Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (28-05-2018)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (28-05-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu pazartesi, özel hayatınıza veya ortaklı işlerinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Ortaklaşa işlerinizde iletişiminizi hızlandıracak, önemli konuşmaların devreye girdiğini göreceksiniz. Başkalarından alacağınız desteğe ihtiyacınız var.Haftaya Ay, Akrep burcundayken ortak parasal konuların ve meselelerin üzerine odaklanarak başlıyoruz. Salı günü öğleden sonra Yay burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay\’da olayları derinlemesine incelemek önem kazanabilir. Diğer yandan sorumluluklarımız hayatımızda streslere neden olabilir. Çarşamba gününden sonra Merkür, İkizler burcuna geçecek. İletişimimizde akılcı, iletişimci yönlerimiz ön plana geçecek. Cuma günü ve hafta sonunda ilişkilerimizde rahat etkiler altında olacağız.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar yeni haftamızın ilk gününü, saat 08:12 Ay-Pluto görünüm etkisinde karşılıyoruz. Her zorluğa rağmen insanın asla güçsüz olmadığını, mutlaka bir çıkış yolunun olduğunu hatırlatıyor. Sezgilerimiz güçleniyor ve iç sesimize kulak vermemiz kolaylaşıyor. Evet bir şeyler değişecek. Buna gönülden inanıyoruz.Saat 20:25-29 Mayıs saat 01:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizle ilgili önemli bir karar verecekseniz veya bir sorun oluştu ve siz bunu halletmek istiyorsunuz. Acil değilse lütfen sakin olun, bekleyin, tekrar gözden geçirin.Not: 29 Mayıs tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunayın detaylı yorumu alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.https://www.mynet.com/29-mayis-yay-burcunda-dolunay-guclu-muhalefet-1218935-mykadinMutlu bir hafta diliyorum hepinize. Kalben sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş yerinizde inisiyatif almanız gereken konularda temkinli olacaksınız. Bilgilerinizi pratik bir şekilde kullanmanız sizi rahatlatacaktır. İkili ilişkilerinizde duygusal iniş çıkışlar sizi yorabilir. Yeni bir şeylere başlamak yerine mevcut durumunuzu korumakta yarar vardır. Uğraştığınız konularla ilgili eksikleri tamamlamak ve daha iyi hale getirmek için işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın