Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Boğalar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal çıkarlarımızı önde tutma arzumuzu gösteriyor. Kişisel ihtiyaçlarımız için hesap kitap yapacağız. Kimsenin bize güvenerek veya bizi hiçe sayarak hakkımız olanı elimizden almasına, bizi yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bu görünüm sizin aklınız ve duygularınız olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilerek ilerlemenizi sağlıyor.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, parasal konularda akıllıca değerlendirmede bulunmanızı sağlasa da, siz yine de bağlantıda bulunduğunuz kişileri veya yapacağınız işleri bir daha kontrol ediniz.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığı, paramıza sahip çıkmamız ve olur olmaz kararlar almamamız gerektiğini bilelim. Oturup şöyle bir durumunuza bakınız.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün başkalarından daha çok destek bulabilirsiniz. Aynı zamanda yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar da söz konusu. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Derin bir ruhsal gevşemeye ihtiyacınız var. Yoğun düşünceler içinde olmanız, sizi gerilimli ve tedirgin yapıyor. Olayları gözünüzde büyüterek, sorumluluklarınızın artmasına neden oluyorsunuz. Eleştirilere açık değilsiniz.

Bir Cevap Yazın