Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, hesabınızı iyi yapmanın önemini, yaşadığınız tecrübelerin bunları size öğrettiğini unutmadan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Bu görünüm size gerçek özgürlüğün insanın seçimlerinde saklı olduğunu hatırlatıyor. Çıkar ilişkilerine dayalı her şey gün gelir sizi baskı altına alır. Gizli dünyanızda sizi yormakta ve kaygılandırmakta olan meseleleri geride bırakmanız ve önünüzdeki geleceğe odaklanmanız gerekiyor. İçinizdeki gerçek ışığı ortaya çıkarmak için kendi sorumluluğunuzu ele almalısınız. Kişisel gelişim yolunda kalbinizin sesi size doğruyu söyleyebilir. Bu hayatı iyi bir şekilde düzenlemek için yanlışa susmak yerine, dile getirmek sizi yükten kurtarır. Maddi ilişkilere dikkat ediniz. Dikkatli şekilde paranızı değerlendiriniz. Zayıf yönlerinizin başkaları tarafından kullanılmasına müsaade etmeyiniz. Başkaları mutlu olsun diye, kendinizden vazgeçmeyiniz. Bunlara özen göstermek size yeni kapılar açabilir.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, çalışma hayatımızı, parasal durumumuzu gözden geçirmede etkili oluyor. Kaliteli bir yaşam, özgürlük, fikir alışverişi, sevdiğimiz şeyleri yapmak istiyoruz. Bu saatlerde özellikle yeni çözüm yolları bularak nasıl rahatlayacağımızı düşünmemizi sağlıyor. Güzel görünmek, ilgi uyandırmak isteriz. Bazı özel ihtiyaçlarımız için bir miktar para ayırabiliriz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne almak, iş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi düşünmek zorundasınız. Hangi mesele olursa olsun, şu aralar aklı başında düşünmemiz gerekiyor.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, mecburiyetlerimizin bazen bizi nasıl da yorduğunu, iş hayatından özel yaşantımıza kadar özgürce hareket etmemizin önüne geçtiğini düşünmemizi sağlıyor. Çalışmak, çaba sarfetmek kadar insan, biraz da soluk almayı, kendine dikkat etmeyi bilmeli diye düşüneceğiz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Tamamlamaya çalıştığınız işlerinizde mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizde sabırlı davranmalısınız. İkili ilişkilerinizde tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İşlerinize yeniden hareket kazandırmak isteyebilirsiniz. Yazışmalarda aksaklıklar olabilir, hızlı kararlar almayın.

Vatan Gazetesi Burçlar
Uzun süredir olmasını istediğinizi kişisel arzularınızı ön plana çıkacaktır. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek gerekli iş birliğini sağlayabileceksiniz. Karamsarlığı bırakın.

Bir Cevap Yazın