Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay, eski dostlar, geçmişte yaşanan güzellikler, sevdiğiniz ancak yanınızda olmayan kişileri anarsınız. Onları özlersiniz. Geleceğinizi güvence altına alabilmeniz ve dilediğiniz gibi bir yaşam kurabilmek sizin için önemlidir. Haksız, kaba, düşüncesiz davranan kişilere, vefasız insanlara içten içe kızarsınız. Moralinizi yükselten, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ortamda bulunmayı tercih edersiniz.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarımıza, sevdiklerimize düşkünlüğün göstergesidir. Ancak paramıza sahip çıkalım. Birilerini memnun edelim diye gücümüzü zorlamayalım. Hani değen insanlara, hakikaten bizim yanımızda olan kişilere gerektiğinde oluruz. Fakat bunun ayarını bilmekte yarar var.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünüm etkisinde, kendi adınıza hareket etmek, hedefinizi belirlemek, başarılı olmak arzumuz yoğun. Ancak, sorumluluklarınızın ağırlığı, ailemizle ilgili bir takım meseleler veya problemler sizi yorduğu için pes etmiş gibisiniz. Oysaki, bu görünüm tekrar bir düşünmenin, sakin ve aklı başında hareket ederek her türlü pürüzü temizlemenin göstergesidir. Hırs yapmayınız. İnatla, çekişerek, tartışarak, tehditlerle bir yere varılmaz. Siz gerçekçi olmalısınız. Eviniz-aileniz ve kendinizle ilgili meseleleri olgunlukla çözebilirsiniz. Şu sıralarda keskin kararlar almak doğru değil. Kendinize zaman tanıyınız.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün geleceğinizle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Sosyal konulara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. İşlerinizde öngörmekte zorlandığınız konular olabilir. Yeniden harekete geçmek için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Planlarınızda aksamalar yaşanabilir. Kişisel mücadelenizde aldığınız sorumluluklar sizi zorlayabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyor, fakat tüm bunları yaparken, bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. Gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadeleden, zevk alıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın