Boğa Burcunu 2017 yılında Bekleyen Yenilikler?

2017 Boğa burcu burç yorumları

SEVGİLİ BOĞALAR, bu yıl Satürn’den alacağınız etkilerle ortak parasal konularda bazı daralmalar ve sorunlar yaşamanız muhtemel. Ortaklaşa atılacak adımlarda çok ciddi bir borcun altına girmemeli, başkalarına kefil olmamalısınız. İşinizi değiştirebilir, yeni bir projeye başlayabilir, beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler çıkarabilirsiniz.

İş kollarında bu sene hayat sizi destekliyor. İnsan kaynakları, aracılık görevleri, iletişim faaliyetleri ve insan ilişkilerine dayalı alanlarda, mimarlık, hukuk, danışmanlık, moda, sanat, sinema, tekstil ve politikada iş şansınız yüksek. Sağlığınızda zorlandığınız konular varsa daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

BECERİLERİNİZİ ORTAYA KOYACAKSINIZ
Mayıs ayında Merkür’ün düzelmesiyle beraber maddi konularda iletişiminiz daha düzenli olabilir. Çevrenizden göreceğiniz destek 4-9 Mayıs’ta karşınıza gelecek. 20 Mayıs itibarıyla kimliğinizi parasal konulara yönlendireceksiniz.

Maddi olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olacak. 9 Haziran’daki dolunay, yatırımlarınız açısından önemli olabilir. Karşınıza çıkacak bir borç ya da ödeme, sizi biraz zorlayabilir. 20 Haziran’da parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız.

2-5-10-18 Temmuz’da otoritelerle anlaşmazlıklara dikkat edin. 5 Temmuz’da para kazançlarınızı artıracağınız ve ilişkilerinizi maddi konular üzerinden döndüreceğiniz bir döneme gireceksiniz. 7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması kariyer hayatınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyacak. 30 Eylül’de iş alanlarınızda becerilerinizi daha fazla ortaya koyacağınız bir sürece gireceksiniz.

Dengeli adımlarla iş arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir, planlarınız devreye girebilir. 19 Ekim’deki yeniay işinizle ilgili konulardaki adımlarınızı, planlarınızı ve projelerinizi ortaya koymak için sizi destekleyecek. Maddi anlamda halledilmesi gereken konular 6 Aralık’ta devreye girecek. 18 Aralık’taki yeniay, ortaklaşa parasal konularda yeni adımları karşınıza getirecek.

İŞ/PARA/KARİYER
28 Ocak’ta oluşan yeniay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek. 7 Şubat itibarıyla iş ve kariyer konularınız hızlanabilir. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla görüşme içinde olacaksınız.

İş alanlarınızda 21-23 Şubat’ta çok özel teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. 4 Mart itibarıyla iş alanlarınızda ilişki problemleri karşınıza gelebilir.

7-8-9 Mart’taysa güçlü işbirlikleri sizi yukarılara taşıyabilir. Önemli bir medya işine başlayabilirsiniz. 10 Nisan’da Merkür sizin kişisel evinizde gerileyecek. Önemli anlaşmalardan kaçınmaya özen gösterin. 11 Nisan’daki dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek. İşinizle ilgili beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız.

AŞK HIZLA SİZİ BULABİLİR

24-30 Eylül’de sosyal çevrenizde ve aşk hayatınızda dikkatli olun. Aşk sizi hızlı bir şekilde bulabilir ya da çevrenizdeki insanların sizi ilişkiniz konusunda yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. 20 Eylül itibarıyla flörtler yaşayabilirsiniz.

Evliyseniz cinsel hayatınız açısından keyifli günler sizi bekliyor olacak. 10 Ekim’de Jüpiter sizin karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde, evliliğinizde ve özel hayatınızda oldukça keyifli ve şanslı etkiler altına giriyorsunuz. 4 Kasım’daki dolunayla beraber hayatınızla ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz.

SAĞLIK
JÜPİTER’DEN aldığınız etkilerle sağlığınızda güzel gelişmeler içine gireceksiniz. Sağlığınızda zorlandığınız konular varsa daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Tatlı tüketiminiz artabilir. Kilo almaya müsait olacaksınız. 4 Mart’ta Venüs gerilemeye başlıyor.

Sağlığınız bu dönemde zayıflayabilir. Önemli ameliyatlardan, estetik operasyondan uzak durun. 20 Mart itibarıyla biraz dinlenmeniz ve sağlığınıza önem göstermeniz gerekecek. Bu dönemde özellikle bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye özen gösterin. 22 Ekim’den sonra sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Böbrek ve bel bölgesinde problemler ortaya çıkabilir.

EĞİTİM
Boğa burçları 2017’DE eğitim konularında keyfinizi ve konsantrasyonunuzu arttıracak fırsatların peşinden gidebilirsiniz. Ocak ayına eğitimsel alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Kendinizi etkili bir şekilde derslerinize verebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. 20 Aralık’ta Satürn Oğlak burcuna geçiyor.

Yüksek ve yabancı eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklarla karşılaşacaksınız. Bazı sınavlarınızda zorlanmalarınız olsa bile, sorumluluklarınızı bilerek ve sıkı çalışarak hayalinizdeki meslek için adımlar atabilirsiniz. 21 Aralık’tan sonra eğitim hayatınızda kendinizi göstermekten hoşlanacaksınız.

 

 

Kaynak – Habertürk / Hande Kazanova

Bir cevap yazın