Burçlar: 2017 Burçlar

2017 İkizler Burcunu Neler Bekliyor? Burçlar

Published by:

İkizler burcu 2017

SEVGİLİ İKİZLER burçları, 2017 yılında arkanıza alacağınız rüzgârla aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi geliştirdiğini göreceksiniz. Birkaç yıldır ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılarla ve mesafelerle nasıl baş etmeniz gerektiğini öğrenmiş bulunuyorsunuz. Hayat sizi yine bu konularda test edebilir ama siz geçen sene olduğu gibi sadece ailenizi ve sevdiklerinizi düşünmeyeceksiniz.

Bu yıl ayrıca kendi isteklerinizi ve yapabileceklerinizi de önemseyeceksiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu alandaki çalışmalarınızı başlatabilirsiniz.

11-20 Haziran arasında doğduysanız, karşıt açıda bulunan Satürn otorite ve erkek figürleriyle, patronlarınızla çeşitli sıkıntıları ve anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Bir yandan da sizden daha olgun ve tecrübeli insanlarla iş yapmaya başlayabilirsiniz.
İŞ/PARA/KARİYER
İkizler Burçları 12 Ocak’ta oluşan dolunay maddi konularda hassaslıklara neden olabilir. Para dengenizi iyi kurmalısınız. 11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım, eğitim alanlarınızda beklenmedik konu ve olayları hızlandırabilir. 18 Şubat itibarıyla artık tam anlamıyla kariyerinize odaklanacağınız bir dönem başlayacak.

26 Şubat’ta oluşan Güneş tutulmasından alacağınız etkiyle kariyer ve iş konularınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu tutulmada iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik hareketlenmelere açıksınız.

HAZİRAN SİZİN AYINIZ
Nisan başı itibarıyla Venüs kariyer evinize kayarak gerilemeye devam ediyor. Beraber iş yaptığınız insanlarla veya patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz. 11 Mayıs’ta iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek. İş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların çalışma koşullarında hassaslıklara karşı hazırlıklı olun.

25 Mayıs’taki yeniayla birlikte geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkaracaksınız. Kafanızdaki plan ve projeleri uygulamanın tam zamanı! Haziran ayı sizin ayınız olacak. 7 Haziran’a kadar işler ağır aksak gitse bile, bu tarihten sonra işlerinizin hızına kendiniz bile inanamayabilirsiniz. 21 Haziran’dan sonra maddi konuların üzerine eğilebilirsiniz. 10 Temmuz’da maddi konularda beklediğiniz yerlerden alamadığınız paralar bazı iş koşullarınızı gerebilir.

TEKLİFLERE AÇIK OLUN
5 Eylül’deki dolunay, kariyerinizdeki sonuçları karşınıza getiriyor. Yanıltıcı etkileri pas geçmeyin. 10 Ekim’de Jüpiter’in iş ve hizmet alanlarınıza geçmesiyle birlikte iş hayatınızda şanslara kucak açabilirsiniz. İş değişimleri, yeni projeler, yeni adımlar sizi heyecanlandıracak. 18-26 Ekim’de çok etkili, istediğiniz bir iş karşınıza gelebilir ve bir proje sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Tekliflere açık olun ve hayata güvenin.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER
Aşkta ve ilişkilerde 11-14 Şubat tarihlerinde destekleniyorsunuz. Seyahatler aşk hayatınızı olumlu etkileyebilir. 4 Mart’ta aşk ve çocuk evinizin yöneticisi venüs geriliyor. 15 nisan’a kadar aşk hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yarım kalmış aşklar gündeminize yerleşebilir. Aşk hayatınızda 12-19 Mayıs olumlu tarihler. varsa çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artacak.

1-3 Haziran, aşk hayatınızda beş yıldızlı günlerden. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmaktan çok mutlu olabilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. 9 Haziran’da devreye giren dolunayla birlikte özel hayatınızda çok önemli kararlar söz konusu olabilir. 6-14-18 temmuz tarihlerinde kendinizi ilişkilerinizde göstereceksiniz.

İLETİŞİMİNİZİ NET TUTUN
Aile ve ev hayatınızda yanıltıcı ve aldatıcı etkilere 5 Eylül’deki dolunay zamanında ve 14-20-2430 Eylül’de dikkat etmelisiniz. Aile hayatınızda çözülmeler, dağılmalar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. 22 Ekim’den sonra enerjinizi ilişkilerinize, aşkınıza ve varsa çocuğunuza akıtmaya başlayacaksınız. 3 Aralık’ta Merkür ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi bu dönemde net tutmalısınız.

SAĞLIK
10 Mart ve sonrasında bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Boğaz ve lenf bölgeniz sıkıntılı çalışabilir. Kötü alışkanlıklarınızı bırakmak için 26 Nisan’daki yeniaydan faydalanabilirsiniz. 11Mayıs’taki dolunayla beraber sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Alerjilere ve enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi zorlamayın. 10 Ekim’de Jüpiter’in sağlık alanlarınıza geçmesiyle, 1 yıl boyunca sağlığınız size büyük problemler çıkarmayacak.

EĞİTİM
28 OCAK’TAKİ yeniay eğitim işlerinizi hızlandırabilir. Dersleriniz, kurslarınız veya eğitim sorumluluklarınızla ilgili konulardaki önemli başlangıçlarınızı bu tarihte ve sonrasında devreye sokmalısınız. 7 Şubat’tan sonra her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriş yapacaksınız. Ağustos başında eğitiminizi ve yapmak istediklerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

21 Ağustos’taki Güneş tutulmasıyla beraber eğitim hayatınızda alacağınız kararlar ve atacağınız adımlar çok önemli olacak. 31 Ağustos’a kadar girişimlerinizi tamamlayın zira Merkür bu alanlarınızda gerileyerek size sıkıntı çıkarabilir. 31 Ağustos-5 Eylül arasında çok önemli kararlar almayın, başlangıçlar yapmayın.

 

Kaynak – Habertürk / Hande Kazanova

Boğa Burcunu 2017 yılında Bekleyen Yenilikler?

Published by:

2017 Boğa burcu burç yorumları

SEVGİLİ BOĞALAR, bu yıl Satürn’den alacağınız etkilerle ortak parasal konularda bazı daralmalar ve sorunlar yaşamanız muhtemel. Ortaklaşa atılacak adımlarda çok ciddi bir borcun altına girmemeli, başkalarına kefil olmamalısınız. İşinizi değiştirebilir, yeni bir projeye başlayabilir, beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler çıkarabilirsiniz.

İş kollarında bu sene hayat sizi destekliyor. İnsan kaynakları, aracılık görevleri, iletişim faaliyetleri ve insan ilişkilerine dayalı alanlarda, mimarlık, hukuk, danışmanlık, moda, sanat, sinema, tekstil ve politikada iş şansınız yüksek. Sağlığınızda zorlandığınız konular varsa daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

BECERİLERİNİZİ ORTAYA KOYACAKSINIZ
Mayıs ayında Merkür’ün düzelmesiyle beraber maddi konularda iletişiminiz daha düzenli olabilir. Çevrenizden göreceğiniz destek 4-9 Mayıs’ta karşınıza gelecek. 20 Mayıs itibarıyla kimliğinizi parasal konulara yönlendireceksiniz.

Maddi olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olacak. 9 Haziran’daki dolunay, yatırımlarınız açısından önemli olabilir. Karşınıza çıkacak bir borç ya da ödeme, sizi biraz zorlayabilir. 20 Haziran’da parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız.

2-5-10-18 Temmuz’da otoritelerle anlaşmazlıklara dikkat edin. 5 Temmuz’da para kazançlarınızı artıracağınız ve ilişkilerinizi maddi konular üzerinden döndüreceğiniz bir döneme gireceksiniz. 7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması kariyer hayatınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyacak. 30 Eylül’de iş alanlarınızda becerilerinizi daha fazla ortaya koyacağınız bir sürece gireceksiniz.

Dengeli adımlarla iş arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir, planlarınız devreye girebilir. 19 Ekim’deki yeniay işinizle ilgili konulardaki adımlarınızı, planlarınızı ve projelerinizi ortaya koymak için sizi destekleyecek. Maddi anlamda halledilmesi gereken konular 6 Aralık’ta devreye girecek. 18 Aralık’taki yeniay, ortaklaşa parasal konularda yeni adımları karşınıza getirecek.

İŞ/PARA/KARİYER
28 Ocak’ta oluşan yeniay, kariyer hayatınızda önemli başlangıçları ve yenilikleri karşınıza getirecek. 7 Şubat itibarıyla iş ve kariyer konularınız hızlanabilir. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla görüşme içinde olacaksınız.

İş alanlarınızda 21-23 Şubat’ta çok özel teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. 4 Mart itibarıyla iş alanlarınızda ilişki problemleri karşınıza gelebilir.

7-8-9 Mart’taysa güçlü işbirlikleri sizi yukarılara taşıyabilir. Önemli bir medya işine başlayabilirsiniz. 10 Nisan’da Merkür sizin kişisel evinizde gerileyecek. Önemli anlaşmalardan kaçınmaya özen gösterin. 11 Nisan’daki dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkileyecek. İşinizle ilgili beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız.

AŞK HIZLA SİZİ BULABİLİR

24-30 Eylül’de sosyal çevrenizde ve aşk hayatınızda dikkatli olun. Aşk sizi hızlı bir şekilde bulabilir ya da çevrenizdeki insanların sizi ilişkiniz konusunda yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. 20 Eylül itibarıyla flörtler yaşayabilirsiniz.

Evliyseniz cinsel hayatınız açısından keyifli günler sizi bekliyor olacak. 10 Ekim’de Jüpiter sizin karşıt burcunuz olan Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde, evliliğinizde ve özel hayatınızda oldukça keyifli ve şanslı etkiler altına giriyorsunuz. 4 Kasım’daki dolunayla beraber hayatınızla ilgili önemli kararlara odaklanabilirsiniz.

SAĞLIK
JÜPİTER’DEN aldığınız etkilerle sağlığınızda güzel gelişmeler içine gireceksiniz. Sağlığınızda zorlandığınız konular varsa daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Tatlı tüketiminiz artabilir. Kilo almaya müsait olacaksınız. 4 Mart’ta Venüs gerilemeye başlıyor.

Sağlığınız bu dönemde zayıflayabilir. Önemli ameliyatlardan, estetik operasyondan uzak durun. 20 Mart itibarıyla biraz dinlenmeniz ve sağlığınıza önem göstermeniz gerekecek. Bu dönemde özellikle bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye özen gösterin. 22 Ekim’den sonra sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Böbrek ve bel bölgesinde problemler ortaya çıkabilir.

EĞİTİM
Boğa burçları 2017’DE eğitim konularında keyfinizi ve konsantrasyonunuzu arttıracak fırsatların peşinden gidebilirsiniz. Ocak ayına eğitimsel alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Kendinizi etkili bir şekilde derslerinize verebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. 20 Aralık’ta Satürn Oğlak burcuna geçiyor.

Yüksek ve yabancı eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklarla karşılaşacaksınız. Bazı sınavlarınızda zorlanmalarınız olsa bile, sorumluluklarınızı bilerek ve sıkı çalışarak hayalinizdeki meslek için adımlar atabilirsiniz. 21 Aralık’tan sonra eğitim hayatınızda kendinizi göstermekten hoşlanacaksınız.

 

 

Kaynak – Habertürk / Hande Kazanova

2017’de Koç Burçlarını Neler Bekliyor ? Burçlar 2017

Published by:

Sevgili Koçlar, 2017 yılında hem özel hayatınızda hem de iş ve eğitim konularında stediklerinizi rahatça gerçekleştireceksiniz. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Hayatı bir partnerle deneyimlemek isteyeceksiniz. Bekârsanız evliliğe adım atabilirsiniz. Evliyseniz beraberliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Eşinizin hayatında da güzel gelişmeler oluşabilir.

2017’de de yurtdışı bağlantılı işlerinizde, uluslararası ticaret (ithalat-ihracat) hayatınızda, yabancı şirketlerle ve insanlarla olan bağlantılarınızda, ortaklıklarınızda ve çalışmalarınızda, hukuki alanda, medya veya yayımcılık işlerinizde önemli sorumluluklar altında olmaya devam edeceksiniz. Adımlarınızı sorumluluklarınızı fark ederek ve bilerek atmak hayatınıza çok şey katacak.

ATILIMLARINIZ OLACAK

Para evinizin yöneticisi Venüs 4 Mart’ta gerilemeye başlıyor. Maddi konularda 17 Nisan’a kadar sıkışmalara ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bu dönemde para harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın. Almaktan çok satma işlemlerine odaklanın. Önemli bir borcun altına girmemeye çalışın. Nisan ayında parayı elinizde tutmak önem kazanabilir.

10 Nisan-20 Nisan arasında maddi konularda önemli görüşmelerden ve başlangıçlardan sakınmalı, riskli işlerden uzak durmalısınız. İşinizle ilgili atılımlarda, girişimlerde, konuşma ve görüşmelerde 28-31 Mayıs tarihlerinde destekleneceksiniz. Ortaklaşa yapılacak projelerde 7-14-18 Temmuz size ışık yakıyor. Önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz.

5 Eylül itibarıyla iş ve hizmet alanlarınıza enerjinizi yoğunlaştıracaksınız. İş hayatınızda titiz davranarak mücadelenizi ortaya koyacaksınız. 20 Eylül’de oluşan yeniay, iş hayatınızdaki yeni kararlarınızı uygulamanız için sizi harekete geçirecek.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER

MART ayının ilk haftalarında kendinize ve görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz. 4 Mart’ta ilişkiler gezegeni Venüs gerilemeye başlıyor. 17 Nisan’a kadar ilişkilerinizde sorunlara hazırlıklı olmalısınız. Eski ilişkiler, yarım kalmış aşklar tamamlanmak üzere karşınıza çıkabilir. 11 Nisan’da oluşan dolunay zamanı özel hayatınızda duygusal çalkantılar ve kararlar devreye girebilir.

İŞ/PARA/KARİYER

8 Ocak’tan sonra kariyerinizde ve iş hayatınızda ters giden durumlardan sıyrılacaksınız. Daha etkin bir iletişimle işlerinizi koordine edecek, günlük hayatın koşuşturmalarına daha rahat adapte olacaksınız. 26 Şubat’taki Güneş tutulması beklenmedik olayları tetikleyebilir. Çok önemli girişimlerden kaçınmalısınız. Planlarınızı gözden geçireceksiniz.

SAĞLIK

12 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay oluşacak. Sağlığınıza bu dolunayda çok dikkat etmeniz gerekecek. 14-28 Nisan tarihlerinde estetik uygulamalardan ve bu alanla ilgili ameliyatlardan kaçınmak yararınıza olacak. 5 Eylül itibarıyla sağlık konusunda daha fazla mücadele edeceğiniz bir dönem başlıyor. Bağırsak, mide sorunları ve hazımsızlık sizi en fazla zorlayacak alanlar olacak. Bu süreçte yediğinize içtiğinize mutlaka dikkat etmelisiniz. 10 Eylül’den itibaren sağlığınızla ilgili konularda çok güzel gelişmeler içine girebilirsiniz.

EĞİTİM

7 Haziran itibarıyla öğrenmekten ve eğitimsel konuları tamamlamaktan keyif alacağınız bir sürece giriyorsunuz. 9 Haziran’daki dolunay, eğitim alanlarınızda bazı hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Bu işlerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 5 Kasım ve sonrasında her türlü bilgiyi ve eğitimi almaya yatkın bir zamana giriş yapacaksınız. Yurtdışı bağlantılı eğitim alanlarınızdaki konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir.

 

 

Kaynak – Habertürk Hande Kazanova