BAŞAK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

BAŞAK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ
Verimli, eleştirel, ayırt edici Başaklar,

23 Ağustos tarihine kadar bilinçli aklınızın isteklerini ve kendi iradenizi bırakmanızı sağlayacak deneyimlerle sizi zorlayacaktır. Siz kendinizi inzivada hissedebilirsiniz. Kendi içinize dönüş yapacağınız bu süreçte doğaldır ki, kişisel canlılığınız gözle görülür şekilde azalabilir. Kendi kimliğinizi ifade etmek istemeyebilir, kendi özünüze dönerek kendinizi incelemek isteyebilirsiniz. Güneşin aslant burcu süreci nedeniyle bir yandan ifade etmek zorunda kalabilir, bir yandan kendinizi dış dünyadan uzak tutarak eleştirebilir, mükemmelliğe olan düşkünlüğünüz nedeniyle hiçbirşeyden memnu kalamayabilirsiniz. Bu konuda egonuz gizlenir, bir tür güven eksikliği içinde olabilirsiniz. Birçok şeye eleştirel bakabilir ve bazen de hiçbirşeyi beğenmeyebilirsiniz. Kimi zaman da fazlasıyla empatik davranır doğanıza aşina gelen hizmet etme isteğinizi gizlice yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Bu etkiler devam ederken venüs gezegeninin arkadaşlar evinizdeki enerjisi nedeniyle dostlarınız içinde bulunduğunuz durumu anlayışla karşılayarak size yardımcı olacaklardır. Grup faaliyetlerinin en çalışkan üyesi olan siz, şimdi biraz sakinleşseniz de yine de elbirliği yaptığınız tüm konularda çevrenizdeki insanlar sizi arayacaklar ve sessizlik halinizde sizi yanlız bırakmayacaklardır. Bu dönemde ileriye dönük hedefleriniz için venüs gezegeni size desteğini sunacak. Ve siz ne olursa olsun dünyadan fazlacak kopamayacaksınız.

Mars gezegeninin tüm ay boyunca kişisel ifade alanınızda konumlanışı da, yukardaki etkileri çok daha kolay atlatmanızı sağlayacak. Ve siz kendinizi kısa sürelerle dış dünyadan uzak tutsanız da yine de etrafınızdaki insanlarla irtibatta bulunmanız gerektiğini anlayacaksınız. Bazen eleştirel tutumunuzla çevrenizdekilerin de mükemmel olmasını isteyecek ve onlara destek olacaksınız.

Sizin için olumlu günler :
1-2-3-6-7-15-16-19-20-24-25-29-30-31

Olumsuz günler :
4-5-11-12-17-18

Unutmayın siz mükemmeliyetci çalışan titiz bir insansınız Bu kadar çok çalışmak başarıyı da beraberinde getirecektir.
Rastgele!

Bir cevap yazın