Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün boyu huzur arayışınız yenilenme arzunuzla çelişiyor. Uzmanlık gerektiren konularda yeni imkanlar gelişirken sosyal çevreden destek arayışınız var. Kararsız ve tarışmacı tutumlardan kaçınıp huzur alanında kalmak faydalı olur.Sabah saatlerinde Ay Balık burcuna ilerlİiyor. Balığın yöneticisi Jüpiter Yayda ve Ay görünüme doğru ilerliyor. Ayın bulunduğu faz ve görünümleri sebebiyle dinamik hayattan haz alan güdülerimizle huzur arayışımız birbirine karışıyor. Bugün hayaller ve gerçekler çatışabilir. Gün boyu melankolik, karasız güdülerimizle, yüksek algılı vasıflarımız çatışma halinde olacaktır.\nGünün rengi: GriElement: ToprakNitelik: SabitArketipler: Müzisyen, çiftçi, sakinlik, doğa, sessiz insanUğurlu günü: CumaMadeni: BakırUygun taşı: Zümrüt, safir, akik, lapisUygun meslekler: Tarım, ressamlık, çiftçi, restoran ve otel işletmeciliği, kozmetik, el sanatları, bankerlik, iç mimari, dekorasyon, kuyumculuk, müzik, mimarlıkHızlı başlayan ilk bahar döneminde başlangıçların( koç’un) ardından artık yapılanları somutlaştırmak, daha dingin ve sakin bir ortama geçmek, doğayı dinlemek zamanı gelmiştir. Artık venüsten alınan rehavet ve tembellik isteği ön plandadır. Boğa insanları doğadan aldıkları güçle, bünyeleri sağlam, direnci yüksek bir burçtur. Tıpkı direnç gösteren arenadaki boğalar gibi inatçıdır. Sabırları fazladır ve düşünmeden hareket etmeyi sevmezler. Bu insan bir adım atmadan önce uzun uzun düşünür, yaş tahtaya basmak istemez. Çünkü bu hayatta  en büyük arzuları maddi anlamda güvence altında olmaktır. Eğer onun güvencesini  tehdit ederseniz, sakinliğinin altında tozu dumana katan bir boğa bulursunuz. Sahip olmak onlar için önemlidir. Zaman zaman aşk hayatlarında da bu güvencenin arayışına girebilirler… Ruhani konularla ilgilenmektense, daha fiziksel olanın yanında yer alırlar. Toprağı tutmak, gözüyle görmek, fiziki olarak dokunmak ve hissetmek isterler. Bu yüzden ruhsal gelişimi sağlamak ancak kendilerini iyice tanıdıktan ve hayal güçlerinin kapılarını araladıktan sonra  ortaya çıkacaktır. Biriktirmeyi ve sonradan tepki vermeyi seven bir boğayı kızdırdıysanız, bilin ki artık son raddede bulunuyorsunuzdur. Güneş boğada, azimli olmayı ve sakinliği vurgularken, ay boğada oldukça güçlü bir yerleşimdir. Doğru kararlar aldırabilir. Merkür boğada, sabit fikirliliği ön plana çıkartırken, venüs boğada, güzellikleri, doğayı ve sanatı gösterişli kılar. Mars boğa da zararlıdır ve hareketsizliği savunur. Jüpiter boğada değerli malları ve maddiyatı ortaya koyar. Satürn boğada, kararlılık, sabır ve pratiklik için uygundur.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Günün tamamında Balık burcunda ilerleyen Ay, sizleri şansınızın açık olduğu bir güne başlatıyor. Arkadaş gruplarınızla vakit geçirebilirsiniz. Daha dışa dönük olacağınız bir gündesiniz. Ay ve Neptün’ün kavuştuğu gün içerisinde, uzun zamandır hayal ettiğiniz bir konu hakkında bugün olumlu gelişmeyi yaşayabilirsiniz.Ay-Neptün kavuşumu kesinleştikten sonra Ay’ın Jüpiter’ e açıya gidiyor olması, sert etkiler almanıza neden olabilir. Hayal kırıklığı yaratan bir durum yaşanabilir. Jüpiter’in olayları daha da büyüttüğünü düşünürsek, duygularınızı abartılı yaşayabilirsiniz. Borçlarınız konusunda da bu durum meydana gelebilir. Haberiniz olmayan bir borçla karşılaşabilirsiniz. Bu eşinizle alakalı maddi bir mesele de olabilir. Borcunuz olsun olmasın bugün harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Satürn ve Neptün açısını çalıştıracak olan Ay, aklınızdaki düşünceleri eyleme geçirmek için size destek olacaktır. Bu akademik veya yurt dışı bağlantılı bir iş de olabilir. Seyahat planlarına vakit ayırabilirsiniz.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Arkadaş gruplarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Denekteki işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. İşten gelecek destekler sizi gün içinde çok fazla rahatlatabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın