Burçlar 2007 yılı terazi burcu yorumu – burç oku

Jüpiter Genel Etkileriniz:
Jüpiter gezegeni bu yıl sizin iyimser, geleneksel, düşünceli ve saygılı etkiler altında olmanızı sağlayacak yada devam ettirecek enerjisiyle etkilemeye devam edecek. Kuvvetli bir sezgi gücünüz olabilir. Herşeyi anlayacak ve kavrayabilecek zihin olgunluğuna erişeceksiniz. Akrabalarınız, komşularınız ve kardeşleriniz tarafından daha fazla sevilmeye başlanacaksınız. Huzursuz bir zihin enerjisi olduğu halde bu durum çalıştığınız alanlarda size başarılar getirebilir. Bu enerjileri boşyere harcamamanızı öneriyorum. Bu süreçte zihniniz detaylardan uzaklaşabilir. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneriyorum.

Jüpiter bu süreç içinde size fikir zenginliği ve bilginlik özellikleri katabilir. Konuşma tarzınız kudretli ve inandırıcıdır. Çok güçlü bir kültürel kavrayışınız vardır. Konuşmayı çok sever ve bunu da inandırıcı tarzda yaparsınız. Büyük sözler ve esprili konuşmalarınız dikkat çekicidir. Çok hızlı konuşur ve çok kolay öğrenirsiniz. Zeki, bilgili ve eğlendirici tavırlarınız oluşur. Öğrendiklerinizi başka kişilere de öğretmeyi seversiniz. Bu süreçte tembellik meyliniz oluşabilir, kendinizi hep haklı ve üstün görmek isteyebilirsiniz. İyi bilmediğiniz konularda blöfler yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar açısından da çok yoğun bir dönem geçirirsiniz. Bu yolculukları, detayları gözden kaçırmadan hertürlü tedbiri alarak gerçekleştirmenizde fayda vardır.

Satürn Etkileri:
Satürn gezegeni Eylül 2007 tarihine kadar Aslan burcundaki seyrini sürdürürken siz Teraziler, sizden büyük kişilerle daha yakın dostluklar kurabilirsiniz. Ve bu dostluklar yıllarca devam edecektir. İçinde bulunacağınız gruplara karşı sorumluluk duygunuz güçlü olacak ve bunlar sayesinde tanınma fırsatı bulacaksınız. Amaçlarınıza ulaşmanız için kesinlikle çok sabırlı ve iradeli olmanız gerekebilir. Eğer bu dönemde birtakım konularda yaşayacaklarınızdan dersler çıkarabilirseniz ileriki yıllarda ödülünüz de büyük olacaktır. Hedeflerinize kararlı ve sabırlı olarak gitmenizi, yılgınlık ve tembelliğe karşı tedbir almanızı öneriyorum.

Bu süreçte, çok sağlam arkadaşlara sahip olduğunuz halde, siz sevilmediğinizi, onlar tarafından kabul görmeyeceğinizi ve onlara layık olamayacağınızı düşünebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız size sorun olabilir yada değer verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda büyük bir mesafe oluşabilir. Hedefleriniz içinde disiplin ve sabır gereklidir. Bugüne dek sabır ve sebat etmediyseniz bu dönemde acı tecrübelerle bunu öğrenirsiniz. Başkalarıyla olan ilişkilerinizde kimi zamanlar yakınlık korkunuz nedeniyle samimi bir güven duygusu oluşturmadığınız görülebilir. Ve yine bu nedenle yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kuramayabilirsiniz. Yalnızlık duygusu size acı verdiği halde çoğu kez yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Kendinizi değiştirmek istediğiniz halde birtürlü tam başaramadığınızı hissedersiniz. Sosyal gruplara katılımınız olduğu halde, tanıdığınız insanları evinize davet ettiğiniz halde yine de mesafeli davrandığınız görülür. Dostluklarda ise gereken samimiyetiniz yoktur.

Uranüs Etkileri:
Uranüs gezegeninin balık burcu süreci başlamış bulunuyor. Siz terazilere olan etkisini şöyle açıklayabiliriz. Öncelikle iş alanındaki yetenekleriniz ve orjinal yöntemleriniz çoğalacaktır. Görünüş ve giyim tarzınız normal olmayan şekilde gelişebilir, hatta alışılmadık tarza bile dönüşebilir. İş hayatınızda değişkenlik, farklılık ve düzensizlikler belirebilir. Çok iyi çalışansınızdır fakat aşırı çalışma hırsınız da beraberinde görülebilir. Yada tam tersi bir durum oluşabilir. İşinizle ilgili çok faydalı olacak düşünceler üretebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olabilir böylece daha özgür çalışmayı arzu eder ve gerçekleştirme olanağı da bulabilirsiniz. Yanınızda birlikte çalışan insanlarla aranızda çatışmalar oluşabilir. Veyahut birlikte aynı işi paylaştığınız iş arkaşlarınızla problemler çıkabilir. Sağlığınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Doktorların bile anlayamadıkları bir rahatsızlığınız ortaya çıkabilir. Kimi zaman da bu hastalıkla da olsa işinizi ve yaşamınızı uzun yıllar sürdürebilirsiniz. Bu enerjilerin bilincinde olarak sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyiniz.

İşinizle ilgili yenilikler icat eder, bazen çılgın, değişken, hayalci ve yaratıcı enerjinizle dikkat çekersiniz. Bu dönemde serbest çalışmanız sizin açınızdan gayet olumlu olacaktır. Yaşadığınız çağın gereği olan hertürlü teknolojik oluşumdan yararlanırsınız. Ve bunları işinizde uygulamaya özellikle önem verirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu, kavgacılıktan, işin kurallarını bozmaktan, daima aşırı şeyler istemekten ve sabırsızlıktan uzak durmaktır. Çabuk sinirlenip, isyankarlığa varan tavırlarınızdan kendinizi alıkoymayı bilmelisiniz. İşinizde son derece güvenilir bir kişi olmak için azimle çalışmalısınız.

Neptün Etkileri
Neptün gezegeninin kova burcundaki seyri devam etmekte. Siz Terazilere bu yıl içindeki etkisini şöyle açıklayabiliriz. Bu dönemde yaratıcılığınız devam etmekte. Herkesin gözü önünde olmanızı sağlayan bir kıvılcımınız olacaktır. Eğlendirici bir kişi olmayı başaracaksınız. Aşk meselelerinde karmaşık durumlar içeren garip kaoslar yaşayabilirsiniz. Ortada ciddi bir neden olmadan ilişkileriniz karışabilir. Aşka bakış açınız bazı zamanlar bir romantik bazen de bir prens yada prenses arayan kişi durumunda bulunabilir. Aşk ve çocuklarınız ise fazlasıyla fedarkarlıklar yaparsınız ama bunların bir kısmı ancak fayda olarak size dönebilir.

Bu yıl yine flörtte ve baştan çıkartmakta etkili olacaksınız. Aşkta kendinizden geçmeye ve uçmaya hazır gibisiniz. Bu size birçok aşk yaşatabilir.Fakat bunların kalıcı değeri yoktur, ya aldatır ya da aldanabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortamların durumunu sezgilerinizle kavrayacak, hatta çevrenizle özdeşleşebileceksiniz. Başkalarının dile getiremedikleri beklentileri onlara sunmada üstüne kimse bulunmayacaktır. Kendinizi keşfetmek için aşka teslim olmak gerektiğini düşüneceksiniz. Sanatsal yetenekleriniz, yaratıcılık potansiyeliniz ve erotizm duygunuzda yine devam etmekte. Bu dönemde kandırılması çok kolay bir insan olabilirsiniz. Pasifsinizdir ve bir ilişkiye maceraya kolayca sürüklenebilirsiniz. Sonra da sıkılır ve kurtulmayı hayal edersiniz. Sonuçta ne olup bittiğini birtürlü anlamaz kendinize de şaşabilirsiniz. Hayalleriniz öyle güçlüdür ki fakat ortada bir oluşum yoktur. Cinselliğinizi afrodizyaklarla yada uyuşturucu maddelerle harekete geçirebilirsiniz. İşte bu dönemde en fazla dikkat etmeniz gereken konu da budur. Lütfen bu tür tehlikeli maddelerden uzak durunuz. Alışkanlık haline gelecek bu maddelerin size zarar verebileceğini unutmayınız.

Adalet, sevgi, işbirliği ve barışın diplomatı siz Sevgili Teraziler, 2007 yılında sizlere mutluluk, başarı ve esenlik dolu bir yıl dilerim.

Bir cevap yazın