BAŞAK BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

İnsanlığın hizmetinde, analitik, dürüst, alçakgönüllü, düzenli, sorumluluk sahibi, titiz Başak’lar,

22 Kasım tarihine kadar yakın çevreniz, iletişim, haberleşme, eğitim ve kısa yolculuklar sizin odak noktanızı oluşturacaktır. Yakın çevrenizdeki kişilere karşı fazla sahiplenici davranışlar içinde oluşunuz ve gücünüzü gösterme isteğinizin yüksekliği kimi zamanlarda problemlere neden olacağından bu sürecte daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Yolculuklar konusunda oluşabilecek tersliklerin 17 Kasım tarihinden sonra düzene gireceğini belirtmek isterim. Kardeşlerinize ait gizli saklı meselelerle ilgili onlara daha anlayışlı davranmanız gerekmekte. Ya hep ya hiç tavırları içinde olmadan güneşin bu etkili pozisyonunu yaratıcı ifade ve güç olarak olumlu birşekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Venüs gezegeninin de güneş enerjisi gibi çevreniz ve iletişimle alakalı yaşam alanınızdan geçişi nedeniyle duygularınız konusunda yakın çevrenize baskı uygulamamanızı, sabit görüşlerinizle onlarla aranızda sorunlar yaratmamanızı öneriyorum. İlişkinizdeki tutkunuzun, duygusallıktan uzak sadece kendi isteklerinizin peşinden gitme eğilimi taşıması nedeniyle kendinizi tatminsiz hissedebilir ve ilişkinizle alakalı kuşku ve kuruntuya düşebilirsiniz. Derinlemesine düşünmeli ve kararınızı ondan sonra vermelisiniz.

Cesaretinizin güçlü olduğu bir ay sizi bekliyor. Her ne kadar güneş ve venüsün zorlu pozisyonları nedeniyle gerginlikler oluşsada esnek bir düşünce tarzını benimseyerek daha önceden kafanızda olan projeler için atılımlarda bulunabilirsiniz. Yakın çevrenize kendinizi gösterme gücünüz o kadar yüksek olacaktır ki onlar adına da faydalı girişimlerde bulunarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

Sevgili Başak, siz değişken toprak burcusunuz. Güç kaynağınız olan çalışkanlığınızla ve verimlilik gücünüzle mükemmeli yakalayabilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
1-8-9-12-13-14-17-18-19-22-23-24-27-28

Sizin İçin olumlu günler:
4-5-10-11-23-26

Bir cevap yazın