BOĞA BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

BOĞA BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ 
23 Ağustos tarihine kadar güneşin aile ve yuva evinizi ziyareti nedeniyle, duygusal güvenliğiniz, bilinçaltınız, ebeveynleriniz ve evinizle ilgili hertür konu odak noktanızı oluşturacak. Aslandaki güneş enerjisi nedeniyle bu konularda kendinizi ifade etmek isteyecek, sıcak özgüvenli oluşunuzla dikkat çekeceksiniz. Yaratıcılığınız, canlı performansınızla evinizle ilgili konularda kararlar alacak, belki başka bir eve taşınma yada evinizde yapacağınız tadilatla yeni bir ortam oluşturmak isteyeceksiniz. Ailenizin büyükleri ile biraraya gelmek isteyecek, onlarla hoş vakitler geçirmek isteyeceksiniz. Merkür gezegeninin de yuva evinizde olması dolasıyla dostlarınızı evinizde ağırlamaktan mutluluk duyacak ve onlarla birarada sohbetler yapmaktan keyif alacaksınız. Ailenizin geçmişinden gurur duyacak ve evinizi kendi öneminizi yansıtacak şekilde güzelliklerle donatmak isteyeceksiniz. Kimi boğalar ise ev sahibi olmak için adımlar atacak, geleceklerini güvence altına almak için girişimlerde bulunacaklar.

Venüs gezegeninin 11 Ağustos tarihine kadar yolculuklar evinizi ziyareti nedeniyle de seyahatler, iletişim ve haberleşme konularında oldukça faal olacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkileriniz güçlenecek, eğitim konularında yeni kararlar alacak ve araştırmalarda bulunacaksınız. Kardeşlerinizle, komşularınızla uyumlu, arabulucu tarzda konuşacaksınız. Yakın akrabalarınızı ziyaret edecek onları evinizde ağırlamaktan keyif alacaksınız.

Aktivite gezegeni mars ağustos ayı boyunca kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacağından ilişkisi olan boğalar gayet güzel bir dönem yaşayacaklar. Çocuk sahibi boğalar onlarla daha yakından ilgilenme fırsatı bulacaklar, birlikte aktivitelere katılacaklar. İlişkisi olmayan boğalar ise yeni arkadaşlıklar kuracak ve belki de yeni bir aşka yelken açacaklar.
Sizin için olumlu günler :
6-7-11-12-15-16-19-20-24-25

Olumsuz günler :
1-2-3-8-9-10-21-22-23-29-30-31

Unutmayın siz huzur peşinde olmayı seven doğallığı benimseyen bir burcun insanısınız hiçkimse huzurunuzu kaçırmamalı.
Rastgele!

Bir cevap yazın