BOĞA BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

BOĞA BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
Hayattan neşe almayı bilen, sevecen, tutarlı, güvenilir, sabırlı yetenekli Boğa’lar

Eylül sonlarına kadar kendinizi ifade, aşk ve çocuk evinizden geçecek güneş enerjisi bu konularla ilgili daha detaylı ve analizci davranacağınızı, mükemmellik isteğiniz nedeniyle eleştirel bir tutum içine girebileceğinizi gösteriyor. Sevgiliniz ve/veya çocuğunuzun sizin bu düşünceleriniz nedeniyle rahatsız olabileceğini bilmelisiniz. Aşkta daha romantik ve yaratıcı olma konusunda çaba göstermelisiniz. Risk alma yada borsa, spekülasyon konularında temkinli olmanızda fayda var. Bu süre içinde flört etme ve hobileri konusu gündeme gelecektir. Değişkenlik gösterme huyunuza gem vurduğunuz takdirde güzel bir ay sizi bekliyor. 23 Eylül tarihinden itibaren sağlık ve günlük iş temponuz konularına daha fazla odaklanacağınızdan titiz ve analizci yapınızla çok fazla çalışarak sağlığınızı zora sokmamalısınız. Sağlamlık ve tutarlılığınızı elden bırakmadan işinizle ilgili konularda birçok projenizi gerçekleştirebilirsiniz.

6 Eylülden itibaren venüsün aşk evinizi ziyareti güneşin de aynı evdeki seyri nedeniyle hayattan zevk alma konusunda daha şanslı olacaksınız. Venüsün başak burcundaki pozisyonu çok etkili olmasa da siz bir boğa olarak temkinli ve kararlı davranışlarla bu ayı güzellikler yaşayarak geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerdeki sabit ve güvenilir oluşunuz başaktaki venüs enerjisini olumluyu çevirerek aşk veya çocuklarınızla alakalı konularda olumlu kararlar verebilirsiniz. Yeterki hiçkimsenin mükemmel olamayacağını ve sizin kadar sabırlı davranamayacağının bilincinde olun.

8 Eylül tarihinden itibaren aktivitenizi iş konularında daha fazla göstermek isteyeceksiniz. Agresif tutumlar göstermeden işlerinizi en ince detaylarına kadar gerçekleştirme enerjisine sahip olacaksınız. Her ne kadar başaktaki mars titizlik verse de siz sabırlı bir boğa olarak bu dönemi en aktif şekilde değerlendirebilirsiniz. İşinizle alakalı konularda yapacağınız incelemelerle başarıya doğru yol alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyiniz.

Sevgi Boğa,

Siz bir Toprak burcusunuz. Güç kaynağınız olan istikrarlı ve sabırlı olunuşunuzla başarıya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın