Burçlar Oğlak burcu 2007 yılı burç yorumu

Jüpiter Genel Etkileri
Jüpiter 2007 yılında siz oğlak burcu mensuplarına olan etkisi öncelikle, iyilikseverlik duygusu ve büyük bir iman gücü olacaktır. Tersine dönen olaylardan sizi sağ salim çıkartan ve devamlı gözeten bir iyilik meleğiniz olacaktır. Başka insanlara yardım arzusu ile dolup taşacak ve büyük bir insanlık sevgisi sahibi olacaksınız. Özellikle kendisini koruyamayan insanlara karşı yardımseverlik güdünüz çok yüksek hale gelecektir. Siz, hastahane yada hapishane gibi yerlere karşı aşırı hassasiyet duyacak ve elinizden geldiğince ziyaretlerde bulunarak ulvi görevler edinmek isteyeceksiniz. Başarıların bu süreçte gelmesi için öncelikle, mütevazi ve sabır dolu olduğunuz müddetçe kavuşacaksınız. Bazı dönemlerde hayalleriniz güçlü olacak fakat bir konuyu gerçekleştirmeden önce tüm fikirlerin dinlenmesi ve incelenmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmamanızı öneriyorum.

Yine bu süreçte, yalnızlık sizin için sessiz bir mutluluk haline gelecektir. İnzivada bulunduğunuzda hissettiğiniz mutlu deneyimler size güç katacak. Siz yanlızlıkta büyüyecek ve gelişeceksiniz. Harici dünyadan uzaklaşarak yalnızlık içinde yaşamın anlamını arayacak. Gerçek zenginliğin bu dünyaya ait olmadığının bilincine varacaksınız. Meditasyon veya ruhsal araştırmalarla derin bir içsel zenginliğe kavuşacaksınız. Bilinçaltı zihininiz zengin bir esin ve yardım kaynağınız olacaktır.

Satürn Etkileri
Satürn gezegeninin Aslan burcu süreci içinde siz oğlaklar, tutumlu, idareli ve yoğun çalışan bir işçi olacaksınız. Kendinize disiplin uygulayacak ve güçlü disiplininizle parasal güvencenizi elde etmeye çalışacaksınız. Bu çalışma hırsı sizi sosyal ve cinsel yönden etkileyecek. Bu durumlarda ruhsal büyüme arayışı yoğun olacak ve başka insanlarla bütünleşmek arzusu da gerekli hale gelecektir. Tüm dünyayı kazanmak uğruna insanın ruhundan vazgeçmesine değer mi diye düşünmeye başlayabilirsiniz. Geçmişten gelen derin bir incinme duygusu hissetmeniz mümkündür. Kısıtlamalar, engeller ve problemler ortaya çıkabilir, vergiler, cinsel yaşam veya sigorta gibi konularda dikkatli olunmalıdır. Bazı oğlakların doğum haritalarına göre güçlü seks eğiliminizde azalmalar yada çoğalmalar meydana gelebilir.

Yine bu dönemde ölüm korkusu içinize yerleşebilir. Fakat jüpiterin bu yılki etkileri dolayısıyla bu düşüncenizin çok fazla sizi etkileyeceğini sanmıyorum. Yoğun bir maneviyat sizin ölüm gerçeğini farklı bir şekilde ele almanıza neden olacaktır. Bu dönem içinde sürekli kendinizi denetleme, ilgisizlik, soğukluk, gerginlik, çekingenlik, sert, doyumsuz ve beceriksiz halleriniz görülebilir. Duygusal açıdan soğuk, iktidarsız veya isteksiz hale gelebilirsiniz. Yaşamın anlamı konusunda krize girmekten korkabilirsiniz. Yaşlılıktan fakirlikten ve kontrolünüzü yitirmekten de korku duyabilirsiniz. Bu dönemde mükemmel bir aşık olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi yüceltme, yükseklere koyma gibi duygusal durumlarınız oluşabilir. Fiziksel açıdan kusursuz olduğunuz halde, duygusal düzeyde soğuk olduğunuz cinsel deneyimler yaşarsınız. Takıntılı erotik fikirleriniz oluşabilir. Daha önce garip bulduğunuz tabu alanları ile zorunlu olarak yüzleşebilirsiniz.

Uranüs Etkileri
Uranüs bu yıl içinde çevrenize karşı olan tepkilerinizde, bağımsızlığınızı, orjinalliğinizi, yaratıcılığınızı, geleneksel olmayan, tuhaf ve biraz da eksantrik bir şekilde davranmanıza neden olacaktır. Çevrenizdeki insanlar sizi anlayamayacak ve neden bu yollarla düşüncelerinizi açıkladığınızı bir türlü algılayamayacaklardır. Zamanın ilerisinde düşünecek bazı anlarda zihniniz huzursuz ve çatışmaya hevesli hale gelebilecektir. Akrabalarınızla, komşularınızla ilişkilerinizde farklılıklar, arasıra gerilimler olacaktır. Entellektüel birikiminize önem verecek, özgürlüğünüzü ne pahasına olursa olsun korumaya özen göstereceksiniz. Konuşma tarzınız spontan, orijinal, canlı, farklı va kaprisli olabilir, bazı zamanlarda ise tamamen kararsız ve sabırsız bir düşünme tarzı göze çarpabilir. Aniden ortaya çıkan fikirler, algılar ve buluşlarınız olabilir. Hiçbir geleneksel konuşma kavramına uymayan doğal bir konuşmacı haline de gelebilirsiniz. Herşeyi çabucak kavrama ve çoğunlukla alışılmamış tarzda öğretme de etkiler arasında yer alacaktır. Bu dönemde insanlardan kaçma meyliniz oluşabilir. Soyutlanmış bir yabancı, özeleştirileri ile kendisine eziyet eden biri haline de gelebilirsiniz. Tüm gelenek ve kuralları hiçe sayan çılgın ve uçuk bir düşünür hali de yine etkiler arasında yer alabilir. Zihininizi toparlamayı ve konsantre olmayı muhakkak başarmalısınız. Aynı anda birçok şeyi düşündüğünüz için de yorgunluklar başgösterebilir.

Neptün Etkileri
Neptün gezegeni bu yıl içinde size, yüksek bir hayalgücü ve ruhsal duyarlılık verecektir ve bunları içsel kabiliyetleriniz için kullanabileceksiniz. Sezgisel içe doğmalarınız ve canlı rüyalarınız olacaktır. Güzel olan herşeye karşı hayranlık duyacaksınız. Parasal konularda genelde endişeler verebilir, çünkü finans olaylarını karmaşık ve sorunlu hale getiren bir enerjisi vardır. Bu süreç içinde çok yoğun cömertlik etkileri sunacaktır. İnsanlara karşı yardımsever olacak ve onları maddi olarak gözeteceksiniz. Genelde hırsızlık, dolandırıcılık ve yalancılık nedeniyle para kayıplarına sebep olabilir. Bu nedenle çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmelisiniz. Riskli yatırımlardan ve spekülasyonlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Bu süreçte, hayalci veya bulanık ilişkilere girebilirsiniz. İsteğiniz ruhsal güvence olduğu halde karşınıza çıkan kişiler çok garip insanlar olabilirler ve sizi kandırmaya müsait davranırlar. Genel etkiler olarak bağımsız, açıklanması zor bir güvence isteğiniz vardır. Desteklendiğiniz zaman hertürlü güçlüğü yenebileceğinizi düşünürsünüz. Ve siz de her türlü zorluk karşısında dirençli bir insan haline gelirsiniz. Medyumluk yetenekleri ile para kazanırsınız. Para konularında iyi koku alırsınız. bu süreçte etrafınızdaki insanlara dikkat etmeye, paranızı kesin ve güvenilir olduğu ispatlanmayan kişilere yada yerlere yatırmamaya özellikle dikkat etmelisiniz.

Azim, sabır, dayanıklılık ve sorumluluğun otoritesi siz Sevgili Oğlaklar, 2007 yılında sizlere Mutlu, başarılı ve esenlik dolu bir yıl dilerim.

Bir cevap yazın