Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-05-2019)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-05-2019)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde yaşam enerjiniz yüksek, detayda bütünü gören becerileriniz vasıtasıyla bugün iş bitiricisiniz. İlişkilerden destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde huzursuzluk olası. Dönüşüme ihtiyaç duyan yanlarınız açığa çıkıyor olabilir.Ay aslanda ilerlerken sabah saatlerinde Güneş ve Jüpiter’le öğleden sonra ise Venüs ile görünümde. İyicil gezegenler arasındaki bu açı iyimserlik ve huzura vurguyu artırıyor. Akşam saatlerinde başak burcuna ilerleyip Uranüs ile açı yapıyor. Özdisiplin, üretim, uzun vadeli stratejiler ve sadelik önem kazanıyor. Eleştirel ve tepkisel tutumlara dikkat etmek faydalı olur. \n Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.\n Günün rengi: Fildişi ve krem

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay bütün gün boyunca sizlerin burcunda hareket ediyor. Hafta sonuna oranla bugün enerjinizin yükseldiğini fark edeceksiniz. Güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız ideal bir gündesiniz.Ay-Merkür arasında oluşan olumlu kontak sayesinde beklediğiniz haberler varsa bugün size ulaşabilir. Kendinizi geliştirmek farklı bilgiler öğrenmek adına yeni eğitimlere merak salabilirsiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeni başlangıçlar yapacağınız işlerinizde yaratıcı hayal gücünüzü kullanacağınız bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara gerçekçi bir gözle bakabilirsiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konular gündeminizi oluşturabilir. İlişkilerinizde fedakârlık gösterebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

GÜNÜN EMOJİSİ:

Bir cevap yazın