Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ortaklaşa para harcamalarınızda özgür ve rahat davranabilirsiniz. Hayata biraz güvenle bakmanın, tam zamanı. Ufak tefek şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin ve para hesabınızı sevdiklerinizle paylaşın.Bugün öğle saatlerine kadar Ay Yay Burcunda olacak. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından önemli işlerimizi ele almak yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine eğilmeye çalışalım. Öğleden sonra daha düzenli, daha oturaklı işler üzerine eğilebilir, iş görüşmelerimizde kendimizi etkili bir biçimde ortaya koyabiliriz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 00:21 Merkür-Chiron görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Kendimizi hem bedenen hem ruhen iyileştirmemizi sağlayıcıdır. Zorluklar yaşamış olabiliriz. Bir şeyler bizi yormuş, üzmüş olabilir. Şimdi toparlanmak, canlanmak için kendimize söz vermeliyiz. Maddi-manevi yönden güçlenmenin yolu kendimize güvenmekten geçiyor.Saat 12:26 itibariyle Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Ailenizle veya bizzat özel meseleleriniz üzerinde gayretle durmanızı sağlayıcıdır. Düzene kavuşturulması gereken işlerinize öncelik vermeniz faydalı olur. İleriye dönük olarak düşünmenizde yardımcıdır.Saat 14:02 Ay-Uranüs görünümü, insanları ikna edebilme gücü veriyor. Yenilik arayışımız, başarılı olma arzumuz yükseliyor. Yeni yöntemler geliştiriyoruz.Saat 16:15 Ay-Chiron görünümü, sizi yorabilecek, üzebilecek durumlardan uzak kalmanız gerektiğini vurguluyor. Siz önemlisiniz. Etrafınızla bağlantı kurun, bilmediklerinizi öğrenin, öğretin ve her şeyi kafanıza takmayın.Not: Haziran ayı yorumlarınız alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/2018-haziran-ayi-aylik-burc-yorumlari-1219199-mykadinGün, tüm güzellikleriyle sizleri kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalıştığınız ortamda yaptığınız işle, yeteneklerinizi birleştirebilirsiniz. İş ile yeteneğinizi birleştirmeniz ortaya yaratıcı bir çalışma çıkartabilir. Kendinizi ifade ederken naif konuşma tarzınız dikkat çekecek. İkili ilişkilerinizde, eşiniz veya sevgilinizle uyumlu olmaya dikkat edebilirsiniz. Yaşanan bir gerginlik var ise karşılıklı konuşup çözebileceğiniz anlar var.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın