Burçlar 2007 yılı Akrep burcu yorumu – burç oku

Jüpiter Etkileri
2007 yılının tümünde parasal başarılar sağlamak amaçlı kabiliyetlerle donatılmış olacaksınız. Kendi yetenek ve kabiliyetlerinize güvenecek ve fazlasıyla iyimser bir ruh hali içinde olacaksınız. Olaylara sezgisel yaklaşımınız nedeniyle hayal ettiğiniz fikirler ve yatırımları bu yıl gerçekleştirme enerjiniz yüksek olacaktır. Maddi kazanımlarınızla zevk duyacak ve çevrenizdeki insanlar tarafından da talihli olarak görüleceksiniz. Başka insanlarda güven duygusu uyandıracaksiniz. Hayal ettiğiniz yatırımlar ve fikirler için diğer insanlardan destek göreceksiniz. Kendinize aşırı düşkünlüğünüz ve savurganlığınıza muhakkak dur demelisiniz. Özellikle sağlığınız konusunda yağlı, tatlı ve fazla kalorili yiyeceklerden uzak durmaya çalışmalısınız. Yine bu yıl içinde olabilecek genel etkilerden biri de, sizde zenginlik bilincinin uyanmasıdır. Para ile ilişkiniz tasasız ve neşeli insanı simgeler. Maddi yeteneklere sahip olduğunuzdan kişisel güvenliğinizden emin olabilirsiniz. Bankada paranız olsun veya olmasın kendinizi zengin hisseden bir haliniz olacaktır. Hiçbirşeyin ters gitmeyeceğine dair içinizde bir güven ve inanç olacaktır. Başka insanlara destek olacak ve zenginliğinizi onlarla paylaşacaksınız. Bu yılki bu etkilerin ışığında, karşılığını vermeden birşey istememeyi, tembellikten vazgeçmeyi, para konusunda fazla iyimser davranmamayı, savurganlıktan uzak durmayı asla unutmayınız.

Satürn Etkileri
Satürn Eylül 2007 başına kadar sürecek dönemde, sizin kalıcı güç ve başarısızlık korkusu içinde yaşayacağınızı gösteriyor. Mesleki açıdan ilerleme olasılıklarınıza karşın birtürlü güven duymayabilirsiniz. Kimsenin yardımcı olmayacağı ve destek görmeyeceğinizi zannederek kuruntulanırsınız. Kendinize olan güveninizi zorlayan bu durumun farkında olunuz. Bu enerjinin farkında olursanız kendinizi yönledirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu durumun size başarısızlık korkusu vermesine izin vermeyiniz. Yada her olumsuz durumu büyüterek sadece kötü olanları hatırlamayınız. Böyle davranırsanız kendinizi yetersiz hisseder, daha fazla başarısız hale gelebilirsiniz. Siz bu dönemde başarıyı zor koşullarda bile sağlayacak kişisiniz. O nedenle pozitif düşünmeye çalışınız. Bu dönemin diğer etkisi ise ne olursa olsun mesleğinizdeki başarıya, tüm engellere rağmen tek başınıza onur meselesi yaparak başarma isteğinizdir. Bu süreç içinde kendinizi cansız ve neşesiz hissedebilirsiniz. Yükseklerden aniden düşme korkusu içinde olabilirsiniz. Oysaki amacınız bu korkuyu yenmek, sorumluluklarınız üstlenmeye istekli olmak ve dış dünyadan gelen sert tepkileri umursamadan yolunuzda güvenle gitmek olmalıdır.

Uranüs Etkileri
Uzun yıllar sürecek uranüs/balık süreci siz akreplerin orjinal yaratıcılığa sahip olmasını sağlayacaktır. Hobileriniz ilginç ve farklı konularda toplanacaktır. Özgürlük ve bağımsızlık arzunuz aşk ilişkilerinizi ve çocuklarla ilişkinizi bozabilir. Bu durumlarda karşınızdaki insanları anlamanız da güçleşir. Bu süreçte toplumsal ilişkilerle fazla ilgilenmez, sadece kendi eğilimlerinize önem verebilirsiniz. Spekülasyonlardan yine bu dönemde sakınmanızı öneriyorum. Aniden gelen kazançlar ve aniden gelen kayıplar görülebilir. Kimi zaman da hiç emek sarfetmeden beklenmedik kazançlar görülebilir. Aşk hayatınız da benzersiz ve çok sıradışıdır. Bazen çok iyi giden ilişkiniz biranda tuhaflaşabilir. Romantizme yaklaşımınız ve flört anlayışınız biraz geleneklere karşıt, isyankar ve serbest tarzda gelişebilir.

Uranüs gezegenin bir diğer etkisi de, çocukları olan akrep burçları için etkili olacaktır. Çocuklarınızı olan yaklaşımınız ilerici ve bazen değişken enerjiler altında olabilir. Çocuklarınızı kimi zaman sizi kısıtlayan bir yük gibi görebilirsiniz. Bu dönemde siz Akrepler, çılgınlıklardan, çeşitlilikten, flört etmekten, fakat herşeyden fazla kişisel özgürlükten hoşlanırsınız. Aşkta ve yaşamda kendi kurallarınız ile oynamaktan yana olursunuz. Her zaman göz kamaştırıcı bir yanınız vardır. Özgün ve spontan bir görünüm sunmaya çalışırsınız. Bunun sonucunda kalıplaşmış düzenlerden ve zorunluluklardan kaçabilirsiniz. Süprizler beklenmedik anda oluşabilir. Bunlara şimdiden hazırlıklı olunuz. Bu dönemde fazla bağımsız halinizle tek bir konuya odaklanmaz ve her ilişkinin bir şekilde ayrılıkla biteceğini düşünerek güvensiz ve kuşkucu hale gelebilirsiniz. Durum böyle olunca kimseye tam güvenemez ve kimseyi de sevemezsiniz. Sonuçta hayalkırıklığına uğramanız mümkün olduğu kadar, siz daha fazla hayalkırıklıkları yaşatabilirsiniz. Ve sonunda yalnızlıklar hissedebilirsiniz.

Neptün Etkileri
Neptün gezegeni bu süreç içinde, içsel bir belirsizlik, güvensizlik ve kafa karışıklığı duyguları deneyimlemenize neden olabilir. Açıklanamaz korkular ve kaygılar sizi yaşam heyacanınızdan koparabilir. Yuvanızı fazlasıyla idealize edebilir ve bu konuda gerçek olmaktan ziyade hayaller kurabilirsiniz. Ailenizdeki kişilerden yada ebeveynlerinizden birine psikolojik bağlanma olasılığınız artabilir. Beklenmedik bir kararla deniz kenarında yaşama isteğiniz yoğunlaşır ve herşeyi bırakıp gidebilirsiniz de. Aile köklerinizle alakalı anılarınız belirsizleşebilir ve bu da sizde zorluklara neden olabilir. Bilinçaltınızda doğal ve sezgisel güçler uyanır ve siz bazı şeyleri hissedebilirsiniz. Genelde rüya aleminde yaşamak daha çok hoşunuza gidebilir, gerçeklere pek dayanamazsınız. Bütün bunlar aileniz ve iç dünyanızla alakalı konularda oluşabilir. Bu dönem içinde sağlam zeminler kurmaya ve hayalcilikten uzak kalmaya dikkat etmelisiniz.

Kararlılık, özgüven, gurur ve ihtirasın yöneticisi siz Sevgili Akrepler, 2007 yılında sizlere, Mutlu, başarılı ve esenlik dolu bir yıl dilerim.

Bir cevap yazın