Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel ilişkileriniz sizi sevgidolu kılacak, ortak parasal harcamalarınızda orta yolu bulacak, sevdiğinizden hiçbir şeyi esirgemeyeceksiniz. İletişim ayağınız güçlü olduğu için aşk veya yaratıcılıkla ilgili konularda etrafınıza yol gösterebilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, gayet olumlu bir büyümenin, gelişmenin işaretçisidir. Başkalarının hukuk, para, çevre, aşk, çocuklar gibi konularda verimli ilerlemeniz için size sunduğu bir kuvvettir. Karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde hem maddi hem de manevi anlamda rahatlarsınız. Fırsatları güce dönüştürebilir, çevreniz üzerinde kuvvetli bir etki bırakabiliriniz. Attığınız adım, verdiğiniz mücadele ve güven duygunuz başkalarına liderlik etmenizi, böyle bir olanakla büyümenizi sağlayıcıdır. Çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili olumlu bir gelişmedir. Bir bebek sahibi olmak, yeni bir çevrede yaşamak, olumlu bir yatırımda bulunmak için uygun zamandır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, her konuda yarar ve zarar hesabı yapabilir, kimlerle ne gibi bağlantımız var gözden geçirebiliriz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşkta güvenilir, sadık, ılımlı, paylaşımcı davranışların işaretçisidir. Hem siz hem partneriniz anlaşmaya gönüllü iseniz, bu görünüm sizi birbirinize yaklaştırır. Sorunlar olsa da, eğer aranızda sevgi varsa, bunların çözüme kavuşması mümkündür.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün gereksiz korkulardan uzakta kalmaya bakmalısınız. Ortaklı işler öne çıkabilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Maddi konularla ilgili yoğunluğunuzu denetlemek zorundasınız. Sezgisel içgüdüleriniz fazla çalışıyor.. Parasal trafiğiniz yoğunlaşıyor.. Unuttuğunuz borçlarınız ve ödenmesi gereken sorunları yeniden gündeme gelmesi söz konusu.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Yapacağınız gizli görüşmeler sayesinde finansal kaderiniz geleceğe yönelik önemli değişimler gösterebilir. Şu an bunu kimseye söylememenizde fayda vardır. İlerleyen zamanlarda her şey daha da netlik kazanacaktır. Eski dostlar ve samimi kişilerden alacağınız fikirler sizler için destekleyici olacaktır.

Bir cevap yazın