Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sevdiğiniz insanla iletişiminiz, seyahat planlarınız güzel çalışabilir. Diğer yandan ortak parasal işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Diğer insanlarla olan bağlatılarınızda ve para işlerinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Arkadaşlık ve sosyal çevrenizle alakalı konularda etkili olan bu yansıma, geçmişte yaşanan bazı olayların tekrar önünüze çıkması anlamı da taşıyabilir. Sizi anlamamakta ısrar eden kişilere anlayış göstermezsiniz.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, çıkarlarımıza ters düşen durum ve ilişkilerin işaretçisidir. Bizim penceremizden bakmazlar duruma. Bu da bizi rahatsız eder, kaygılandırır. Çok sevmenin, tutkuyla bir şeyleri istemenin ancak elde edememenin göstergesi de olabilir. Doğal olarak gerginleşiriz, mesafe koyarız ve duruma tarafsız bakmakta zorlanırız. Bu saatlerde finansal konulardan ilişkilere kadar her meselede elden geldiğince sakin ve olgun davranmamız yerinde olacaktır.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, inatçılığınızın tavan yapması anlamı taşır. Yani kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın fikirleriniz üzerinde tesirde bulunması mümkün değildir. Yaratıcı yönleriniz bugün ön plandadır. İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde konuşmaktan hoşlanmazsınız. Hatta sanki her şey yolundaymış tarzı hareket edebilirsiniz.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü gündüz saatlerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları farklı bir bakış açısıyla ele almamızı, şifaya kavuşturmamızı sağlar. İlişkileri güçlendirir, güzel niyetli yaklaşım ve paylaşımlar yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırır. Burada önemli olan, sevginin gücüdür. Problemler de bu güçle çözüme kavuşur.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma arkadaşlarınız içinde iyimser tavırlarınız ile dikkat çekebilirsiniz. İş konularında yeniliklere açıksınız. Problemlere buluşçu bir bakış açışı getirebilir, yeni çözüm metotları geliştirebilirsiniz. İş organizasyonunuz içinde önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Günün yüksek temposu içinde sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün yakın çevrenizde bazı gizli paylaşımlar yapabilir ve onlardan sırlarınızı saklamasını isteyebilirsiniz. Bu yeni bir işin veya yeni bir fikrin paylaşımı konusunda olabilir. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken konu gerçekten bu sırrı tutabilecek arkadaşınıza söylemeniz olacaktır. Aksi takdirde bu konuşmalar başkalarına yine gizli yollardan aksettirilebilir ve siz zor durumda bırakabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bazı konular sizde stres durumları yaratabilir. Bu duruma aşmak için kendinizi biraz meditasyon konularına yöneltmeniz gerekebilir.

Bir cevap yazın