında. Duygusal yükler açığa çıkarken, güvenli alan arayışımız artacaktır. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli. Sağlık sorunları artabilir.\nAyurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.\nGünün rengi: GümüşElement: ToprakNitelik: DeğişkenArketipler: Hizmetçi, analist, titiz, muhasebeci, mükemmeliyetçiUğurlu günü: Çarşamba Madeni: Kurşun, cıvaUygun taşı: Yeşim, jasper, mavi safir, akikUygun meslekler: Ekonomist, bilgi işlem, analist, muhabirlik, danışmanlık, matematik, arşivcilik, pazarlama, mühendislik, öğretmenlik, bakıcılık, masaj, tamircilikSahnenin büyülü ışıklarının, yazın rehavetinin ardından sıra çalışmaya ve kış için yavaş yavaş hazırlanmaya gelmiştir. İş, hizmet denilince akla ilk gelen başak burcu insanıdır. Mütevazılığın sembolüdür o, aslan burcunun aksine alttan aldıkça, mütevazı olundukça insanın benliğinin yüceleceğine inanır. Saftır… Tüm saf taşlar ve elementler gibi o da tam bir bütünlüğün ve mükemmeliyetin peşinden koşar… İnce eleyip sık dokuyan, attığı her adıma dikkat eden başak insanı için en önemli kelime çalışmak, çalışmak, çalışmaktır. Çalıştıkça mutlu olur, daha çok üretir, ürettikçe hizmetini detaylandırmayı ister. Detaylandırdıkça daha etkin olmak adına çabalarını arttırır. Tüm bunların amacı maddi açıdan kendini güvene alma ihtiyacından kaynaklanır. Ya da kendiyle başbaşa kalma isteğinin görmezden gelinmesidir tüm yaşadıkları. Başak burcu hayatı boyunca hep başkalarına hizmet eder, başkalarını mutlu etmeye çalışır ama bu hayatta en çok kendini sevmeyi öğrenmesi gerekir. Her işi pratik ve becerikli bir şekilde ele aldıkça, başkalarının onun yaptığı gibi yapamayacağına olan inancı artar. Bu da eleştiri mekanizmasının devreye girmesi demektir. Güneş başak burcunda  alçakgönüllüğü, dikkati ve düşünceli olmayı gerektirir. Ay başakta duygusal açıdan seçiçi olmayı sağlar. Merkür başakta pratikliği ve kararlılığı vurgular. Venüs başakta, sosyal ilişkilerde mükemmeliyetçilik arayışını doğururken, duygusal anlamda kendini ortaya koymasına engel olabilir. Mars başakta, hareket geçerken fazlasıyla araştırmacı olunduğunun göstergesidir. Jüpiter başakta çalışmayı sevmeyi ve çalışarak, yapıla işin en iyisini çıkartmayı öne çıkartır. Satürn başak ise, etkili, doğru ve pratik hareket etmeyi görev bilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

İlişkinize ve evliliğinize yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Hayal ettiğiniz ilişkiyle gerçekte olanın farklı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumu partnerinize yansıtmamaya dikkat edin. Sert etki alıyorsunuz, vereceğiniz bir cevap karşı tarafı kendinizden soğutabilir. Karşı tarafın da duyguları olduğunu unutmayın. Ortak iş açmışlar varsa aynı durum ortağınız için de geçerlidir. Ufak bir sorun büyüyebilir.Güneş-Plüton kavuşumu aşk hayatınız ve çocuğunuzla ilgili durumları karşınıza getirecektir. Aşk hayatınızda her şeyi kendinizin istediği gibi yönetmemelisiniz. Her şeyi kontrol ettiğinizde sanki düzgün gidecekmiş sanırsınız ama bir bakarsınız aslında tam tersi olmuş. Partnerinize karşı güç savaşına girmeyin. Ortak noktalarda buluşmaya çalışın. Bunu denerseniz bu kavuşum aranızdaki aşkı daha da güçlendirecektir. Partnerinizle aranızdaki cinsel çekim her zamankinden fazla olabilir. Çocuğunuzun başarısıyla ilgili haberler alabilir, gururlanabilirsiniz. Bir başka etki ise, fazla otoriter bir ebeveyn olmanız çocuğunuzla olan ilişkinizi zedeleyebilir. Mümkün olduğunca onu kendi haline bırakmaya çalışın.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Uğraştıran durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Mahkeme ile ilgili işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler yaşanabilir. İşlerinizdeki aksamalar yüzünden kendinizi hırpalamayın.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın