Burçlar: Akrep

Akrep burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu dönem iş hayatınızın gerginliğini ve streslerini bir tek aşk hayatınızla rahatlatabilirsiniz yine de özel hayatınızda duyacağınız bazı sözleri kafanıza çok takmayın. Parasal konularda bu birkaç gün etkili davranabilirsiniz.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisinde, yeni haftaya adım atarken, partnerinizin sizden farklı görüşleri nedeniyle biraz canınız sıkılabilir. Yapılması gereken, sizi rahatsız eden konuları gerilimli bir şekilde ifade etmek yerine, bu durumun sizi üzdüğünü ılımlı bir şekilde izah etmeye çalışmanızdır. Bazılarınız için bu görünümün anlamı, maddi kazanımlarınız ve mesleki konularda kendinizi kimi zaman güvensiz hissetmeniz demek olabilir. Sistemli ve düzenli bir hayat sürmek istediğiniz halde yaşanan belirsizlikler ve rutinlik canınızı sıkmaktadır. Benim tavsiyem, ani kararlar vermek yerine aksayan noktaları gözden geçirmenizdir.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, etrafınızdaki insanların kusursuz olmadıklarını hesaba katarak hareket etmenizi gerektiriyor. Sizin düşünceniz ne olursa olsun güçlü görünmek ve bu gücü kabul etmelerini sağlamak. Doğal olarak bu hakimiyet duygusu günün geri kalanında etkin olacaktır.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, kendimize güvenerek, inanarak bir yol ve bir hedef belirlememizde etkili oluyor. Tabii ki zorluklar hayata dairdir. Ancak kişi, cesaretle ilerlediğinde her türlü engelin üstesinden gelerek başarılı olabilir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içinde ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinize duyacağınız güven ile hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. İş hayatınızda uğraştığınız işlerle ilgili temelleri sağlamlaştıracağınız bir gündesiniz. Öğleden sonraki saatlerde gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeyin.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Kariyer hayatınızda yapmak istediniz atılımlar karşısında cesaretinizi toplamakta zorlanabilirsiniz. Karşı tarafın beklentileri size fazla ağır gelebilir. Çalışma hayatında bazı riskleri göz önüne almanız gereklidir.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Dış ortamlarda bulunmak ve bolca dolaşmak ruhunuza iyi gelecek. Eğitim hayatınızda bu birkaç gün bazı detaylar önünüze düşebilir. Hayatı farklı okuyacaksınız. İletişimsel işlerinizde bazı yavaşlamalar oluşursa nedenlerini iyice gözden geçirmeye çalışmalısınız.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, maddi ortaklıklar, yatırımlar, kazançlarınız anlamında, dikkatli olmanız gerektiğini söylemeliyim. Ani kararlar vermeyelim. Harcamalara dikkat edelim.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Daha fazla kendinize güvenirsiniz.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, bir çok konuda anlaşabileceğiniz bir kişiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak görünenlere değil, ne kadar sağlam olduğuna bakmanız gerekir. Amacınız, yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtacak düzeni kurmaktır. Bunun için uzun vadeli düşünmek en doğrusudur.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Ailevi-duygusal-iş ve güvenliğinizi ilgilendiren konularda duyarlı davranabilirsiniz. İlişkilerde sizin için en önemli unsur kendinizi güvende hissetmektir. Vicdanen düşünüp sustuğunuz, katlandığınız ancak hiçbir hayra geçmediğini anladığınız durumlar aklınıza takılır. İç dünyanızda kendinizle, hayatla hesaplaşırsınız. Bazen de bu hesaplaşma sizi bir hayli tedirgin edebilir.Saat 20:09 itibariyle Aslan burcunda seyredecek Ay enerjisiyle, iş hayatınıza ve sorumluluklarımıza önem verelim. Kendimize güvenelim. Parasal açıdan güçlü olmanın artık ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu bize sağlayabilecek yol ve yöntemler üzerinde duralım.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yeni yerler görmek ve kendinizi geliştirmek için güzel nedenler var. Yolculuklar ve uzaklarla ilgili konular daha sık gündeme gelebilir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Aklınızı ve kalbinizi biraz sakinleştirin. Neden işler istediğiniz gibi gitmiyor diye sorgulamayın. Tam tersine fırsatlar, engel sandığınız olayların içinde yer alıyor olabilir. Bunu bir de bu gözle düşünün. Eğer yaşamını değiştirmek istiyorsan bunu senin için kimse yapmaz. Gerçekten istiyorsan her şeyi başarabilirsin.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Başkaları için yapmak zorunda olduğunuz işler, kendi vaktinizden çalmanıza neden oluyor. Biraz kendinizle ilgilenerek rahatlamaya ihtiyacınız var. Sosyal ortamlarda bulunmak ve paylaşımlarınızı arttırmak sizi rahatlatabilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlayacak. Hem mesleki hem de parasal anlamda güçlü olmak istiyoruz. Gelişim arzumuz bu iki konuda yüksek olacak.Saat 17:11 Ay-Neptün görünüm etkisinde ilişkideki sorunlar bizi yorar. Gerçekçi düşünmeliyiz. Yeni bir karar vermeyelim.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ortak işlerden kaynaklanan problemler olabilir. Maddi konularda sıkıntılar yaşanabilir. Bu konuda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Gün içinde endişe duyduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir. Bu konular üzerinde durabilirsiniz. İşlerinizde yeni görevler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Başarı ve gelişim için farklı açılardan hayata bakmayı öğren. Bakmanın değil görmenin önemli olduğunu anladığında hayatın değişir. Herkesin seninle aynı duyguları taşımasını bekleme. Hepimiz farklıyız ve hepimiz çok özeliz. Herkesin düşüncelerine kulak ver ve en önemlisi içindeki çocuğu sev. Sevginin olmadığı her yerde yaşam zıttına hareket eder.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınızdaki ilişkiler, iletişim alanlarınızda parlamanıza ve güzel işler ortaya çıkarmanıza needen olabilir. Diğer yandan özel hayatınızda oldukça keyifli etkiler devrede olabilir. Sevdiğinize karşı beklentinizi çok fazla yükseltmeyin.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizde aradığımız güven ve huzurun işaretçisidir. Ancak ne beraberlikte ne de toplumla birebir bağlantımızda pek tatmin olmayız.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, maddi-manevi anlamda güçlü bir ilişkiye duyulan ihtiyacın ve bu yönde tercihte bulunmanın işaretçisidir. Evlilik gibi önemli kararların, iş ortaklığının da göstergesi olan bu görünüm, yaş tahtaya ayak basmayacağınızı gösteriyor. Tutkularınız oldukça derin, sevilmeye önem veriyorsunuz. Fakat bunlardan daha önemlisi, parasal açıdan rahat imkanlara sahip bir kişiyle olmaktır. Kendinize karşı samimisiniz. Neyi istediğinizi ve ne yaparsanız doyumlu bir hayatınız olacağını bilerek tercihte bulunursunuz. Görünen o ki, ilişkide kararlar mantıklı şekilde verilecek.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, zayıflıklarımızın, acılarımızın derinlerine inerek, nedenlerini bulmamızı ve bunları iyileştirmemizi sağlayan rehberdir. Ancak bizden istediği öncelikle bunları kabullenmemizdir. Gerek çalışma hayatında gerekse sağlığımızla ilgili konularda görmezden geldiklerimizle bizi yüzleştirir. Yanlışlarımızı bize gösterir. Kendimize zarar veriyorsak, üzüyor, yoruyorsak, bedenimize iyi davranmıyorsak bizi uyarır. İyileşmek için çaba harcatır. Acının kaynağına inerek onunla yüzleştirir. Belki zorlar ama sonunda deva bulmamızı, başkalarına da şifa olmamızı sağlar.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, ciddi niyetli veyahut arkadaşlık anlamındaki beraberlikler açısından hoş bir yansımadır. İnsan bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan sağlam ve uzun vadeli olanı arzu eder. Güvende olmak, sevilmek arzusu duyar.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, partnerin, iş ortağının veya başka kişilerin üzerinizdeki etkisini yükselticidir. Kişi düşünür, taşınır, kafasının içinde sorgular, yargılar ve sonunda sağlam olduğunu düşündüğü yola baş koyar. Yüreğinin bir yerinde saklı duran güç öylesine açığa çıkar ki, eğer davasında haklı ise, gerekçeleri kuvvetli ise, kim ne derse desin inandığından, sevdiğinden, güvendiği yoldan bir adım uzaklaşmaz.Saat 16:49 Ay-Mars görünüm etkisinde kendimize yüklenmeyelim. İlişkilerin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissetme zamanımız. Bu görünüm size umut veriyor ve artık daha düzgün bir ilişki için kararlı olmanızı sağlıyor.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkinin huzur ve güvence yönünden doyurucu olması çok önemli. Birbirine karşı aynı hislerle yaklaşan çiftler için bu görünüm olumludur. Tam tersi davranan kişiler için bir yol ayrımını işaret ediyor.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Çalışma arkadaşlarınızla olan konularda rahatlamalar olabilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinizde güzel gelişmeler olabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Görmek inanmaktır. İnsanın bedeni ruhunun en güzel resmidir. Ama asıl gerçek dokunmaktan çok hissetmektir. Sevgiyle dolu bir kalpte her şeye yer vardır. Ama sevgisiz, boş bir kalpte hiçbir şeye yer yoktur. Kalbini sevgiyle doldur ve yaşamın her anından keyif almaya bak. Bazen bir çocuğun bazen de bir hastanın gözünden dünyayı seyret. Eminim o zaman daha başka şeyler görebileceksin.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu iletişime dayalı işlerinizde sözünüz dinlenecek. Çevrenizdeki insanlara yardım edecek, onlara yol göstermekten mutluluk duyacaksınız. Yine aşk hayatınızda güzel planlar içine girebilirsiniz. Günlük işlerinizde hızlı olacaksınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi etkinliğinde, sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, sizlerin içinizdeki gücün uyanışıdır. Maddi ve manevi anlamda zenginlik işaretçisidir. Hayatınıza pozitif yönde bir ivme kazandırır. Bozulmuş, verimsiz, kazandırıcı olmayanı geride bırakmaktır. Bir dönüşüm hareketidir. Bu kişisel yönde olacağı gibi, başkalarından göreceğiniz desteğin de göstergesidir. Sizin zorla veya istemeyerek değil, doğal olarak katılımda bulunacağınız bir adımın atılması, gelişmenin yaşanması halidir. Çevreniz büyür, birileri fırsatlar sunar, karşınıza olanaklar çıkar. Hayatınızı daha iyi hale getirmenizi sağlayacak şans ve dönüşümün göstergesidir.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, sağlık-çalışma hayatı veya girişim konularındaki görüşmelerin işaretçisidir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşkta iletişimi güçlendirici, sağlam adım atılmasında teşvik edici bir enerjidir. Boş, anlamsız konuşmalar yerine, sizi gerçekten tatmin edici, elle tutulur bir şeyler görmek istersiniz. Aşkı seviyorsunuz, aşkla sarmaş dolaş olmaktan yanasınız. Güven önemli. İşte bu görünüm, bütün bunlar adına faydalı gözüküyor.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, birilerinin düşüncesizliği yüzünden canınızın sıkılmasına yol açar. Mecburen işleri yoluna koymak zorunda kalırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün çaba sarfetmeniz gereken koşullar olabilir. Sağlık ve düzen konularına daha duyarlı olabilirsiniz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Eskiye özlem duymanız yüzünden bazı hatalar yapabiliriniz. Geçmiş sorumluluklarınızın siz rahatsız etmesi, sizi üzüyor. Kendinizle ilgili yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Destek alacaksınız.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Kariyerinizle ilgili geleceğe yönelik konularda hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bazı durumlar söz konusu olabilir. Bu konuda başka bir plan geliştirmek ve başka bir hedef belirlemek daha mantıklı olacaktır. Zira yaşamsal her konuda risk olması muhtemeldir. Bazı riskleri göze almazsanız her zaman aynı şeyleri yaşarsınız.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde, romantik etkileşimlerin özlemiyle, özel hayatınızda biraz hayalci davranmanız söz konusu olabilir. Kendinizi eğlenceli konu ve olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Başkalarının hikayelerini dinlerken, kendi yaşadıklarınızı sorgulayacaksınız.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler güne, saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji aşkı vurguluyor. Duygularınız ılımlı bir şekilde akıyor. Sizin için en önemli konu, ilişkinizde fikirsel ve hedefsel anlamda ortaklaşa hareket etmek. Bu olduğunda kafanızın içinde soru işareti kalmayacak.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi kucaklamanızı destekleyicidir. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü gayet olumludur. Özellikle ilişkilerde ılımlı bir havanın esmesini sağlar. Aradaki buzlar çözülür. Sevecen, şefkatli, iç huzuruyla dolu olarak hayatı kucaklarız.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, sakinleştirici ve sizi güçlendiricidir. Problemleri çözüme kavuşturacak gücünüz yükselir.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sizi ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi konularınızla ile ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Takibini yaptığınız işler, konularda sonlanmalar olabilir. Yeni plan ve projelerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. Akşama doğru keyifli bir program yapmak size iyi gelecektir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Partnerinizden beklediğiniz ilgi ve adımları nihayet alabileceğiniz özel bir gün. Ruhsal anlamda kedinizi iyi, hissetmeniz için birçok sebep ayağınıza kadar geliyor olacaktır. Aşkta romantizm, sevgi de yaptığınız fedakârlıkları görme zamanıdır. Bunun keyfini doya doya çıkartın.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde, romantik etkileşimlerin özlemiyle, özel hayatınızda biraz hayalci davranmanız söz konusu olabilir. Kendinizi eğlenceli konu ve olaylara kolay kaptırabilirsiniz. Başkalarının hikayelerini dinlerken, kendi yaşadıklarınızı sorgulayacaksınız.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler güne, saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji aşkı vurguluyor. Duygularınız ılımlı bir şekilde akıyor. Sizin için en önemli konu, ilişkinizde fikirsel ve hedefsel anlamda ortaklaşa hareket etmek. Bu olduğunda kafanızın içinde soru işareti kalmayacak.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi kucaklamanızı destekleyicidir. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü gayet olumludur. Özellikle ilişkilerde ılımlı bir havanın esmesini sağlar. Aradaki buzlar çözülür. Sevecen, şefkatli, iç huzuruyla dolu olarak hayatı kucaklarız.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, sakinleştirici ve sizi güçlendiricidir. Problemleri çözüme kavuşturacak gücünüz yükselir.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sizi ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Maddi konularınızla ile ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Takibini yaptığınız işler, konularda sonlanmalar olabilir. Yeni plan ve projelerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor. Akşama doğru keyifli bir program yapmak size iyi gelecektir.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacak konuşmalar yapabilirsiniz. İlişkilerinizi ustaca kullanıyorsunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Partnerinizden beklediğiniz ilgi ve adımları nihayet alabileceğiniz özel bir gün. Ruhsal anlamda kedinizi iyi, hissetmeniz için birçok sebep ayağınıza kadar geliyor olacaktır. Aşkta romantizm, sevgi de yaptığınız fedakârlıkları görme zamanıdır. Bunun keyfini doya doya çıkartın.

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Akrep burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu birkaç gün, daha çok aile konularınıza ve ev ortamlarınıza vaktinizi ayırmalısınız. İşinizdeki yoğunluklar, kendinize vakit ayırmanıza engel olabilir. Ailenize yapacağınız harcamalarınız devrede olurken, sorumluluklarınız bugün kolay halledilecek.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Akrep burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Akrepler Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm görünümü, üstümüzdeki baskının işaretçisidir. Aslında dış dünyada kendimizi güçlü şekilde ifade etmeye çalışırken, en yakınımızda bulunan kişiler bizi anlamamakta ısrar ederler. Biz de buna dayanamayız. Böyle bir durumda sizi neler üzüyorsa bunları tartışarak değil, konuşarak ifade etmeye çalışın. Kendinizi ezdirmeyin ancak başkalarını da dikkate almayı unutmayın.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü, ailevi ve özel hayatımızla ilgili konularda maddi-manevi güvenceye verdiğimiz önemin göstergesidir. Ancak bazı şeyler canımızı sıktığı için bu saatlerde pek rahat değilizdir.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yaptığınız işlerle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Üstlendiğiniz sorumluklar sizi daha iyi bir noktaya taşıyabilir. Sorumlulukların arttığı bir gündesiniz. Gün içinde alacağınız doğru kararlarla işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Ailenizle ilgili olayları göz ardı etmemeye özen gösterin, sizin desteğinize ihtiyaçları olabilir. Başkalarından gelen yardım işinizi kolaylaştıracaktır.

Günlük Akrep burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Algılama yeteneğinizin güçlü olduğu bir gün. Kendinizle ilgili keşiflerde bulunmalısınız. Ailenizden uzaklaşma isteği içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizi olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmeye başladınız. Farklı düşünüyorsunuz.

Günlük Akrep burcu yorumu – Mahmure

Aile üyelerinizdeki kadın figürlerle aranızda bazı sürtüşmeler ve rekabete dayalı sorunlar oluşabilir. Geçmişten beri süregelen problemli durumlara bu anlamda dikkat etmenizde fayda vardır. Yakın akraba ya da kardeşleriniz yüzünden annenizle sorunlar yaşayabilirsiniz.