Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Paraya dayalı işleriniz, tutumlarınız için arkadaş ve sosyal çevrenizin sizi yanıltmasına izin vermeyin.Yine bugün, yakın çevre ilişkilerinizde baskıcı, kuşkucu ve kıskanç tavırlarla karşılaşabilir veya siz böyle davranabilirsiniz. Sizi seven insanlara karşı anlayışlı olmaya çalışın.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, ailevi, kişisel girişim, çalışma hayatınız ve maddi kazancınızla alakalı meseleler üzerinde etkilidir. Uzun vadeli düşünülmesinde yarar vardır. Bir ev alımı, kiralanması veya dekore ettirilmesi yönünde bir karar alınacaksa, mali açıdan artı ve eksileri mutlaka hesap edilmelidir. Ailenizle ilgili bir parasal bir mesele gündeme gelebilir. Çalışma hayatınızla yakından alakalı gelişmeler söz konusu olabilir. Gelir miktarınızda artış veya iki ayrı yerden para kazanmak adına girişimlerde bulunmanız mümkündür. Bütçenizi düzenleme yönünde de etkili olan bu kavuşum alacak-borç konularının ortak kararlar çerçevesinde ele alınması anlamında önem taşır.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, karşıtlığı dikkat çekicidir. Nasıl bağlantılar kuruyoruz, çevremizdeki dünya ile ilişkimiz nasıl boyutta. Değerlerimize sahip çıkmayı, korumayı biliyor muyuz? Bu çok önemli. Yeri geldiğinde yumuşak, yeri geldiğinde anaç davranabiliyor muyuz? Yoksa sırf güç ve hakimiyet arzusu içinde miyiz? Yani hep biz mi haklıyız. Bunu çok iyi oturtmak lazım. İster istemez içinizden bir ses, kendini korumalısın diyebilir. Peki değerlerinizi korurken ya fazla kuruntulu ve kuşkulu davranıyorsanız ne olacak? Benim bugün için tavsiyem başkalarının da düşüncelerine yer vermeyi, onları dinlemeyi bilmeniz. Belki de duyacaklarınız sizi rahatlatabilir.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, parasal konular üzerinde akıllıca hareket etmenin ve hedefinize uygun şekilde ilerlemenin göstergesidir. Uzun vadeli olana yönelirken, aceleci davranmamayı da bilmemizde yarar var. Eğer amacımız ilerlemekse, her bir detaya dikkat etmemiz iyi olur. İş girişimlerinde veyahut kararlarımızı verirken, bir yön belirlerken gerçekçi düşünelim.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde bizi güçlü görmelerini arzularız. Dostlarımız, eşimiz, bir şekilde bağlantımız olan insanlara iyi niyetli yaklaşımda bulunuruz. Onların da bize aynı samimi duygularla yaklaşmalarını bekleriz.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün, bir yanıyla parasal konularda kazançlı çıkmak için aktif hareket edeceğiz. Diğer taraftan özverili düşünmek, maddiyatı ikinci plana atmak durumunda kalabiliriz. Bu da bizi biraz yorabilir.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, bizi ümitlendiriyor. Derinlemesine düşünmemizi sağlayan bu enerji altında gerek özel gerekse toplumda hayatta karşımıza çıkan problemlerin gerisindeki gerçeklere ulaşabiliriz.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümünde, maddi konularda gayet akıllıca hareket etmekte yarar var. Bir iş, bir fırsat veya bir teklif önünüze geldiğinde, bunu artı ve eksileriyle iyice bir ele alınız. Borç-Alacak gibi konularda ileriyi düşünerek gözden geçiriniz.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün maddi konularınız ile ilgilenebilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik harcamalar için uygun koşullar var. Bugün aynı zamanda arkadaşlar ve gruplar içinde yaratıcı çalışmalara yönelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Duygularınızı paylaşmak için uygun koşullar bulabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın