Burçlar…15.08.2013 Burç yorumları

Burçlar

Koç Burcu günlük burç yorumu

Aynı anda birden çok iş ile uğraşıyorsunuz. Günün sonunda bu şekilde çalışmaya devam ederseniz tam anlamıyla hiçbirini bitiremeyeceksiniz. Bu yüzden sizin için en önemli olanı seçip onun üzerine yoğunlaşmalısınız. Sorumluluklarınız için yeterli zamanınız var.

Boğa Burçları

Aradığınız şey korkularınızda gizli. Korkularınızın üstüne gitme zamanı. Bugün Boğa burçları için enerjik ve başarılı bir gün. İş hayatınızda gözler üzerinizde olacak.

İkizler burcu günlük burç yorumu

Düşünceleriniz ile kendinize zarar veriyorsunuz. Bugün  hasta olduğunuzu düşünüyorsunuz ve kendinizi güçsüz hissediyorsunuz. Öğleden sonra durumu değiştirmek tamamen sizin elinizde, sevdiğiniz yakın bir arkadaşınızı arayarak içinde bulunduğunuz bunalımdan çıkabilirsiniz.

Yengeç Burçları

Hesap-kitap işlerinde bugün dikkatli olmanız gereken bir gün. Ön görmediğiniz giderler başınızı ağrıtabilir. Sizin için önceliği ilk sırada olan harcamaların dışındakilere bugün zaman ayırmayın.

Aslan burçları

Almak için vermeyi öğrenmelisiniz. Bugün iş hayatınızda ve özel hayatınızda yaptığınız herşey ( iyi yada kötü ) size ileriki günlerde geri dönecektir. Bu yüzden daha çok pozitif olmaya çalışın.

Başak Burcu

Bugün şans sizden yana.  Normalde almaktan çekindiğiniz riskli kararlar alabilirsiniz. Sınırlarınızı siz belirliyorsunuz.

Terazi Burçları

İş hayatınızda ve özel hayatınızda temponuzu biraz düşürmenizde fayda var. Böylece bazı konular hakkında daha çok düşünme fırsatınız olacak. Gerçekçi olmaya özen gösterip hayallerden bugün için uzak durun.

Akrep Burcu günlük burç yorumu

Son zamanlarda işinizden ( çalışma ortamınızdan ) memnun değilsiniz fakat bu dönem az ile yetinmeyi biliyorsunuz. Daha iyi bir iş fırsatı önümüzdeki günlerde karşınıza çıkabilir.

Yay Burçları

Uzun zamandır gerçekten sevebileceğiniz birisini arıyorsunuz. Kafanızdaki seçenekler var fakat kriterlerinize uymuyorlar. Kriterlerinizi belirlerken biraz daha optimist olun ve kriterlerinizden az da olsa ödün vermeyi bilin.

Oğlak Burçları

Son zamanlarda özel hayatınızda güven problemleri yaşıyorsunuz. Partnerinize karşı ön yargılısınız. O’na şans tanıyın. Bugün ona yapacağınız güzel bir süpriz sizin içinde iyi olacaktır.

Kova Burcu

Kendinizi halsiz hissediyorsunuz. Bugün sağlınıza önem verin. Daha önceden de vücudunuzun çeşitli bölgelerinde ağrılar, kasılmalar hissediyorsanız doktora görünmenizde fayda var. Beslenme düzeninizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Balık Burçları

Birşeylerin gerçekleşmesini istiyorsanız durmayın harekete geçin. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok hayallerinizden uzaklaşacaksınız. Başarılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza gerçekten neler yapabileceğinizi göstermeniz için güzel bir gün.

Bir cevap yazın