Boğa burçları 2012 yılı burç yorumu * yeni

Boğa burçları ikili ilişkilerinizde 2012 yılında, 2011 yılına göre daha şanslı olacaksınız. İlişkilerinizdeki hareketlenmeler mart ayının sonunda  eylül ayının başlarına kadar bir süreçte olacak. Yeni Ortamlara gireceksiniz ve yeni kişilerle tanışacaksınız. Uzun zamandır hissetmediğiniz duyguları tekrar hissedeceksiniz.

Yeni başlayacak olan ilişkinizde eskiye göre daha çok deneyimlisiniz,  eskiden yapmış olduğunuz hataları tekrar etmemeye çaba göstereceksiniz. 2012 Ekim ayında ise ikili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerekiyor zira karşı taraf tarafından anlanamayabilirsiniz.

Boğa burçları iş hayatlarında ise 2012 yılında , yatırım senesine giriyorlar. 2012 yılında ekonomik olarak daha çok güçleneceksiniz.  Yükselen burcu boğa olanlar 2012 yılı ilk çeyreğinde aldıkları sorumlulukları yerine getirirken zorlanacaklar hatta bu kendilerine “Acaba hata mı yapıyorum?” sorusunu sormalarına neden olacak. 2012 yılının ilk 3 ayında gerek iş arkadaşlarınız gerekse de müdürleriniz ile iletişiminizi daha güçlendirmenizde fayda var.

Boğa burçları nisan ve mayıs aylarında Jüpiter gezegeninin de etkisiyle kendilerini pazarlama alanında geliştirmek isteyeceklerdir. Yeniliklere bu dönemde açık olacaklar. Boğa burçları için 2012 yılının ilk 8 ayı iş değiştirmek için uygun olmayan aylar. Bu yüzden karşılaştığınız sorunlarla başa çıkmayı öğrenmeli ve çabuk pes etmemelisiniz.

Kariyerinizde yükselme hedefiniz varsa 2012 yılında beklentilerinizden daha yavaş bir şekilde süreç ilerleyecek. İş arkadaşlarınız ile sorunları abartılardan uzak daha sakin bir ses tonuyla halletme yoluna giderseniz başarılı olursunuz.

Sağlık açısından ise 2012 yılında sağlığınıza biraz daha fazla önem vermelisiniz , iş hayatınızda  aldığınız sorumluluklar strese neden oluyor. Bazen herşeyi geride bırakıp uzaklaşmak isteyeceksiniz. Sağlığınız açısından iş hayatınız ile sosyal hayatınızı dengede tutmanızda fayda var.

Bir cevap yazın