Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Değişikliklere açık bir gün olmasına rağmen bugün riskten kaçının ve hislerinize, tahminlerinize çok güvenmeyin. Yakın çevrenizdeki insanlar için birşeyler yapmak isteyebilirsiniz. Aktivitelere yer açın.Bugün 14:28’e kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Bu saate kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşelim. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım. Öğleden sonraysa sosyalleşmeye başlıyoruz, iş konuları yerini özel ilişkilere bırakabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, işlerimizle yakından ilgileneceğiz. Titiz ve oldukça dikkatliyiz. Bize ihtiyacı olan kişilere elimizden gelen desteği veririz.Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şu anki mevcut durumunuzun artı ve eksileri üzerinde odaklanabilirsiniz. Eğer mutlu bir dönem geçiriyorsanız, boşluk dilimi içinde aşkınızı daha ciddi bir şekilde sürdürmek adına kafanızın içinde planlamalarda bulunabilirsiniz. Tam tersi bir durum söz konusu ise, doğal olarak didiklemek ve sağlam bir zemin üzerinde durup durmadığınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ancak size tavsiyem, boşluk etkisi geçene kadar karar değişikliğinde bulunmamanız, beklemede kalmanızdır.Saat 15:29 Ay-Terazi burcunda burcunda seyrine başladığında, sevilmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olacaktır. Düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Sorunlarla uğraşmak yerine, huzurlu bir gün geçirmek istersiniz. Bu enerji altında sizin için huzur, paradan çok daha önemli hale gelir. Çünkü huzurlu olduğunuz takdirde verimli şekilde çalışacağınızı, bedensel ve ruhsal anlamda mutlu olacağınızı gayet iyi bilirsiniz. Siz, bir çok kişinin de bildiği gibi, yarınlarınızı garanti altına almak niyetindesiniz. Fakat emeğin hakkı verilmeyen, adil olmayan bir ortamda çalışıyor veya yaşıyorsanız tatmin olmazsınız. İşte bugün, ne kadar huzurlu ve başarılı bir yaşam sürdürdüğünüzü, yaşamınızdan memnun olup olmadığınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ay-Terazi burcu geçişiyle hissettiklerimizi tam olarak izah etmekten kaçınabiliriz. Sağlığınızla yakından ilgilenme veya birilerine yardım etme, işlerinizi düzenleme anlamında etkili olan bu enerji, çevrenizdeki kişilerle uzlaşıdan yana olduğunuzu gösterir. Genelde yardımcı ve naziksinizdir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan her şeyden hoşnut kalırsınız.Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, ailevi yaşamı güçlendirici ve geleceğinizle ilgili konularda moralinizi yükselticidir. Ailedeki sorunlar bu görünüm sayesinde düzeltilir. İş hayatı ve sağlık düzene girer. Bir gelişme, bir haber sizi memnun eder. Bedeniniz güçlenir, isteklerinizi elde etme beceriniz artar. Kişisel hedefinize ulaşma inancınız fazlalaşır. Yeni bir yere taşınma, yeni bir işe başlamak gibi gelişmeler yaşanır. Aile içinde hoşgörü fazlasıyla etkin olur. Anne veya babadan destek görülür. Eşiniz veya partnerinizle aranızdaki dayanışma memnun edicidir. Refah duygusu artar.Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınızın artabileceği bir gündesiniz. Sağlam olacak temeller atmak için iyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Artan sorumluluklarınız, iş arkadaşlarınızla mücadele içine girebileceğiniz anları karşınıza çıkartabilir. Sizin başarınızı çekemeyenler işlerinizi zorlaştırmaya çalışabilir. Gizli düşmanlıklara dikkat !

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın