Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (01-11-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar, Saat 00:08-09:43 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde hedeflerimizi tekrar bir ele alalım. Ayrıca çalışma hayatımız, yüksek eğitim veya önemli konuları gözden geçirelim. Ancak şunu unutmayalım ki, hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsak, aşkta ve dostluklarda doğru tercihlerde bulunmayı bilelim. İletişime önem verelim.Saat 09:43 itibariyle etkili Ay-Koç geçişi, sizi rahatsız etmekte olan her şeye karşı öfkelenmenize yol açar. Kolayca tepki gösterir ve tavrınızı belli edersiniz.Saat 20:43 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında, kişinin bir yandan mücadele ettiği, diğer yandan mecburen uymak zorunda kaldığı konuları işaret eder. Sözgelimi özgür olmak istersiniz fakat çalışmak mecburiyetiniz vardır veyahut bir şeye sinirlisinizdir ancak sesinizi çıkarmanız mümkün değildir. Buna benzer birçok örnek sıralanabilir. Tümünde geçerli olan durum, bireysel arzularımızla, başkalarının bizden beklentileri arasında kalmanın getirdiği gerilimdir. Bu gerilim bizi stres altına alabilir. Dikkatli olmamızda yarar var.Not: Kasım aylık yorumunuz aşağıdaki linktedir..Kasım ayının olumlu gelişmelere vesile olması dileğimle..

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Parasal konular gündeme gelebilir. Harcamalarınızı düzenlemelisiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
İlişkilerinizdeki dengeyi bulabilmeniz oldukça zorlaşıyor. Düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda savaş verebilirsiniz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için, sorunlar bir çığ gibi büyüyecektir.

Bir Cevap Yazın