Başak burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar, Saat 09:38 Ay-Merkür görünümü, siz gizliden gizliye yoran meseleleri, başkalarıyla olan her türlü bağlantınız, hedeflerimizi, mesleki alanda ortaya koymak istediklerimizi mantıklı bir şekilde ele almanız gerektiğini gösteriyor. Dış dünyadaki gelişmelere kayıtsız kalmayalım. Gelişimimize katkıda bulunacak insanlarla ilişkimizi koruyalım. Kendimize inanalım ve güvenelim.Saat 11:06 Ay-Pluto görünümü, aşkta tutkuların etkin olmasını sağlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa, kopmak yerine birbirinize daha fazla çekildiğinizi hissedersiniz. Bu durumda cinsellik bir hayli etkilidir. Kızarsınız, sıkılırsınız ancak vazgeçmeniz zordur. Ben derim ki, bu ilişkiden ne kadar eminsiniz? Kendinizi iyi tanıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin adını net olarak koyabilirsiniz. Hem öyle hem böyle duygular bu ilişkide gerginliğe neden olabilir.Saat 18:50 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla bütünleşmekte, onları anlamakta zorlandığımızın göstergesidir. İç dünyamızda bizi rahatsız eden, özgürlüğümüzün önüne engeller koyan ailevi konulardan sorumluluklarımıza kadar her şeyi gözden geçiririz.Saat 22:26 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, hedef-ümit-ailevi yaşam-güvenlik-idealleriniz konusunda bir hayli hassas düşünmenizi ve hayatınızı garanti altına almak isteğinizi gösteriyor. Kişi kaybetmemek için doğal olarak dikkatli olmaya çalışıyor. Koç burcunda ilerleyen Ay, aktif ve bir an önce sonuç almak isteyen kişinin, yanlış kararlar vermesine, eş veya ortaklar yoluyla zorluklar yaşamasına sebep olabilir. İnsan kaybetmemek isterken, birileri tarafından kayba uğrayabilir. O nedenle bastığınız yere dikkat ediniz. Kimseye kefil olmayınız, durumunuza, amacınıza göre bir yol belirleyiniz.Mutlu Pazarlar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Duygusal konularda ve ailevi işlerde bazı sıkıntılar, krizler olsa bile, alacağınız destek sayesinde her şey daha anlamlı hale geliyor.

Vatan Gazetesi Burçlar
Yakınlarınızın sorunları gününüzü meşgul etse de, kişisel ilişkilerinizi mesleki konularınızdan farklı tutacağınızdan emin olabilirsiniz. Bugün, ısrarla tutku çerçevesinde hareket ederek, şartlarınızı zorlayacaksınız.

Bir Cevap Yazın