BOĞA BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

BOĞA BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Hayattan neşe almayı bilen, sevecen, tutarlı, güvenilir, sabırlı yetenekli Boğa’lar

Aralık ayı süresince ortak paylaşımlar, mistizm konuları, ölüm ve yeniden doğuş, miras ve hisseli paralar ilgili yaşam alanınızdan geçecek Güneş enerjisi bu konulara odaklanmanızı sağlayacaktır. Yaşamınızla ilgili yeniden dönüşümde bulunma isteğiniz yoğunlaşacaktır. Kendinizi ve başkalarını kontrol isteğinizde artış gözlemlenecektir. Genel anlamda maddi değerlerin gerekliliğine inanan kişilik yapınız radikal gelişmeler konusunda daha bir atak olabileceksiniz. İçgüdüsel davranışlarınızdaki artış fantazi dünyasına kaymanıza da neden olacaktır. Cinselliğe vereceğiniz önemle bu tür deneyimleri yaşamanız daha kolay hale gelebilir.

İlişki kurma tarzınız cinselliği yaşama isteğiniz, farklı fantazilere yönelme isteğiniz kuvvetli olacaktır. Deneyimlere açık tarzınız bir ilişkide uzun bir müddet kalmamanıza da sebep olabilir. Kısa süren ve genelde tutku yönü kuvvetli ilişkilere yatkınlığınız artacaktır. Dokunma ve hissetme duygunuz artar. Bir maceradan diğerine çabucak atlamanız nedeniyle bir ilişkinin gerekli olan güven kısmında sorun yaşayabilirsiniz. Sizinle olmak isteyenler ilişkiyi fazla sürdürmek taraflısı olmayabilirler. Uzun süredir ilişkisi olan boğalar bu ay cinselliğe daha fazla önem vermeye başlayabilirler. Yaşanılan cinsel tecrübeler sizde daha sonra derin bir iz bırakabilir. Bu nedenle dikkatli olmalı, gelip geçer heveslerinizi ne olursa olsun kontrolde tutmalısınız.

Mars ay boyunca miras, sigorta ve ortak paylaşılan paralar konusunda size yoğun bir enerji ve istek verecektir. Uzun süren bir miras olayı çözüme kavuşacaktır. Eşinizle alakalı gelirlerinizdeki artış sayesinde rahatlayacak ve yeni bir bütçe yapabileceksiniz. Başkalarının parası idare etme konusunda daha temkinli olmanızı ve düşünmeden araştırmadan kalkışmamanızı öneriyorum.

Siz bir Toprak burcusunuz. Güç kaynağınız olan istikrarınız ve sabrınız sayesinde başarıya ulaşabilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
1-4-5-8-9-12-13-14-17-18-19-27-28

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-15-16-22-23-24-29-30-31

Bir cevap yazın