Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi artık olan bitene seyirci kalmak yerine içinde birikenleri ortaya koyarak elde etmekten yanadır.Saat 09:05 Ay-Venüs ile mücadeleci kavuşumu herhangi bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerektiğini işaret eder. Eğer yaptığınız işten, savunduğunuz davanızdan, haklı olduğunuz meseleden eminseniz, korku ve endişe duymanıza gerek yoktur. Ancak ayarı iyi tutturmakta yarar var.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu kendimizi kanıtlamak, insanlar üzerinde etkili olmak isteyeceğiz.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, eş veya iş ortağınızın sizden maddi-manevi anlamda beklentilerini işaret ediyor. Sözgelimi aranızda bir sorun varsa, bunun mutlaka çözülmesini isteyebilir. Bir iş ortağı sizin ortaklığa katkınızı daha fazla bekleyebilir. Bütün bunlar olumsuz değildir. Ancak bu istekler sizin için de geçerlidir. İlişkide sorunlar varsa, karşılıklı bir çözüm bulunması beklersiniz. İş ortağınızın size karşı açık olmasını beklersiniz. Kısaca diyebiliriz ki, bugünlerde hem sizin, hem diğer kişilerin birbirinizden beklentiniz var. Bunları uygun şekilde ve abartmadan karşılıklı çıkarlar çerçevesinde halletmeniz mümkündür.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni şeyler öğrenmek için fırsatınız olabilir. Gün içinde farklı konulara ilginiz kayabilir. Sorumlu olduğunuz konulara duygusal yaklaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak sizi rahatlatabilir. Çaba gösterdiğiniz konularda değişiklikler olabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Takıldığınız konulardan uzaklaşmak yerine güçlü bir şekilde sarılmanızda fayda var. Bugün aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.. Son günlerde her şeye çok çabuk kırılıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın