Burçlar: Akrep

Akrep burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlıyor. İş başlangıçlarından, yeni projelerden kaçınmalısınız. Anlaşma yapacaksanız, şartların netliğinden emin olun. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcu üzerinde gerileyecek Merkür etkisinde, günlük yaşantınızda veya çalışma hayatınızdaki sorunlar sizi daha fazla etkiler. İletişim problemlerinin yanı sıra, sabırsızlık, aceleci kararlar yanlış zamanda yanlış işlere sebep olur. İş ortamında veya günlük hayatta ilişkilere dikkat ediniz. Bazen sinirli tepkilerde bulunmanız veya size karşı bulunulması mümkündür. Bunlar sağlığınızı risk altına alabilir. Sakin ve aklı başında ilerlemekte yarar var.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Duygusal yönden bağlayıcı koşullara doğru çekilebilirsiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kendinizi yorabilecek koşullara karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Öğleden sonraki zamanlarınızı daha keyifli geçirebilirsiniz. Daha eğlenceli ve şanslı koşullar söz konusu.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Kendinize güveniyor olmanız, çevreniz içinde olumlu bir tablo oluşturuyor. Gelen fırsatlara hayır dememelisiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün yaşamınıza dair bazı kararlarınızı artık disiplinli bir şekilde ortaya koymanız gereken bir zaman dilimi. Kendinizi bu anlamda gereksiz korkulardan arındırmadan ve yaşamınıza risk katmadan hiçbir yere gelemeyeceğinizi bilmelisiniz. Yine risk olmayan hiçbir işte ilerleme söz konusu olmayacağından bu konuda kendinize inanarak hareket etmeli ve bilgisi olmayan kişilerden fikir olarak motivenizi düşürmemeye gayret etmelisiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yapılması gerekenler ve iş alanlarınızın iyi bir düzene ihtiyacı olabilir. Diğer yandan parasal işlerinizin de üzerine eğilmelisiniz. Bugün bazı planladığınız işlerinizde aksiliklere hazır olmalısınız. Bazı planlarınızı gözden geçirmelisiniz.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Ay-İkizler burcu geçişi saat 08:30 itibariyle etkili olacaktır. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz bugün oldukça yüksek. Değişiklik, yenilik hevesi içinde olan kişi, denetlenmeye veya azla idare etmeye mecbursa doğal olarak bazı konularda tepkili davranabilir. Kuşku içinde ister istemez her şeyi enine boyuna öğrenmek için didikleyebilir. Olan biteni analiz etmek ister, içinden gelmese de akılcı davranmanın onu koruyacağına inanır. Aslında kuşkularında haksız değildir. Görünen köy kılavuz istemez misali, gerçekler önünde durmaktadır. Fakat yüreği bunları kabul etmekten yana değildir.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, istediklerini elde etmek, arzuladığı şekilde ilişkisini yaşamak veya istediği hayatı kurmak isteyen bireyin ne kadar arzulu olduğunu gösteriyor.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün finansal konularda önemli bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Ani iniş çıkışlar sizi epey heyecanlandıracak. Ortaklarınızla veya destekçilerinizle görüşmeler yapabilirsiniz. Gün içinde bankaya yolunuz düşebilir. Kararlı ve mücadeleci olmanız gerekiyor.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Çevrenizdeki bazı arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Bugün ilginç insanlarla tanışmaktan zevk alacaksınız.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün karşınıza gelen sürpriz fırsatları küçümsemeden hareket etmeli ve yaşamın size iyi veya kötü büyük ya da küçük bazı şeylerle cevap verdiği fikrini sevgi ile kabul etmelisiniz. Bugün küçük gibi görünen işler aslında yarına atılan büyük işlerin yapı taşları olabilir. Bu konuda gereken farkındalığı edinirseniz yaşama karşı daha farklı bir gözle bakar önünüze çıkan fırsatları daha farklı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bugünlerde sizi yoran ve sizi neşesiz bırakan kişi ve olaylardan uzak durmanız iyi olacaktır.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınızda beraber olduğunuz insanla konuşmak, ilişkinizi ilerletmek için harika bir gün olacak. Kendinizden çok karşı tarafın isteklerine yönelik olmanız işinizi kolaylaştırabilir. Özel ilişkilerinizden yana şansınız bu aralar yüksek olabilir.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizde aradığımız güven ve huzurun işaretçisidir. Ancak ne beraberlikte ne de toplumla birebir bağlantımızda pek tatmin olmayız.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, ciddi niyetli veyahut arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.Saat 16:59 Ay-Pluto görünüm etkisinde ilişkimizi derinlikli bir şekilde gözden geçireceğiz. Artık yaş tahtaya ayak basmak istemiyoruz. Eğer gerçekten doğru ise devam edeceğiz. Yoksa uzatıp daha fazla canımızı sıkmayacağız. Huzur ve güvenin hayatınızdaki önemi her anlamda kıymetlenir. Tutarsız ve geleceği olmayan hiçbir şeyi hayatınızda görmek istemezsiniz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk süresince huzur olgusu bilhassa kıymetledir. Sağlamlık, kalıcılık isteyen meseleler üzerinde bir daha düşünmek faydalıdır. Başkalarına karşı ters çıkışlarda bulunmamalıdır. Sonradan pişmanlık duyulabilir.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı ve uyumlu olabileceğiniz bir gündesiniz. Evlilik ve ortaklar konularında heyecanlı gelişmeler var. Bugün beraberliğinizde evlilik kararı gündeme gelebilir. Evliyseniz yeni bir ortaklı iş konusu gündeme gelebilir. Parasal konularda dikkatli davranmalı, aşırıya kaçmadığınızdan emin olmalısınız.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün sosyal çevreniz içinde günün en popüler ve saygın kişisi olmaya adaysınız. Sergilediğiniz davranışlar ve uzlaşmacı kişiliğinizle birçok kişinin sevgi ve saygısını kazanabilir onların gözünde farklı bir yere gelebilirsiniz. Aile yaşantınızda ise sizden bazı fedakârlıklar yapmanız istenebilir. Ayrıca zamanında göstereceğiniz yardımlarla aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilir aile olmanın manevi huzurunu daha da içten hissedebilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş etkisi altında, iş hayatınızda kendinizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Bunlar tabii ki olumludur.Ancak bu geçişte dikkat etmeniz gereken nokta, aceleci kararlar vermemektir. Bir de unutmayalım. Merkür 23 Mart tarihinde gerileyecek. Lütfen şartları iyice gözden geçiriniz. İş ortamında agresif davranmayınız. Plan ve projelerinizi akıllıca bir daha ele alınız. Detayları es geçmeyiniz. Eğer alternatifiniz güçlü değilse, mevcut işinizi değiştirmeyiniz.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün evlilik ve ortaklıklarda güveni test edici olaylar yaşayabilirsiniz. Evliyseniz özellikle eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. İlişkilerinizde huzur arayan yönünüzün çok daha ön planda olacağı bir gündesiniz. Karşınıza çıkan durumlarda önce ailenizi düşünmelisiniz. Karşıtlık olarak gördüğümüz konuların birbirini tamamlama durumu olduğunu unutmayın.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Sağ duyulu olmak adına üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Bugün fazla sorumluluk alıyor ve kendinizi gereğinden fazla zorluyorsunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Yaşamınızda sorun teşkil eden kişilerle bazı ciddi konuşmalar yapabilir, uzlaşmacı tavrınızla birçok problemin üstesinden gelebilirsiniz. Sakin bir dil kullanarak karşınızdaki kişiyi anladığınızı göstermek sizlere daha fazla güven duyulmasına yardımcı olacaktır. Özel ilişkilerde ise karşı taraftan beklentilerinizde bir değişime gidebilir hiç kimsenin değişmeyeceğine dair yeni fikirler edinebilirsiniz. Bu noktada sizler de hayatınıza belki de başka bir kişi ile yön vermek isteyebilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu haftabaşı, iş alanlarınızda beklenmedik bir gün sizi bekliyor olabilir. Duygusal olarak çabuk fikir değiştirmeniz, iş arkadaşlarınızın sizi anlamasını zorlaştırabilir. Diğer yandan da anlayışlı ve sevgidolu olabilirsiniz. Hızlanan aktivitelerinizi dengeleyin.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, başta ilişki ve sağlık konuları üzerinde çabucak alevlenmeye müsait olduğunuzu gösteriyor. Bu iki konuda, bir probleminiz varsa ve bu problemleri dışa yansıtmayıp içinize atıyorsanız keyifsiz saatler geçirebilirsiniz. Onun için, sizi rahatsız eden ne varsa lütfen sakin olmaya çalışınız.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşum etkisi, zayıf yönlerimizi bize hatırlatarak, yaralarımızı iyileştirmek için uyarıcıdır. Aşk hayatımız, çocuklarımız, irade gücümüz, hayatı ele alış ve değerlendirme biçimimizi bugünlerde gözden geçirmemiz gerekecek. Çünkü aşk hayatınızda tek bir pürüz bile korku duymanıza yol açar. Eğer kendinden oldukça emin bir kişiyle beraberseniz ve bu insan size arzu ettiğiniz kadar değer vermiyorsa, bu sevgiyi elde etmek için gereğinden fazla fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Çünkü sevgi sizin için gayet önemlidir. Yalnız kalmamak için böyle davranmak gerektiğini düşünürsünüz. Bir diğer konu, çocuğunuz sizi fazlasıyla yorabilir, üzebilir ancak gereğinden fazla iyi davranarak onun düzeleceğini umut edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz olmuyorsa, çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşursunuz. Eğer içinde bulunduğunuz şartlar nedeniyle anne ve baba olmanız ileride gerçekleşecekse, başka çocuklara sözgelimi yeğeninize, torununuza, komşunuzun çocuğuna veya minicik bir kediye, kuşa, köpeğe sahip çıkarak yüreğinizdeki sevgi ihtiyacını doyurmaya çalışırsınız. İşte bu kavuşum, tüm sıkıntılarınızın şifaya kavuşması adına destekleyicidir.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, sağlık-çalışma hayatı veya girişim konularındaki görüşmelerin işaretçisidir.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Bu durum canımızı sıkabilir. Benim tavsiyem olgunlukla bakabilmenizdir.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu için etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe kolay aksettirebiliyorsunuz. Bugün sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu olacak.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün yakın arkadaşlarınızın isteği üzerine bazı planlarda ve akışta değişiklik yapmak zorunda kalmanız yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Bu konuda sorumluluklarınız önceliğiniz olmalı, arkadaşlarınızın isteği ise ikinci planda olmalıdır. Çalışma hayatınızdaki ya da gündelik yaşamınızdaki bazı kişilerle hiç beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay, aşk, eğlence, çocuk adımlarınızdaki kararlarınızı uygulamak için sizi harekete geçirebilir. Aşk hayatınız, çocuğunuzun hayatındaki olaylar, sanatsal işlerinizdeki adımlar bu Yeniay\’la birlikte öne geçebilir.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniayda, aşkı tenimizde ve gönlümüzde hissetmek isteyeceğiz. Duygularımız derin, sevildiğimizi bilmek, paylaşmak, anlaşılmak ve güvenmek arzumuz yoğun olacak. Hislerimiz bizi yanıltmayacak. İş ortamında veya günlük hayatta bazı kişilerle anlaşmakta zorluk yaşanabilir. Hayatın güzelliklerine daha fazla zaman ayırmak isterken, gereksiz işler, zorunluluklar canımızı sıkabilir. Sözgelimi iş ortamında bir değişim olabilir. Yeni gelen birisi, size rakip olmaya çalışır. Mevcut işinizde mücadele vermeniz, sabırla çalışmanız gerekebilir. Kaldı ki, bunu başarabilecek güçtesiniz. Mars-Oğlak geçişiyle örtüşen bu Yeniay, adım attığınız işlerde başarılı olmanızı sağlıyor. Kendinize güvenin ve işinize sarılın.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında devam edecek Mars-Oğlak burcu seyri, iş hayatınız eğitim ve çevresel konularda sabır, disiplin, sorumluluk ve ciddiyet içinde hareket etmenizi sağlayıcıdır. İşlerinizi organize edebilir, planlarınıza uygun şekilde yoluna koyabilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek engelleri, karamsar düşünmeden kararlı bir şekilde yapmanız halinde her türlü güçlüğün üstesinden gelebilirsiniz. İş başvurularında bulunabilirsiniz. Adımlarınızı atarken bir sonraki hamlenizin hesabını gayet iyi yaparsınız. Günlük hayatta programlı hareket etmek, enerjinizi neye yönlendireceğinizi bilmek çok önemli. Siz bunun farkında olursanız gerisini düşünmeyin. Sadece disiplinli bir şekilde çalışın. Eğer iş sorununuz varsa, bu dönemde araştırmalarda bulunun. Bir atılımda bulunmak istiyorsanız, enine boyuna artısını eksisini hesaplayın. Güçlü ve konusunda deneyim sahibi kişilerle iletişime geçin. Eğitim hayatından olan derslerinize mutlaka iyi çalışın. Sorumluluklarınızın farkında olun.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay size uzaklarla ilgili yenilikler getirebilir. Yolculuklar ve eğitsel uğraşlar için uygun koşullar var.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Yaşama dahil etmek istediğiniz bazı planlarınızı aniden değiştirebilecek sorunlarla karşılaşabilir ve bu konuda biraz erteleme yoluna gidebilirsiniz. Yakın çevre ve akrabalarla ilişkili konularda yoğun bir gündem oluşabilir ve onların sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu gerek parasal bir yardım gerekse bir sağlık sorunu olabilir. Bu konuda elimizden gelen yardımı yapmalı ve ihtiyacı olan her neyse onu vermekten çekinmemelisiniz. Ayrıca bu konuda duyacağınız huzur da paha biçilemez bir değerdedir. Planlarınızı ortaya koymak için önümüzdeki günler daha elverişli olacaktır.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aşk ve eğlence hayatınızda kolay dağılmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi geliştirirken, sevdiğiniz insanın sizin hayatınıza kattığı anlamı ve değeri bugün daha iyi anlayacaksınız. Akşam saatlerinde kolay sinirlenmelere açıksınız.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Cuma günümüz, saat 05:07 Ay-Satürn görünüm etkisinde başlıyor ve önemli konularda karar vermemizi sağlıyor. Çevremizle bağımızı güçlendiriyor. Bize yönelen güzel yaklaşımların işaretçisi oluyor. Bu saatlerde huzurluyuz ve isteklerimizi elde edebilecek güce sahibiz.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, sevgi, şefkat ve ılımlı duygular bize eşlik ediyor. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız oldukça yoğun. Romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz. Çevremizdeki insanlarla, çocuklarımız, sevgilimizle, gönül gönüle kucaklaşmayı arzuluyoruz.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız konulara daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Yeni adım atacağınız konularda fazla fedakârlık içinde olabilirsiniz. Olayları net görmekte zorlanacağınız için önemli kararlar almaktan çekinmelisiniz. Spekülatif konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün aşk ve özel ilişkilerinizden yana gayet güzel etkiler devrede olacaktır. Eğer evli bir akrep iseniz eşinizle ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırma adına kendinize zaman ayırabilecek ve ilişkiniz konusunda yeni atılımlar yapabileceksiniz. Eğer bekar iseniz hazır olun heyecanlı ve güzel başlangıçlar yakında gözüküyor. Kısacası her iki taraf için de gayet güzel etkiler söz konusu. Bugüne kadar yaşadığınız sorunlu günler geride kalıyor.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hayatınızı önem sırasına göre yeniden ele alıyor, size keyif verecek olayların etrafınızda yer almasını istiyorsunuz. Sevdiğinizin istekleri önem kazanırken diğer yandan hareketlenmeye ihtiyacınız olabilir. Çabuk sıkılabilirsiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs görünümüdür. Özgür hareket etmek ve yaşamımızı düzene koymak gerektiğini düşüneceğiz.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Yeni proje, fikir veya planlar üzerinde çalışabilirsiniz. Böylece eksikleri tespit etmiş olursunuz. Bu kısa zaman diliminde etrafınızla olan diyalogunuza dikkat ediniz.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, zihnimizin hızlı çalışmasını, pratik çözümler bulmamızı, aklımıza koyduğumuzu yapabilmemizi sağlıyor. Her işin altından kalkabilmek mümkün. Eğer ne istediğinizi biliyorsanız, bir hedef koyup ilerlemekten yanaysanız, bir işi en başarılı şekilde yapmak istiyorsanız bu görünüm size beceri, el çabukluğu ve marifet kazandırır. Gelip geçici düşünmek yerine uzun vadeli olanı tercih etmek doğru olacaktır.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, her şey yolundaymış gibi davranabiliriz. Dünyayı ben mi kurtaracağım, kendimi düşünmeyi ihmal etmemeliyim diye düşünürsünüz. Çünkü siz de iyi biliyorsunuz ki, ancak yapabileceğiniz kadarını yerine getirebilirsiniz. Bu saat sonrası eğer bir problem veya sorun çıkarsa onu çözümlemek yerine, daha sonra hallederim diye bir kenara bırakabilirsiniz.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Keyif alacağınız konulara hevesli olduğunuz bu günde gereksiz harcamalardan uzak durun.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Bugün itibariyle ilişkilerde ego savaşları tavan yapabilir ve herkes bildiğinden caymak istemeyebilir. Şunu söylemeliyim ki bunu yapan taraf her kim ise mutlaka kaybeden taraf olacaktır. Çalışma hayatınızda sizden üstün olan kişilerle özellikle bu gibi yarışlara girmeden hareket etmeli ve sonunun ne olacağını bildiğiniz savaşların içerisine girmemelisiniz. Bugün bu etkilerden uzak durmak için yapacağınız en iyi şey ruhunuzu dinlendirecek ve kendinizi iyi hissettirecek aktiviteler yapmak ve kendinizi işinize odaklamak olacaktır. Bırakın savaşı başkaları yürütsün, bırakın ilişkileri başka kişiler zedelesin. Sizler iyi insan olma yolunda adımlar attıkça inanın karşınıza da bir o kadar iyi oluşumlar çıkacaktır. Öfke ve ego insanın bitiren iki zehirdir.