burçlar balık burcu 2007 yılı yorumu – burç oku

Jupiter Etkileri
2007 yılı süresince jüpiter gezegeni siz balıklara bulunduğunuz cemiyet içinde ve mesleğinizde başarı, şeref kazandıracak bir büyüme ve fırsatlar verecektir. Bundaki en büyük etken cana yakınlığınız ve cömertlik dolu tabiatınız olacaktır. Çekici ve büyülü bir kişiliğe sahip olacak ve insanlar tarafından güvenilir bulunacaksınız. Elinize birçok fırsat geçecek ve bunları kullanarak başarıya erişeceksiniz. Kariyerinizde ve başarmak istediklerinizde güçlü bir sorumluluk duygusu göze çarpacak, başka insanların uzun vadeli planlarına, hayallerine, rüya ve vizyonlarına karşı da inanç geliştireceksiniz.

Bu dönemde başarılı bir patron ya da çalışkan bir memur olabilirsiniz. İş olanaklarınızın bolluğuna karşı inancınız yükselecek talihli ve iyi bağlantılarınız sayesinde meslek yaşamınızda ilerleme imkanı bulacaksınız. Başka insanlardan destek görecek şerefli saygın bir göreve sahip olacaksınız. Liderlik pozisyonu sizin için biçilmiş kaftan olacak etrafınızdaki insanlara karşı güven telkin edeceksiniz. bu süreçte kendi çıkarlarınızı sürekli gözetmekten, şansınıza fazla güvenerek çalışmamaktan, abartılı tepkilerden uzak durmanızı öneriyorum.

Saturn Etkileri
Satürn gezegeni Eylül 2007 tarihine kadar siz balıklar, sağlık konularında çok dikkatli olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yediğiniz gıdalara, hijyenik ortamlara, dışarda yemek yediğiniz yerlerin kalitesine ve diyetinize özellikle dikkat etmelisiniz. Vitamin alımınıza şimdiden başlamalı kendinizi zinde ve formda hissetmek için kontrollerinizi muhakkak yaptırmalısınız. Eğer şartlarınız müsait değilse en azından sağlıklı gıdalar yemeye ve sağlığınızı riske atmayan bir yaşam geçirmeye özen gösteriniz. Egzersizler yapmak yada bir spor ünitesinde bir programa dahil olmak gibi konulara özenle önem veriniz. Bu dönemde işyerinizle alakalı durumlarda günlük temponuzu zorlayacak durumlara karşın hazırlıklı olmalı işyerinizdeki sağlık ve temizlik konularına özel önem vermelisiniz. Yanınızda çalışan kişilere yada birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza karşı sevgi ve saygı dolu davranmaya, aşırı eleştirilerde bulunmamaya da yine özen göstermelisiniz. Her zaman görevinize sadık olan siz, bunu yerine getiremeyen arkadaşlarınıza karşı sert amirlik göstermemeye de özellikle dikkat etmelisiniz. Çalıştırdığınız kişilerin sağlık ve güvenlikleri tehdit etmeyecek bir ortam yaratılmasını sağlamak ta yine yapmanız gereken davranışlarınızdır. Yorup dinlenmeden çalışmak nedeniyle sağlığınızı bozmamaya, herşeyden önemlisinin siz olduğunuza asla unutmamak ta yine kulak arkası yapmamanız gereken hususlardır.

Bu dönemde ağır, bezdirici işler yapmak, duygusuzca gündelik işlerinizi yoluna koymak fakat mutsuz bir şekilde çalışmak satürnün etkisi olabilir. Eğer koşullar sizi uymuyorsa ve ilerde sorun çıkacaksa bunların bu dönemde muhakkak düzeltilmesi gerekir. Unutmayınız ki Satürn gezegeni kötülük getirmez sadece olması gereken düzeni sağlamak için engeller çıkartır ve sizi asıl zayıf olan noktanızı düzeltmek için terbiye eder. Eğer önlemlerinizi alıyorsanız ve yukardaki etkileri gözönüne alırsanız bir sorun olmayacaktır.

Uranüs Etkileri
Sevgili Balıklar uranüs gezegeni sizlere, iradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, sezgili olmanızı sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşatacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir ve bu durumdan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Zihniniz çok büyük düşünceler ile doludur. Fiziksel görünüşünüze pek aldırmazsınız. Davranışlarınız eksantrik, uyanık ve huzursuz etkilerle dolu olabilir. Özgürlüğünüz sizin için en değerli olgunuz hale gelecektir. Davranışlarınızla dikkat çekecek ve sıradan bir insan olmadığınızı herkese göstereceksiniz. Birçok deneyimler yaşayacak, gelenek dışı, orjinal, çabuk karar veren etkiler altında olacaksınız. Kısıtlanmalara ve zorla yüklenen görevlere tahammülünüz olmayacak, kendi orjinalliğinize ve öneminize olan inancınızı koruyacaksınız. Sadece kendi özgür iradenizle hareket edeceksiniz.

Neptün Etkileri
Sevgili Balıklar yıl içinde Neptün gezegeni sizlere düşünceli bir tavır ve sezgili bir ruh hali sunacaktır. Bilinçaltınızda ruhsal yetenekleriniz bulunacak ve bunlar son derece dikkat çekici bir duruma gelecektir. Özel bir yalnızlık duygusu ve belirli bir insana tutsaklık halinde bağlanmak gibi etkiler altında olacaksınız. Yüksek bir gücün varlığına inancınız gelişecek, tüm yaşamın benzersiz bir parçası olmayı hedefleyeceksiniz. Okült ve mistik alanlar dikkatinizi çekecek ve özel bir şekilde ilgilenme gereği duyacaksınız. Düşkün ve muhtaç kişilere, yatağa bağlı bir insana hizmet etmeniz gibi zorlu enerjiler de (doğum haritanızdaki etkiye bağlı olarak) verebilir. İnsanlara yardımcı olmak sizin için en önemli olgu haline gelecektir. Bu süreçte gizli düşmanlarınıza karşı tetikte olmanız da gerekebilir.

Bu süreçte, vizyon sahibi olmanız doğal olarak gerçekleşecektir. Dış ortamlarda olsun çevrenizde olsun sizdeki farklı duruş göze çarpacaktır. Bu dönemde farklı inanışlar ilginizi çekecek, yaşamın üst boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Sanatla uğraşıyorsanız bu dönemde önemli eserler verebilirsiniz. Edebiyat alanıyla uğraşıyorsanız büyük bir ödülün sahibi olabilirsiniz. Tüm sınırların ötesinde yaşamak isteğiniz güçlenecek, vizyonlarınız renkli ve etkili hale gelecek.

Canayakınlık, merhamet, derinlik ve sezgilerin kahini siz Sevgili Balıklar, 2007 yılında sizlere, mutluluk, başarı ve esenlik dolu bir yıl dilerim.

Bir cevap yazın