Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay gün boyunca Terazi burcunda ilerliyor. Ay’ın Jüpiter ile kurduğu pozitif açı sayesinde iş hayatınızda şanslı zamanlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlarda da şifa bulabilirsiniz. Ay, 12:37 itibariyle ertesine güne kadar boşluğa giriyor.Mars Yengeç burcuna giriş yapıyor. 2 Temmuz’a kadar eğitim hayatınızda çok emek harcamanız gerekecektir. Verdiğiniz uğraşlar sonucu istediğiniz başarıları elde edeceksinizdir. İletişim yönünüzü kullanarak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla gerginlikler olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. İşleriniz istediğiniz hızda akmayabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızla ilgili sıkıntılar var ise, ihmal etmeyin. İşte beraber olduğunuz kişilerle çatışmalar olabilir. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişelerinize fazla takılmayın.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Maddi konuların ön planda olacağı bir gün. Harcamalarınıza dikkat ederek gereksiz alışverişlerden kaçınmak sizin yararınıza olacaktır. Tasarruf planları yapmak adına günü değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın