Burçlar: 2015 Burçlar

2014 Balık Burcu Burç yorumu

Published by:

2014 Balık burçları ikili ilişkiler

2014 Balık Burcu Burç yorumu

2014 Balık Burcu Burç yorumu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar, 2014 yılının ikinci döneminde sizleri bazı ikilemler bekliyor. İnandığınızı yapmanız durumunda iyi sonuçlar alacaksınız. Arkadaş çevrenizden yapılan yorumlar kafanızı karıştıracak. Doğruyu yalnızca siz biliyorsunuz. Ocak ayından Mart ayına kadar partneri olmayan balık burçları için yenilik yok. Zaten Balık burçlarından bu konunun çözümü ile ilgili bir çaba da yok. Nisan ayı başı gibi bir hareketlenme söz konusu olabilir. Çok fazla sosyalleşmeye ihtiyacınız var.

Nisan ayının 15 inden sonra Venüs gezegeninde etkisiyle gönül işleri sizin istediğiniz gibi gitmeye başlayacak. Yeni kişilerle tanışacak ve güzel sohbetler , arkadaşlıklar kuracaksınız. Bu dönemde ki ilişkilerinizin ilerisi için ne kadar “ciddi” olduğunu zaman gösterecek. Partneri olan Balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar ilişkilerindeki monotonluğa 2014 yılında çözüm bulmak zorundalar. Yoksa işler iyiye gitmeyebilir. Balık burcu erkeklerinin ağzından “seni seviyorum” u alabilmek  maalesef imkansıza yakın. 2014 yılında Balık erkekleri biraz daha duygusal olmalı ve partnerleri ile münakaşalardan kaçınmalılar.

Balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar Mayıs ayında aile arasında yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan ufak bir gerginlikler yaşayabilirler. Genel olarak balık burçları iyi birer konuşmacıdırlar fakat istedikleri zaman. Aile içindeki problem olacağını algıladığınız anda başınızdan savmadan problemlerin çözümü için bireyleri bir araya getirin ve kalıcı çözümler arayın. Siz de bunu başaracak yetenek var.

Eylül ayında hiç beklemediğiniz biriyle şans eseri karşılaşabilir ve İlginç gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kasım ayında yakın bir arkadaşınız veya arkadaş çevrenizden biri sizi  kutlamaya davet edebilir. Kasım ayı genel olarak balık burçları için eğlenceli bir ay olabilir.

2014 yılı Balık burcu İş hayatı

Yılın ilk yarısında daha iş hayatınızda daha serbestsiniz. İş temponuz o kadar yoğun değil. İleri ki dönemler için planlar yapabilirsiniz. Nisan sonuna kadar iş hayatınız sıradan ve monoton geçebilir. Mayıs ayından itibaren önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Bu dönemde aile bireylerinizin fikirlerine de kulak vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Jüpiter gezegeninin etkisiyle iş temponuz haziran ayı itibariyle daha yoğunlaşabilir. Kendinizi geliştirme isteğiniz bir kez daha gündeme gelebilir. Yabancılarla çeşitli konularda ortaklıklar , iş paylaşımları, yatırımlar balık burçlarına ve yükselen burcu balık olanlara bol kazanç sağlayabilir. 2014 yılının Satürn gezegeninin de etkisiyle iş açısından en şanslı burçları Balık burçları diyebiliriz. 2014 yılında iş hayatınızda kazanacağınız tecrübeler 2015 yılı için güzel bir kariyere sahip olmanıza ve ekonomik olarak daha özgür olmanıza fırsat sağlayacak. Bu yüzden eğitim ile ilgili konulara eylül ayından itibaren daha çok önem vermelisiniz.

2014 Balık burçları Sağlık

Yılın ikinci yarısında artan iş yükünüzden dolayı, bu dönemde stres en büyük problemlerinizden biri olabilir. Kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız. Haftanın en az iki gününü arkadaşlarınız ile sosyalleşerek geçirmelisiniz. Sigara kullanan balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar 2014 yılında sağlıklarına daha fazla önem göstermeliler ve kontrollerini aksatmamalılar. Mayıs ayı gibi fazla kilolarınızdan şikayet edebilirsiniz fakat bunun çözümü yine size bağlı. Kasım ayında bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Bu dönemde sık sık grip olabilirsiniz.

balık burcu 2014 tablo

2014 Koç Burcu Burç yorumu

Published by:

Aşk Hayatı ve İkili İlişkiler

2014 Koç burçları burç yorumu

2014 Koç burçları burç yorumu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar 2014 yılının ilk yarım döneminde hislerinizin test edildiği bir dönem olacak. Göstermiş olduğunuz tepkilere bağlı olarakta ikili ilişkileriniz şekillenecek. Geçen seneden yarım kalan konular partneriniz yada dostlarınız ile aranızda yeni problemlere neden olabilir. Bir an önce bazı konuları netliğe kavuşturmalısınız. Bazen mevcut ilişkinize gerçekten haksızlık ediyorsunuz. 2014 Şubat – Mart aylarında  ona daha fazla değer vermeniz gerekecek. Kaçmayı çözüm olarak gördüğünüz vakit Haziran ayından sonra partneriniz ile zor zamanlar sizi bekliyor olacak.

Yılın ikinci yarısında (temmuz ayından sonra) ilk yarıya göre daha hareketli bir aşk hayatı sizi bekliyor. Partneri olmayan Koç burçları ve yükselen burcu koç olanları yılın ikinci yarısında güzel süprizler bekliyor. Temmuz ayından sonra ikili ilişkileriniz tamamen pozitif olacak , içinde bulunduğunuz değişim yakın çevrenizdeki eş ve dostlarınız tarafından da gözlemlenecek. Venüs gezegeninin etkisiyle yeni sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir ve yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Ekim – Aralık ayları arasında partnerinize hoş süprizler yapmayı unutmayın. İlişkinizi ileri adımlara taşımanız açısından size fayda sağlayabilir.

2014 Koç Burcu İş hayatı

Kendi işinin patronu olan koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar 2014 yılında geçen senelere daha aktif olabilirler. Yılın ilk yarısında anlam vermekte güçlük çekeceğiniz problemlerle karşılaşabilirsiniz. Finansal harcamalarınıza yılın ilk yarısında dikkat etmelisiniz. Uranüs gezegeninin etkisi koç burçlarını mayıs ayı sonuna kadar finansal olarak olumsuz etkilemeye devam edecek.  Bu dönemde tek başınıza hareket etmeyi isteyebilir ve en doğru kararları aldığınıza inanabilirsiniz. Bu dönem ALDATICIDIR.

Ortak iş yaptığınız partnerleriniz varsa onlarında fikirlerine 2014 ün ilk yarısında başvurmanızda fayda var. Yeni kariyer planlaması yapan koç burçları  15 Mart tan sonra bekledikleri haberi alabilirler. Hızlı düşünmemenizde fayda var. Yakın dostlarınız ile size sunulan fırsatları enine boyuna masaya yatırmalısınız.

2014’ün ikinci yarısında devlet kurumlarıyla yazışmalarınızda gecikmeler gündeme gelebilir. Fakat haberler olumlu. Haziran ayı sonlarında iş yerinizde üstleriniz ile münakaşalardan kaçınmalısınız. Gereksiz güç gösterilerine gerek yok. İş arkadaşlarınız size zaten gereken saygıyı gösteriyor. Başarınızın anahtarı sabır ve daha çok çalışmak.

Koç Burçları 2014 Sağlık

Koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar yılın ilk yarısında kısa yorgunluklar yaşayabilirler. Kilo problemleriniz Şubat ayı itibariyle daha fazla gündeme gelecek ve çözüm aramaya başlayacaksınız. Eylül ayında soğuk algınlıkları koç burçlarının canını sıkacak.,

2014 Koç Burçları

2014 Yengeç Burcu – 2014 Burç yorumları

Published by:

Aşk Hayatı

2014 Yengeç Burcu - 2014 Burç yorumları

2014 Yengeç Burcu – 2014 Burç yorumları

2014 yılında yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar ikili ilişkilerde romantik bir yıl sizleri bekliyor. Geçtiğimiz senelere göre ikili ilişkilerinizde daha ciddi kararlar almanız gerekiyor. Hayatı bu anlamda daha ciddiye almanız gerekiyor. Plüton gezegeninin etkisiyle 2014’ün ilk yarısında kendinizi çok yalnız hissedeceksiniz. Haziran ayında bulunduğunuz ortamlarda sizi etkileyecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Haziran  ayından Eylül ayına kadar aşk hayatınızın gerçekten zirvede olduğu bir dönem yaşama ihtimaliniz var. Mevcut ilişkinizde bazı sorunlar mevcut. 2014 yılının ilk yarısında bu problemlerin sonuçları sizi üzebilecek nitelikte olsada çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Yeni yılda geçtiğimiz seneye göre belirsizlikler içinde yaşamak istemeyeceksiniz.

Olaylara duygusal olarak yaklaşmanız size zarar veriyor ve mantıklı kararlar alamıyorsunuz. Duygusallık her ne kadar burcunuzun ana özelliklerinden biri olsada 2014 yılında hayatınız için önemli kararlar alırken mantığınızı ön planda tutmaya özen göstermelisiniz. Şubat ve Mart aylarında aileniz ile ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Fakat bu sorunlar kısa süreli ve çözümünü size bağlı.

Nisan ayında yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar , uzun zamandır görüşmedikleri arkadaşlarıyla bağlantı kurabilirler ve çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Haziran ayında ise Venüs gezegeninin de etkisiyle ikili ilişkilerinizde son derece başarılı olacaksınız. Partnerize bu dönemde romantik süprizler yaparak onu şaşırtacaksınız. Temmuz ayı sizin ayınız şansınızın her anlamda dorukta olduğu dönem. Temmuz ayında kendinize ve ilişkinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Yurt dışı seyahati söz konusu olabilir.

Kasım ve Aralık ayları yengeç burçları ve yükseleni yengeç olanlar için ikili ilişkiler açısından son derece monoton geçecek. Partneriniz ile aranızda güven problemlerinin sıkça yaşanacağı bir dönem sizleri bekliyor. Doğruyu söylemekten kaçınmamalı ve gerçeklerle yüzleşmekten korkmamalısınız. Duygusal kararların yerine mantığınızın ön planda olduğu kararlar vermeye özen gösterin.

İş hayatı

Yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar yeni senede iş hayatınızda daha deneyimli olacaksınız. Uranüs gezegeninin etkisini hissettirmesiyle geçtiğimiz seneden edindiğiniz iyi yada kötü deneyimleri harmanlayıp kendinize 2014 yılında dersler çıkaracaksınız ve kariyer konusunda gerçekten çok başarılı bir yıl sizi bekliyor. 2014 yılının ilk yarısında gerçekten iş hayatınızda alınması gereken zor bir kararı alacaksınız. Mart ve Nisan aylarında daha büyük düşüneceksiniz. Bu dönemlerde  finansal problemler yaşayabilirsiniz , geçtiğimiz seneden almış olduğunuz krediler, borçlar da sizi oldukça rahatsız ediyor fakat genel olarak 2014 yılı yengeç burçlarının yılı diyebiliriz.

Mayıs ayında beklemediğiniz bir yurtdışı teklifi yada yurtdışında faaliyet gösteren bir firma ile çalışma teklifi alabilirsiniz. Finansal açıdan sizin daha rahat bir konuma gelmenizi sağlayacak. 2014 yılı iş hayatında yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar yaratıcılıklarla dolu yeni bir yıl sizleri bekliyor. Geçen sene başladığınız projeleri nihayet 2014 yılında bitirebileceksiniz. İş toplantılarında yaratıcı fikirleriniz ile patronunuzun gözüne girmeyi başaracaksınız. Haziran ayında ufak bir zam bile süpriz olmayabilir.

Ekim ayında çalıştığınız ortamlar da ki arkadaşlarınız ile ilişkilerinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Bu dönem yanlış anlaşılmalara oldukça müsait. Sert tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Öfkenizi ve duygularınızı bu dönemde kontrol etmeniz gerekiyor. 2014 Aralık ayı iş hayatınız açısından son derece durağan geçecek. Bu dönemde yatırım yapmaktan kaçınmanızda fayda var.

Sağlık

Yengeç burçları ve yükselen burcu yengeç olanlar 2014 yılında sağlıklarına daha fazla önem göstermeliler. Özellikle 2014 yılının ilk yarısında aşırı stressten uzak durmalısınız. Ocak , Şubat aylarında dişleriniz ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Yeni senede kilolarınız ile ilgili problemler olabilir. Sağlıklı diet programları uygulayabilirsiniz. Ufak problemleri büyütmemenizde fayda var. 2014 yılının ikinci yarısında tansiyon problemleri canınızı sıkabilir. Gereksiz ve sizi ilgilendirmeyen münakaşalardan uzak durun.

yengeç 2014

2014 Oğlak Burç Yorumu

Published by:

2014 Oğlak burçları

2014 Oğlak burçları

Genel olarak oğlak burçları hırslı, disiplinli ve problemleri çözme kararlılıklarıyla ön plandadırlar. 2014 yılı da Oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar için geçtiğimiz senelerden farklı olmayacak. 2014 yılının ilk yarısında ikili ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmalısınız. Espiri yeteneğiniz var fakat herkezin kaldırabileceği ve anlayabileceği düzeyde değil. Karşınızda ki kişinin kalbini istemeden de olsa kırabilirsiniz. Ocak – Mayıs aylarında yeni ortamlara girmeniz söz konusu ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.  Mevcut ilişkinizde ki dominant ( baskın ) tarafınız partnerinizi 2014 yılında da pek mutlu etmeyecek. Herşeyi sizin daha iyi bilmenizin olanağı yok! Karşınızdakinin fikirlerine de saygı göstermelisiniz.

Aile bireylerinize veya partnerinize gereksiz sinirlenmeyin. Olaylar karşısında ne kadar karşı da olsanız sakinliğinizi koruyun. Genel olarak 2014 yılında tartışmalardan uzakta durun.  Hayatında biri olmayan oğlak burçları ve yükseleni oğlak burcu olanlar 2014 yılı ilk yarısında ciddi birliktelikler açısından pek şanslı olmayabilirler fakat Kasım yada Aralık aylarında  “AŞK” kelimesini yeniden tanımlamanıza neden olacak ,  gerçekten çok özel biri karşınıza çıkacak.

İş Hayatı

Oğlak burçları iş hayatında 2014 yılında , geçtiğimiz yıllarda çok çalıştınız fakat gerekli terfileri , ödülleri alamadınız. 2014 yılı sizin için en mükemmel dönemlerden biri. Yeni iş fırsatları yılın ilk yarısında mevcut. Size uygun olan işi seçmelisiniz , çok kazanabileceğiniz fakat mutsuz olacağınız  işi değil yaparken mutlu olabileceğiniz ve size iyi kazanç getirecek olan mesleği tercih edin. Yeni dönemde iş arkadaşlarınızda ile gereksiz polimiklerden kaçınmanızda yarar var. Özel hayatınızı beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınız ile paylaşmamalısınız.

Haziran – Ağustos aylarında harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle de bu dönemde yeni borçlanmalardan ve kredilerden kaçınmanızda fayda var.

2014 yılının ikinci yarısında beklemediğiniz ortaklık teklifleri alabilirsiniz. Doğru değerlendirildiğinde ekonomik açıdan biraz daha rahata kavuşabilirsiniz. Yurtdışı faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorsanız yılın ikinci yarısı eylül,ekim gibi yurt dışı seyehati söz konusu olabilir. Burada ki performansınız sizi ekonomik olarak pozitif etkileyecek.

Sağlık

Oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar 2014 yılında sağlıklarına özen göstermeleri gerekiyor. Mideniz ile alakalı problemlerden kaçınmak için yemek seçiminize özen göstermeniz gerekiyor ve özel diete geçmelisiniz. Yılın ikinci yarısı iş hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde üzerinizde baskı hissedeceksiniz. 2014 ikinci yarısında yalnız kalmak isteyeceksiniz. Kendinize gerekli zamanı ayırın siz bunu hak ediyorsunuz.

Oğlak burcu 2014

 

2014 Boğa Burcu yorumu

Published by:

Boğa BurcuBoğa burçları ve yükseleni boğa olanlar 2014 yılında ikili ilişkilerde geçtiğimiz seneye göre daha yoğun olacaklar. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün etkisinde, aşk hayatınızda tutarlı ve kıskanılacak seviyede iyi olacak. Fakat partnerinize ve ailenize biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekecek. Nisan  ayının sonlarına doğru önemli kararlar almanız beklenecek. Bu dönemde aceleci olmamalısınız ve ikili ilişkilerinizin olumlu yönde devamı için kararı 2014 ‘ün ikinci yarısına bırakmanızda fayda var. Genel olarak problemlerin çözümünde ara yolu aramıyorsunuz ve bazen çok kırıcı olabilirsiniz.

Hayattan nasıl keyif almanız gerektiğini gerçekten iyi biliyorsunuz. 2014 yılında geçmiş ilişkilerinizden tekrar medet ummamanız gerektiğini kesin olarak öğreneceksiniz. Şubat,Mart gibi hayatınıza giren yeni kişiler çok çabuk sizi yalnızlığa terk edecek. Pisikolojik olarak ayrılıklar size düşündüğünüzden daha fazla zarar verebilir. Hayatınıza yeni girenleri sadece “Sevgili” olarak düşünmemelisiniz “Arkadaş” kavramına da yer vermeniz gerekiyor. Yakın dostlarınızın bazı arkadaşlarınız hakkındaki kritiklerini duymazlıktan gelmeyin ve onlara önem verin. Sizin görmediğinizi onlar iyi görüyor.

İş hayatınız ise, haziran ayına kadar olan dönemde boğa burçları ve yükseleni boğa olanlar maddi anlamda zorluklarla karşılaşabilirler. 2014 ün ikinci yarısından sonra ise boğalar finansal açıdan kazanç sağlayabilecekleri atılımlar yapabilirler. Aşırı alınganlıklarınız iş yerinizde geçici problemlere neden olabilir. Çözümü sizin elinizde. Yeni bir işe başlamayı düşünen boğa burçları kararlarında aceleci olmamalı ve 2014 eylül ayından sonra istikrarlı bir şekilde gerçekten iyi oldukları meslekte yükselebilirler.

İş hayatınızda ortaklıklar mevcut ise mart ve nisan aylarında kredi problemleri gündeme gelebilir. Ortaklığınızı tekrar gözden geçirme seviyesine gelebilirsiniz. Bu dönemi başarılı şekilde atlatırsanız ortaklık temelinizi daha da sağlamlaştırmış olacaksınız. Ekim ayında uzun süredir size hatırlatılan fakat sizin kendiniz hakkında reddettiğiniz bir konuyu sonunda kabullenecek ve buna çözüm arayacaksınız. Jüpiter gezegenin olumlu etkisi 2014 ikinci yarısında sizi eğitim ve pazarlama konusunda oldukça başarılı kılacak.

Sağlık açısından boğa burçları ve yükseleni boğa olanlar , yılın ikinci yarısında daha çok grip , nezle gibi hastalıklarla uğraşabilirsiniz. 2014 ilk yarısında daha Mars gezegeninin etkisiyle daha enerjik olabilirsiniz. Gereksiz münakaşalardan kaçınmanız sağlığınız açısından önemli. Kasım ayında sağlınıza olduğundan daha fazla önem göstermenizde fayda var.

2014 Boğa Burcu

 

2014 Terazi burcu burç yorumu

Published by:

2014 terazi burcu

2014 terazi burcu

2014 Terazi Burcu Burç yorumu

Terazi burçları 2014, yeni yılda ikili tartışmalardan uzakta durmayı ve mantıklarını ön planda tutmayı tercih edecekler. Aile içi tartışmalarda tarafları dengeleyen unsur olmayı sürdürecekler. Aile bireylerinizin size olan güveni 2014 yılında da devam edecek. 2014 yılında arkadaşlarınız ve aileniz tarafından güven duyulan, karakterli , adil ve  olgun düşünen biri olduğunuzu  biliyor ve sizin deneyimlerinizden ve fikirlerinizden yeni yılda sık sık yararlanmak isteyecekler.

 

Venüs gezegeninin etkisiyle aşk hayatınız son derece hızlı geçecek. Partnerinize gerçek anlamda güvenmek isteyeceksiniz. O’nu test etmekten kaçınmanız gerekiyor. Sorunlarınızı konuşarak halletmeye çalışmalısınız. 2014 ikinci yarısında sosyal statünüzde değişmeler olabilir. Eylül ayından sonra daha çok özgürlükçü olacaksınız.

Plüton gezegenin etkisini 2014 yılında da hissedeceksiniz. Şubat ve Mart aylarında terazi burçlarının hislerinde ani değişmeler gözlemlenebilir. Bu dönemde aileniz ile ilgili , ilişkileriniz ile ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve sakin olmalısınız. Haziran ve Temmuz ayları ikili ilişkilerinizde en iyi olacağınız dönemler.

Mars gezegeninin de etkisiyle mart ayından itibaren terazi burçları iş hayatında yükselişe geçecekler. İş hayatınızda fazla çalışmaktan dolayı ara sıra gergin olabilirsiniz. 2014 nisan ayında yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızla ortaklıklardan kaçınmalısınız. Uzun yıllara dayanan ilişkileriniz maddi konulardaki fikir uyuşmazlıklarınızdan dolayı yıpranabilir , kopma seviyesine gelebilir. Jüpiterin olumlu etkisiyle Terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar mayıs ayında , yurt dışı bağlantılı firmalarla çalışma şansı yakalayacak ve başarılı olacaklar.

Karşınıza inanılmaz fırsatlar bu dönemde çıkacak. Hızlı karar vermekten kaçının, alacağınız kararın size getireceği faydaların yanında zararlarını da göz önünde bulundurun. Baskı altında çalışabilmeniz sizi daha da güçlü kılacak. İş vereniniz ve iş arkadaşlarınız size gerçekten saygı duyuyor bunun en büyük nedenlerinden biri adil olmanız ve işinizde gerçekten iyi olmanız. Haziran ayına kadar olan dönemde maddi açıdan zorunluk çekmemek için harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. 2014 yılında şansınız ile birlikte sorumluluklarınız da artacak.

 

Terazi burçları ve yükseleni terazi olanlar sağlık açısından 2014 yılında , genel olarak aşırı çalışmanız  yorgunluk hissi , odaklanma sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olacak. İkinci yarı dönemde daha zinde olacaksınız. Bağışıklık sisteminiz 2013 yılında çok kötüydü ve çok çabuk hastalanabiliyordunuz. Yeni yılda bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye çalışmalısınız. Ciddi sağlık problemleri olan terazi burçları 2014 yılında doktor kontrollerini aksatmamalılar.