Boğa burcu 2013 yılı burç yorumu

2012 yılında aşk ile iş hayatınızı birbirinden fazla ayıramadınız ve iş hayatınızı biraz daha geri planda bıraktınız. Boğa burçlar arkadaş canlısı burçlardır. 2013 yılında yeni arkadaşlar , dostlar edineceksiniz ve bunun iş hayatınızda ve aşk hayatınızda size katkısı gözle görülebilir bir şekilde olacaktır.Geçen yıl partneriniz tarafından evlilik konusunda yapılan psikolojik baskılar 2013 yılında da devam edecek.

2013 yılında eğitim yada seyahat amaçlı yurtdışına çıkabilirsiniz. Yeni yılda yeniliklere son derece açık olacak ve kendinizi daha da geliştirmek isteyeceksiniz.

2013 yılı Boğra burcu İş hayatı

Boğa burçları venüs gezeginin etkisiyle birlikte Ocak ayından itibaren işlerinde daha azimli olacaklar. İş yerinizde geçmiş senelerden olan engelleri aşmak için aşırı çaba sarfedecek ve bunu başaracaksınız. 2013 yılında yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş hayatınızda rakibinizin olabilme ihtimaline bile dayanamıyorsunuz bu 2013’te aşmanız gereken önemli problemlerden biri. Çok çabuk kışkırtılıyor ve öfkeleniyorsunuz. Mayıs ayının sonlarına doğru maddi açıdan sıkıntılı günler geçirebilirsiniz 2013 Mayıs ayında yeni yatırımlar yapmaktan kaçının. Haziran ayında herşey istediğiniz gibi gidecek.

2013 yılı Boğa burcu Aşk hayatı

Yönetici gezegeniniz Venüs olduğundan aşk hayatınız sürekli hareketli. Ocak ayının sonlarına doğru yeni arkadaşlıklar edinebilir ve bu arkadaşlıkları ileri seviyeye taşımaya niyetlenebilirsiniz. Mayıs ayında kendinize olan güveniniz artacak, ve partnerinizinde uzun zamandır beklediği konuşmayı sonunda yapacaksınız. Fakat partneriniz ile ilgili kafanızda soru işaretleri mevcut bunları çözmek için ona küçük testler uygulamak isteyeceksiniz.

Genel olarak 2013 yılında aşk hayatınızda ikilemler olacak. Seçimler yapmanız gerekecek.Bazı kimseleri kendinize rakip olarak görmemelisiniz. Boğa burçlarının en temel özelliği inatçı olmalıdır bunun sayesinde aradıkları aşkı 2013 yılında elde edecekler.  Her zaman olduğu gibi şüpheci kişiliğiniz bu yılda devam edecek. Sadece bunu uç noktalara taşımaktan kaçının.

Boğa burçları sevdikleri , değer verdikleri kişileri aşırı sahiplenirler ve bununla ilişkili olarak 2013 yılında ufak çaplı bir kıskançlık krizi geçirebilirsiniz. Partneriz ile iletişiminizi arttırmanızda fayda var. İlişkinizin daha sağlıklı ilerleye bilmesi için partnerinizin de sizi güvende olduğunuzu hissettirmesi gerekiyor. 2013 yılında da ilişkilerinizde herşeyin kontrolünün sizin elinizde olmasını istiyorsunuz.

Partnerinizin bu yıl bulacağı daha güzel bir iş yada maaşına gelecek zam sizi olumlu yönde etkilemesi gerekirken, kontrolü kaybettiğiniz hissini yaşamanıza neden olacak. Bu yıl eğer egolarınızı daha geri planda bırakmayı başarabilirseniz, 2013 yılında aşk hayatınız istediğiniz gibi olacaktır.

2013 yılında Boğa burcu sağlık

Kronik öksürük , tümörler , dişler , boğaz hastalıkları – Guatr – Sara rahatsızlıkları 2013 yılında boğa burçlarının canını sıkabilir.

Bir cevap yazın