Burçlar: Aslan

Aslan burcunun özellikleri ve karakter yapıları: Aslan burçlarının en belirgin özelliği NET olmalarıdır. Aslan burçları yaratıcı burçlardır ve adım atmaktan çekinmezler. Her ortamda kendilerini göstermekten çekinmezler. Pof poflanmayı severler. Aslan burçları kendilerini diğer burçlardan üstün görürler bu onlara dezavantaj sağlayabilir. Gururları yüzünden aslan burçları çoğu zaman kaybetmişlerdir. Aslan burçlarının sözlüğünde ‘ödün vermek‘ diye bir kelime yoktur. Bir kişinin aslan burcu olup olmadığını, herşeyi en iyi ben bilirim tavırlarından , baskın karakterinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. İş hayatlarının patronları, müdürleri. Diğer burçlara emir vermeyi, neyi ne zaman yapmaları gerektiğini söyleyen, son derece inatçı  ve kral bir burçtur. Eğer sizde bir aslan burcuysanız yada aslan burcu olan yakınlarınız varsa aşağıda sizler için derlediğimiz günlük aslan burcu yorumlarına bakmadan geçmeyin…

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Seyahat, eğitim, hukuk, medya, yurt dışı bağlantılı işler, ticaret konularında bazı iletişim sıkıntıları karşınıza gelebilir. Bu alanlarda önemli kararlarınızı 15 Nisan’a kadar almamaya çalışın. Almak durumundaysanız işlerinizin üzerinden birkaç kez geçin, şartların uygunluğunu kontrol edin.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda gerileyecek. Bazı kişilerle anlaşmak pek kolay olmaz. Beklediğiniz cevapları alamadığınızda veya sizden farklı düşünen kişilerle sorun yaşayabilirsiniz. Yolculuklarda, eğitim hayatında, girişimlerinizde aceleci hareket etmeniz hem yanlış anlaşılmanıza hem de aksiliklere yol açabilir. Özellikle seyahatle ilgili mevzularda tedbirli olmayı ihmal etmeyiniz.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dernekteki işlerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte işteki sorumluluklarınızda artabilir. Üstlerinizle birlikte yeni girişimlerde bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kendinize ayıracak zamanınız olacaktır. Şanslı koşullar söz konusu.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Partneriniz duygularınızı paylaştığı zamanlar yaşama gücünüz artıyor. Kalbi boş olanlar için, ufukta güzel günler görülüyor Şanslı dönemlerinizden birindesiniz. Hızlı düşünüp karar vermelisiniz. Ara, sıra dinlenmelisiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Kariyer hayatınızda kurduğunuz dengelerde hep aynı yerde aynı hataları yapıyorsanız o zaman sorun karşı tarafta değil sizde demektir. Bu konuda gerçekten nerede yanlış yaptığınızı bilmek istiyorsanız hareketlerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekecektir. Çevrenizde ilgili yanlış anlaşılmalara ve iletişim bozukluğuna karşı dikkatli olmanızda fayda görüyorum.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sabah saatleri itibarıyla içinizdeki gezme ve eğlenme çoşkusu artabilir. Değişik yerlerden ve ortamlardan faydalanabilirsiniz. Sağlığınız veya iş hayatınızla ilgili kafaya taktığınız sorunları ancak eğlenceli bir yönden ele alırsanız rahatlıyorsunuz.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 08:30 Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde ilişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz. Renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, gelecek, değişim ve yenilenme anlamındaki ideallerinizi ve hayallerinizi gösteriyor. Değişik insanlarla tanışmak, kendinizi bildiğiniz şekilde ifade etmeniz böyle bir güzel görünüm sayesinde mümkün hale geliyor.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İşle ilgili konularda emeklerinizin karşılığını alacağınız bir gündesiniz. İşten gelecek paralar ve destekler konusunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Geleceğinizle ilgili daha umutlu olabilirsiniz. Sosyal ortamlarınız da oldukça kalabalık ve hareketli. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Paranızı harcama konusunda oldukça cömertsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Değişik alanlarda yaptığınız çalışmalar, sınırlarınızı genişletecek.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Özel ilişkilerinizde karşı taraftan beklentinizin fazlasıyla artacağı bir gün yaşayabilirsiniz. Hatta karşınızdaki kişi daha da ileriye gidip düşüncesiz hareketleri ile sizi çileden çıkartabilir. Bu konuda biraz sabırlı davranmanızda fayda vardır. Belki bu davranışının altında yatan nedenler hiç de sizin düşündüğünüz gibi değildir. Biraz ilgi ve sevgi inanın her şeyi çözecektir.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu ara artan iş taleplerini veya yapılması gerekenleri karşılamakta zorlanabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tuttuğunuz müddetçe çoğalan işleriniz size yük olmaktan ziyade güzel kapılar açacak. Bugün biraz dinlenmeye özen gösterin.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Ancak kişi bundan memnun mu, yoksa mecburen mi katlanıyor. Eğer mecburen katlanıyorsa tabii ki pek mutlu olmayacaktır.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz her şeye hem maddi hem de manevi anlamda ulaşmak istersiniz. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, güven ve istikrarlı bir yaşam sürmek için öncelikle hayatınızı garanti altına alacak şekilde derinlemesine düşünmenin önemini işaret ediyor. Tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu süre içinde size tavsiyem ne olursa olsun sağduyulu davranmanız, olayları kendi akışına bırakarak zorlamamanızdır. Güzel niyetlerde bulunmak, dinlenmek, sakinleşmenizde etkili olur.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Mesleki alanda iş yükünüzün ve sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hedeflerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Aceleci davranmayıp planlı olmalısınız. Planlayarak girdiğiniz işlerden gayet iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bugün finansal konularla da ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla bir yemek organizasyonuna katılabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken, aşırıya kaçabilirsiniz. Karşılıklı çözümlerin ön planda olacağı bir gün yaşayacaksınız. Bugün kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Gündelik yaşamınızda her zaman olması gereken işlerin bugün daha da yavaştan olması ve bazı konuların iptal olması ile gerginlik yaşayabilir bu konuda stres altına girebilirsiniz. Yaşamda bazı zamanlarda beklemeler olabilir. Bunu bir gecikme olarak değil de görmeniz gereken şeyleri daha iyi görme olarak değerlendirirseniz daha öncesinde fark etmediğiniz şeyleri ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Çalışma ortamında ise rekabet konularına karşı dikkatli ve bir o kadar da uyanık olmalısınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi gelişitireceksiniz.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş süresince kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya yansıtmanız anlamına geliyor. Güneş canlılığımızdır, sağlığımızdır, ifade gücümüzdür, güven duygumuzdur. Koç burcu geçişleri siz Aslanların eğitim hayatınızdan ticari yaşamınıza, uzak yerlere seyahatlerinizden çevre girişimlerinize kadar tüm konularda etkilidir.Yenilikte bulunmak isteyeceksiniz. Şehir veya ülke değiştirebilir. Oturduğu yerden başka bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Ancak 23 Mart tarihinde Merkür-Koç burcunda gerileyecek. Beklediğiniz cevapları alamadığınızda veya sizinle aynı düşünmeyen kişilerle karşı karşıya geldiğinizde sabırsızlığınız nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Tedbirli olmakta yarar var.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Mesleki hayatınız bugün en önemli gündem maddeniz. Kariyerinizdeki hedeflerinizi yükseltmek ve bilinirliliğinizi arttırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle toplum önünde olmanızı sağlayacak konulara ve görüşmelere öncelik verebilirsiniz. Risk almaya hazır hissedebilirsiniz ancak bugün istikrarlı ve kararlı adımlar atmalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çok canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işleriniz erteleyebilirsiniz. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyorsunuz. Bugün partnerinizden yardım alabilirsiniz..

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızdan destekleyici ve olumlu geri dönüşler almanızla birlikte kariyer hayatınızı daha da sağlamlaştıracak noktalara çıkabilirsiniz. Yine bu noktada güçlü iletişimler kurabilir, kariyerle ilgili yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ileride yaşamınızda nefes getirecek çok faydalı bilgiler olabilir. Bu nedenle her zaman öğrenmeye açık olmalı ve iletişim konusunda daha faal olmalısınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu haftabaşı, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız insanların yanında farklı ve duygusal olarak değişik bir gün sizleri bekliyor. Seyahatlerde bir anınız bir anınıza uymayabilir, çabuk sıkılabilirsiniz. Yine de farklı insanlardan alacağınız güzel enerjiler sizi mutlu edebilir.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşum etkisinde dürüst, kararlı ve gayet girişken davranabilirsiniz. Aktif gücünüz yükselir. Dış dünya ile olan alışverişinizde ateşli ve gayet güven dolu davranabilirsiniz.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, reddettiğimiz ve bastırdığımız içgüdülerimizin zararından bahseder. Yani kişi kendiyle yüzleşmeyi bilmeli ve kaygılarından, korkularından mutlaka kurtulmalıdır. Bunu başarabilmenin yolu, onları devre dışı bırakmakla mümkündür. Başkalarından destek görmeye olan ihtiyacınız artar. Enerjinizi güçlendiği için içgüdüsel istekleriniz de bir o kadar kuvvetli olur. Cinsel açıdan reddedilmek, beğenilmemek sizi yaralar. Hissedişleriniz o denli kuvvetlenir ki, sizden bir şey gizlenmesi pek mümkün değildir. İlişkilerde yardım severlik olgusu öne çıkar. İyileştirme gücünüz sayesinde insanlara şifa sunabilir ve varlığınız sayesinde onların hata yapmalarına engel olabilirsiniz.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, ters giden bir durum varsa, bunu söylemekten kaçınmazsınız. Zihinsel açıdan gayet hızlı düşünebilir, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gezmek, görmek, deneyimlemek sizin için son derece önemlidir.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Hassas düşünürüz. Bardağın boş tarafını görmeye yatkınız. Sakin olmamızda yarar var.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün yüksek enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Uzaktaki kişilerden gelecek haberler gündeminizde olabilir. Ani bir istekle tatil ya da yolculuk planları yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda çok daha hevesli olduğunuz bir gündesiniz. Fikir ve düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Fakat yersiz yere fikir tartışmalarına girmemelisiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Özellikle sınırsız özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olmalısınız.. Yapacağınız atılımlar için, ön yargısız yaklaşım tarzınız, karşınızdaki kişileri olumlu etkiliyor.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken, iş yorgunluğu ile gelen kas ağrılarından korunmanız gereken bir gün geneli olabilir. İlişkiler bazında eş veya partnerle yaşanan destekleyici konular korkularınızdan sıyrılmanıza olanak sağlayacaktır. Genel anlamda neşeli bir ruh halinde olacak özellikle ruhunuzu yoran bütün korkularınızdan arınacaksınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, finansal açıdan doyurucu ve sosyal güvencesi, şartları iyi olan bir işe başlamanızı sağlayabilir. Mevcut işinden memnun olanlar arzu ettikleri maaş yüksekliği, terfi ve atama gibi olumlu gelişmelerle karşılaşırlar. Mal bölüşümü, hukuksal alacaklar, miras bölüşümü, ev kiralama, satın alma, yenileme işleri bu Yeniayda gündemimizde yer alır. Bu Yeniay ilişkide geleceğe dönük düşünmemizi sağlayacak. Gelir geçer aşklar veya sorunlu beraberlikler yerine kalıcı olanı önemseyeceğiz. Bir şey yoruyorsa, bir fayda sağlanamıyorsa onu devam ettirmeyeceğiz. Mars-Oğlak geçişiyle örtüşen bu Yeniay, günlük hayatta disiplin ve sorumlulukla hareket etmemizi sağlayacak. Belki bu sizi yorabilir ancak başarı sizden yanadır.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında etkili olacak Mars-Oğlak burcu seyri azimli ve kararlı bir şekilde işlerinizi yoluna koymanızı ve sorumluluklarınızın farkında olarak hareket etmeniz gereken süreç anlamına geliyor. Otorite konumunda bulunan kişiler veya hayatın bizzat kendisi sizi sorumluluk almaya zorlar. Siz kendi istekleriniz doğrultusunda ilerlemek isterken, dışarıdaki dünya buna dur diyebilir. Kimseyle çatışmadan, işinizi ve sorumluluklarınızı bilirseniz bu süreci rahat atlatabilirsiniz. Eğer bedensel ve ruhsal anlamda sağlığınızla ilgili sorunlarınız varsa, bu dönemde mutlaka doktor kontrolünüzü yaptırınız. Mars Oğlak burcu geçişinin olumlu tarafları da var. Her türlü engelle savaşmanızı sağlar ve size direnç kazandırabilir.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay bir süredir ortaklaşa konularda bağlayıcı konuları aşmanız yardımcı olabilir. Daha kabullenici olabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Bu zamana kadar yaşamış olduğunuz hatalarınızı düşünmek ve sürekli pişmanlıklarını önünüze getirmek size hüzünden başka bir şey getirmeyecektir. Hatalar biz insanlar için yapılması mümkün şeyler olduğundan bundan sadece tecrübe edinmek bizleri ileriye götürebilir. Yoksa sürekli düşündüğümüzde ise bize karamsarlıktan başka hiçbir şey vermez. Sizler bunu yapmak yerine kendi yaşamınıza dair güzel planlar oluşturmalı ve bir an önce bu korkularınızdan sıyrılmak üzerine çalışmalı, bol bol hayaller kurarak korku ve kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün etrafınıza ve sevdiklerinize karşı tutkularınızla hareket edeceksiniz. Aniden ortaya çıkması muhtemel bir seyahat konuşması sizi yerinizden oynatabilir. Para ödemeleriniz veya harcamalarınız varsa kafanız karışık olabilir.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, zorlukların aşılmasında kuvvet verir. Karışmış, bozulmuş ne varsa, bunların düzene kavuşmasını sağlar. Sorumluluk ve güvenilirlik olguları önemsenir. Buna göre hareket edilir.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, borçlarınızı ödeme ve parasal konulardaki sıkıntılarınıza bir an önce çözüm bulma anlamında pozitif düşünmenizi sağlar. Her meselenin derinliklerine sızabilir, psikolojik ve fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ortaklı iş yaptığınız kişiler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde stresli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Net görmediğiniz konularla ilgili karar almayın.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Uzun zamandır görmediğiniz eski dostlarınızla bugün bir araya gelebilir ve uzun uzun sohbetlere dalabilirsiniz. Onlarla ilgili bilmediğiniz şeyleri öğrenebilir ve onların yaşamında olan değişiklikleri sevgi ile karşılayabilirsiniz. Yine dostlarınızdan alacağınız yardımlar ile kafanızı uzun süreden beri meşgul eden bazı sorunlarınıza cevaplar bulabilir ve onlarla belli günlerde buluşmak için planlar yapabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz fakat yapmakta bir türlü cesaret edemediğiniz bir projeniz için sosyal çevrenizden hiç beklemediğiniz kişilerden destekler görebilirsiniz.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Kendi hareketleriniz ve davranışlarınızdaki değişimlerle huzuru bulmuş gibisiniz. Hayatı anlamlandırmaya çalıştığınız bu dönemde her şey size farklı görünebilir. Değişik yerler keşfettikçe kafanızdaki soruların azaldığını göreceksiniz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:34 Ay-Uranüs görünümü, Perşembe gününün ilk etkili enerjisidir. İlişkilerde yenilikçi düşünmenin ve partnerinizle arkadaşlık çerçevesi içinde bağlantı kurmanın işaretçisidir. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Sizi üzen, sıkıntıya sokan ve rahatsız eden kişi veya olaylar karşısında her şeyi bir kez daha gözden geçirmekte yarar var. Özellikle sağlığınıza şu aralar lütfen dikkat ediniz. Yorgunluk ve stresten, negatif insanlardan uzak durunuz.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal kazanç sağlayıcı iş girişimlerini destekleyicidir. Güven duygumuz, yeni fikirlerimiz, planlarımızla arzu ettiğimiz hedefe ulaşabiliriz. Yolculuklar keyifli, paylaşımlar değerli ve zihnimiz son derece rahat şekilde ilerleriz.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, sizi kuşku ve endişeden kurtarır. Maddi anlamda destek göreceğinize dair bir hissi içinizde uyandırabilir. Bu his, yüzünüzü gülümsetir, sizi rahatlatabilir. Ancak başkalarıyla olan bağlantılarınızda(para-aşk-iş) sorunlarınızı bir an önce çözüme kavuşturmak niyetindeyseniz bugün kendinize yüklenmek yerine, biraz geri çekilerek gücünüzü toplamak faydalı olabilir.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün ilgilendiğiniz konuları sonuçlandırmakta zorlanabilirsiniz. Sizi endişeye sevk eden durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Evliliğinizde ya da ilişkinizde sahip olduğunuz ortak değerleriniz konusunda tartışmalara girmekten uzak durmalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Eğitim gören bir aslan burcuna mensup iseniz bu konuda kendinizi daha fazla geliştirmeye gayret edin ve bilmediklerinizi öğrenmekten çekinmeyin. Zira bu sizleri yavaşlatan bir etkidir. Sormaktan, öğrenmekten, konuşmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin. Tam tersi bu huyunuzun ısrarla üstüne gidin. Geleceğe yönelik planlarınız her ne ise kendinize güvenin ve bildiklerinizle değil bilmediklerinizle yola çıkın. Çünkü planlarınız işledikçe önünüze bilmediğiniz birçok konu zaten çıkacaktır. Yine bu konuda danışmaktan veya yeteri kadar zaman ayıramamaktan korkmayın.