Başak burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında inandığınız yolda ilerlemek taraflısı olduğunuz için, bir işin olurunu veya olmazını bilmek istersiniz. Çünkü boş yere zaman kaybetmekten hoşlanmazsınız.Saat 09:05 Ay-Venüs zorlu kavuşumu altında, kafamız para-aşk-iş v.b konulara bir hayli takılır. Hırslı tepkilerde bulunabiliriz. Güven duygumuzun sürekli parlatılması gerekir. Sevgilimiz doğru bir insan mı, biz huzurlu muyuz, aşk hayatımızda ne anlama geliyor, ne kadar kazanıyoruz, kimler yolumuza taş koyuyor. Bütün bunları sorgularız.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, çevrenizle olan bağınızı güçlendirir. Siz yaşadığınız yerin, birlikte olduğunuz kişilerin, mahallenin, komşuların ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Bu bağın kaybolmasına gönlünüz razı değildir. İş girişimlerinde çıkarlarınızı korur ve kollarsınız. Taleplerinizin yerine getirilmesini beklersiniz. Başkaları üzerinde ikna kabiliyetiniz ve etkiniz yükselir. Bu birilerinin size danışmasını, sizin başkalarından destek almanızı, işlerinizi çıkarlarınız doğrultusunda düzenlemenizi sağlayan bir şanstır.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün keyif aldığınız şeylere yönelebilirsiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Günlük işlerinizi toparlayabilirsiniz. Duygusal değişiklikler sizi yorabilir. Eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Karşı cinsin güzel konuşmalarıyla sizi etkilemeye çalışmaları sonucunda geçici aşklar gündeme gelebilir. Bu konuda deneyimleriniz oldukça bol olacak.. Maddi kaygılarınızın gündemde olacağı bir dönem içindesiniz. Dikkatli olun.

Bir Cevap Yazın