Burçlar: 2016 Burçlar

2016 Koç burcu yorumu – 2016 burçlar

Published by:

Sevgili Koç burçları 2015 yılında başlayan kariyer planlarınız 2016 yılında da hızlı bir şekilde sürecek. Pluton gezegenininde etkisiyle 2016 yılının ilk 5 ayı içerisinde alacağınız cazip teklifler kariyer konusunda iştahınızı daha da kabartacak.  Geride bıraktığımız yıl siz koç burçlarını finansal anlamda biraz yıprattı. Finansal alanlarda karar almadan ince eleyip sık dokuyorsunuz. 2016 yılında da bu özelliğiniz koç burçlarının ekonomik anlamda gelişme göstermesini sağlayacak.

2016 yılının ilk çeyreğinden sonra koç burçlarını ortaklık, yeni iş kurma teklifleri bekliyor! Acele etmemenizde fayda var. Bu yıl daha diplomatik olmalısınız. En azından finansal açıdan kararlarınızı 16 haziran dan sonraki günlere bırakın.

2016 yılının ilk çeyreğinde iş yerinizde mars gezegeninde etkisiyle kendinizi göstereceksiniz ve iş arkadaşlarınızın siz koç burçlarını biraz kıskanmalarına neden olurken, yöneticilerinizden gerekli övgüyü ve beğeniyi alacaksınız. Nisan ayından sonra ki dönemlerde öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz, öfkeyle kalkan zarar ile oturur atasözünü unutmayın!

Koç burçları 2016 yılında kişisel gelişiminiz için daha aktif olacaksınız. Temmuz ayı koç burçlarının yeni bir dil, yeni bir kursa başlamaları için son derece uygun bir ay. Bu dönemde yeni bilgilere aç olacaksınız. Baskı altında olmanız sizi zayıflatmıyor aksine daha da güçlü kılıyor.

Koç burçlarının en temel özelliklerinden biri özgürlüklerinden taviz vermeyi sevmezler. 2016 yılında da bu özelliğinizde bir değişiklik olmıyacak. Hatta daha da özgür olmak isteyeceksiniz. Özgürlüğün limitlerini belirlemenizde fayda var. Özgürlüğünüzden ödün vermek istememeniz ikili ilişkilerinizde siz koç burçlarını zor duruma sokabilir. Abartıdan kaçınmalısınız. Aşk fedakarlık gerektirir.

2016 yılı sizler için son derece eğlenceli bir yıl olacak. Yaşama olan bağlılığınız daha da artacak. Çevrenizde olup bitenleri daha farklı açılardan görecek ve değerlendireceksiniz. 2016 Koç burçları açısından olgunluk yılıdır. Nisan ayında ikili ilişkilerinizi etkileyebilecek ciddi kararlar almaktan kaçınmalısınız. Önemli kararlarınızı 2016 mayıs ayına bırakın. Koç burcu kadınları nisan ayından sonra hiç ummadınız bir zamanda partnerinizden hayatlarınızı birleştirme teklifi alabilirsiniz.

Koç burçlarının aşk hayatı 2016 yılında mart ayından itibaren oldukça hareketli olacak. Aradığınızı bu yıl bulacaksınız. İkili ilişkilerinizde temmuz ayı ile ekim ayı arasında kararlarınızı gözden geçirme gereği hissedebilirsiniz. Önemli olan yine olgun düşünmeniz ve hızlı kararlardan kaçınmanız. Fedakarlıklarınız size olumlu olarak dönecektir.

2016 yılında Koç burçları sağlık açısından ilk 6 aylık dönemde Jüpiter gezegeninin koruması altında olacaklar. Enerjik, deli dolu bir yıl koç burçlarını bekliyor…Fakat yılın ikinci yarısında mide ağrıları,zamansız böbrek ağrıları canınızı sıkabilir. 2016 yılında belkide en büyük probleminiz stres olabilir. Stresle yaşamayı onu yenmeyi öğrenmelisiniz. Uzun zamandır şikayetçi olduğunuz ağrıları daha ciddiye almalısınız. Kadın koç burçları 2016 yılında ailenize yeni bireyler katılabilir.