Başak burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Başaklar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerimizin kabulünü istediğimizi, kimse için taviz vermeyeceğimizi, kim ne düşünürse düşünsün bizim de beklentilerimiz olduğunu işaret ediyor. Ailemiz kutsal değerimiz. Ancak bazı sözler, yalanlar veya oyunlar bizi yoruyor. Oturup düşüneceğiz. Hangi yol bizim için daha olumlu. Yerleştiğimiz toprak, birlikte yaşadığımız kişiler ve değerlerimiz. Doğal olarak bu değerlere uygun olmayanları hayatımızda ayıklamak isteyeceğiz. Bu görünüm bir yere gitme, orada yaşama, psikolojik ve bedensel anlamda kendimizi toparlama ihtiyacımızı gösteriyor.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, bazı kişilerle aranızdaki sürtüşme sizi tedirgin edebilir. Sabırlı olmakta zorlanırsınız. Gerektiğinde de dolaylı yoldan lafı yapıştırırsınız.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığı, birileriyle anlaşmamız pek kolay olmayabilir. Konuşulanlar boş ve bazen abartılı gelir. Karşınızdaki daha bir cümle etmeden ne diyeceğini anında anlarsınız. Duymazdan gelirsiniz. Yine bir şeyler uyduruyor diye düşünürsünüz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Yılın son günü olsa da bazı sorumluluklar ve tamamlanması gereken işler var. Sürekli bir hareketlilik içindesiniz. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çevresel ilişkilerinizde derin ve anlamlı dostluklara önem vermeniz, bugün yakın dostlarınızla yapacağınız iş birliklerini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda işlek zekanızın pozitif yönlerinden faydalanmalısınız.

Bir Cevap Yazın