Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2018)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (02-06-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişime dayalı işlerinizde, grupsal çalışmalarınızda çevrenizdeki insanlara yardım etmek, onlar için harekete geçmek önemli olacak. Yaratıcılığınız yüksek çalışabilir, sevdikleriniz için fedakarlıklar yapmaktan çekinmeyebilirsiniz.Bugün gökyüzünde etkin olan Venüs – Neptün üçgeniyle, özel ilişkilerimizde fedakar, romantik ve yaratıcı etkiler altında olabiliriz. Başkalarını kendimizden daha fazla düşünebiliriz. İnsancıl etkilerimiz yüksek olacak. Kuracağımız ilişkiler birkaç gündür yaşadığımız sorunları daha kolay aşmamıza yardımcı olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Saat 06:37 Ay-Pluto kavuşumu sizi sorumluluk yüklüyor. Tutarlı ve sağlam olanı tercih etmeye çağırıyor.Saat 11:26 Venüs-Neptün olumlu görünümü, duyguların öne çıkmasını sağlıyor. Kardeşlerimizi, komşularımızı, her gün rastlaştığımız insanları, yakın akrabalarımızı, arkadaşlarımızı kucaklıyoruz. Hayallerimizi gerçekleştirme, ideallerimize uygun bir yaşam kurabilme arzumuz bugün ön planda. Hayatın karmaşık ve zorlu yanlarından ziyade, huzur ve güven verene yöneleceğiz.Cumartesi gününün arzuladığınız şekilde geçmesi dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Kendinizi daha yaratıcı ve olumlu hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Uzaklarla ilgili işler ve yolculuklar söz konusu olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın