BAŞAK BURCU İÇİN TEMMUZ AYI ANALİZİ

Verimli, eleştirel, ayırt edici Başaklar,

Temmuz ayında birbirinden farklı enerjilerin burcunuza olan etkisini yaşayacaksınız. Kişisel canlılık ve bilinçli kararlarınızda etken rol oynayan güneş, 23 Temmuz tarihine kadar guruplar içinde veya gurupla birlikte yaşamak ve arkadaşlığı deneyimlemek, aynı zamanda da insancıl hedefleri desteklemek amaçlı sizi cesaretlendirdiğini farkedeceksiniz.

Arkadaşlıktan beklentileriniz yüksek olacağından hayal kırıklığına uğramamak için gözlem gücünüz devreden çıkarmamanızı öneriyorum. Dostluklarınızda her zamanki gibi seçici olunuz. İnsanlarla gönüllü olarak biraraya gelin ve aile bağlarınızı da kuvvetli tutun.

Venüs gezegeninin toplumsal ilişkiler evinizden geçişi nedeniyle insanlarla temas kurmakta bunları sürdürmekte ve geliştirmekte yetenekli oalacaksınız. Cana yakın, popüler, güvenilir ve sadık oluşunuz çevreniz tarafından takdir edilecek. Mesleğinizle ilgili yapacağınız görüşmelerde başarı şansınız yüksek. 18 temmuz tarihinden sonra aşktaki şansınız yükselecek ve birçok insanla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Ayrıca kişisel ifadeniz ve dikkat çekiciliğinizin artışı nedeniyle çevrenizdeki parıltınız gözle görülür hale gelecek. Sizin için şanslı bir dönem.

Bir cevap yazın