Burçlar Boğa burcu 2007 yılı yorumu

Jüpiter Genel Etkileriniz:
Genişleme ve şans getirici etkilere sahip Jüpiter gezegeni, 2007 yılı boyunca, sizlere, başkalarından elde edeceğiniz her türlü para veya kaynak kullanımı konusunda destek vermeye başlayacak. İyimserliğiniz ve inancınızın bu konularla alakalı artışına tanık olacaksınız. Evlilik, ortaklık veya miras kanalıyla maddi refah elde edebileceğiniz etkiler sunacaktır. Paylaşım konusunda daha olumlu etkiler altında olacaksınız. Hiç aklınızda olmayan yerlerden parasal destek görebilirsiniz. Çok güçlü duygusallığınızla çevrenizdeki insanlara olgunlaşmaları ve gelişmelerinde destek olacaksınız. Başkalarının paralarını idare ederek, onların kazanç ve gelişme elde etmelerine yardımcı olacaksınız. Gizli bilgiler, ruhunuzun derinlikleri, ölüm, tabular, mistizm, astroloji gibi konular dikkatinizi çekecek ve bu konularda bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Öz saygınızı daha da güçlendirerek başkalarının da size saygı duymasını sağlayacaksınız.

Satürn Genel Etkileriniz:
Satürn gezegeninin engeller, kısıtlamalar getirerek öğretici olan enerjisi, 2007 Eylül ayına kadar, duygusal güvenlik ve yuva evinizdeki seyrini sürdürecektir. Bunun anlamı, temel ihtiyaçlarınızla uyumlu yaşamayı öğrenmenin zamanı geldiği konusudur. Bulunduğunuz toplum içindeki kimliğinizi çok daha fazla ciddi bir şekilde ele alacak ve yaşadığınız yerin düzenini yeniden gözden geçirmek ve sağlam şekilde oluşturmak yönünde hareket edeceksiniz. Aileniz karşı olan sorumluluklarınızın artışı nedeniyle kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Ve bu nedenle yaşadığınız ortamı değiştirme veya kendi kararlarınızı uygulayacağınız bir ortamda bulunma isteğiniz olabilir.

Satürn gezegeninin Temmuz 2005 yılından beri devam eden Aslan burcu süreci nedeniyle bizi isteğimiz dışında gelişen olaylar neticesinde kararlarınızı uygulamanız son bir yıldır zor olmakta . Her ne kadar Jüpiterin desteği maddi anlamda sizi rahatlatsa da, satürn enerjisinin ağırlığı altında tamamen radikal bir değişim yapabilmeniz mümkün olmayabilir.

Siz toplum içindeki yerinizi belirlemeye çalışırken, ailenizdeki bireylerin size olan ihtiyaçları daha fazla yorulmanıza ve kendinizi tam anlamıyla dış dünyada gösterecek gücü bulamamanıza da sebep olabilir. Aile büyüklerinizden birinin sağlık durumu yada sizinle yaşamak zorunluluğu nedeniyle, başka bir eve taşınarak yeni bir yaşam kurmanız zorlaşabilir. Bekar boğalar, evlilik yoluyla yeni bir yuva kurmaya çalışsalar da, iç dünyalarındaki baskı ve ailesel faktörler nedeniyle son anda vazgeçebilirler, yada ebeveynlerinden birine bakmak zorunluluğu nedeniyle evlendikleri halde birarada yaşayabilirler. Yeni bir şehre taşınma işiniz son anda ertelenebilir. Anneniz yada babanızın bir sorunu nedeniyle onlarla tüm yıl ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Geçmişte yaşadığınız bir ilişki tekrar gündeme gelerek, bir başlangıç daha yapmanıza neden olabilir. Fakat temeli güçlü olmayan bu bağlantı, yine eski hataların tekrarı neticesinde bir bedel ödemenize neden olabilir. Yada sizin fazlasıyla üzüntü çektiğiniz o ilişkinizle alakalı kişinin büyük bir sağlık problemi ortaya çıkar ve siz bu problem nedeniyle üzülebilirsiniz. Evliliğinde sorun olup, yuvasından ayrılan bazı boğalar, tekrar bir şans daha vermek ihtiyacı duyabilirler. Fakat her iki kişi de kendi paylarına düşen hatalardan ders alıp olgunlaşmamışlarsa, aynı sorunlar tekrarlanır ve sonuç yine aynı olabilir.

Size tavsiyem, Yaşamdaki hedeflerinizi gerçekçi bir şekilde ele alarak düzenlemenizdir. Acele kararlar ve çok iyimser bakış açılarıyla yapacağınız düzenlemeler size yine sorun olarak dönebilir. Jüpiterin fazla abartıcı enerjisi maddi anlamda size rahatlık getirerek herşeyi halledebileceğinizi düşündürebilir. Oysaki detaylar gözden kaçırılarak ve sorumluluğunuz olan herşeyi ihmal ettiğiniz sürece, başarılı adımlar atmanız güç olacaktır.

Uranüs Genel Etkileriniz:
Uranüs gezegeni, tüm yıl boyunca sezgileriniz, özgünlüğünüz, keşifci ve yaratıcılık enerjileriyle sizi desteklemeye devam edecek. Gruplar, sıradışı arkadaşlıklar ve bugüne dek alışık olduğunuz özelliklerin dışında ilginç insanlarla tanışacaksınız. Aniden kurulan birçok arkadaşlığa rağmen, gerçek dost edinmek zorlaşabilir. Dostlarınız size karşı belirli bir mesafede durabilirler. Hiç alışık olmadığınız asi davranışlarınız görülebilir. Bu enerjileri idealleriniz için kullandığınızda mükemmel bir güç elde edebilirsiniz. Bu yıl, alışılmadık tavırlarınızla insanlar üzerinde fazlasıyla etkin olacaksınız. Bireyselliğinizi koruyacak, hedeflerinize özgürce yaklaşmak isteyeceksiniz. Bu yıl uranüs enerjisinden yararlanmak için öncelikle uyumsuzluktan, dostlarınıza karşı duyarsızlıktan, aklınıza eseni yapmaktan uzak durarak, hedeflerinize kitlenin ve yaşamınıza yön vermek için çabalayın. Uranüs enerjisi bu yolu denediğinizde size büyük fırsatlar sunacaktır.

Neptün gezegeni, kariyeriniz ve başarıya ulaşmanız konusunda güçlü bir idealizm olgusunu size yaşatabilir. İlginç ve açıklanması zor olan yollardan size zirve için şans verebilir. Sanatkarlık, hayal gücünüzü kullanabileceğiniz meslekler, tiyatro, tüm sahne sanatları, sinema, fotoğrafçılık, ruhsal konular, reklamcılık, psikoloji, eczacılık, uzak deniz yolculuğunu ilgilendiren tüm mesleklerde başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın aile üyelerinizle aranızda gerginlikler çıkabilir. İşinizle alakalı net bir pozisyon elde etmeniz zorlaşabilir. Kimi aylarda neptün etkisiyle, herşeyi oluruna bırakmak isteğiniz yoğun olabilir. İdealizm güçlendiği halde, sorumluluk almaktan korkabilirsiniz. Bu etkilerin genel olduğunu bilerek yine de tedbirli davranmanızı öneriyorum.

Sabır, sağlamlık ve güvenliğin uygulayıcısı siz Sevgili Boğalar, 2007 yılında Mutlu, başarılı ve esenlik dolu bir yıl dilerim.

Bir cevap yazın