Burçlar: Aslan

Aslan burcunun özellikleri ve karakter yapıları: Aslan burçlarının en belirgin özelliği NET olmalarıdır. Aslan burçları yaratıcı burçlardır ve adım atmaktan çekinmezler. Her ortamda kendilerini göstermekten çekinmezler. Pof poflanmayı severler. Aslan burçları kendilerini diğer burçlardan üstün görürler bu onlara dezavantaj sağlayabilir. Gururları yüzünden aslan burçları çoğu zaman kaybetmişlerdir. Aslan burçlarının sözlüğünde ‘ödün vermek‘ diye bir kelime yoktur. Bir kişinin aslan burcu olup olmadığını, herşeyi en iyi ben bilirim tavırlarından , baskın karakterinden rahatlıkla anlayabilirsiniz. İş hayatlarının patronları, müdürleri. Diğer burçlara emir vermeyi, neyi ne zaman yapmaları gerektiğini söyleyen, son derece inatçı  ve kral bir burçtur. Eğer sizde bir aslan burcuysanız yada aslan burcu olan yakınlarınız varsa aşağıda sizler için derlediğimiz günlük aslan burcu yorumlarına bakmadan geçmeyin…

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, her konuda  diğer insanlardan hem maddi, hem manevi destek almanız zor değil. Önemli insanlardan duyacaklarınız kafanıza takılabilir. Yine de aktif ve hareketli yaşam tarzınızla bugün kendinizi enerjik hissedeceksiniz.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar yeni haftamız, saat 00:46 burcunuzda oluşan ilkdördün etkisinde başlayacak. Bu oluşum, başka insanları yönetme meyliniz yükselebilir. Onun için davranışlarınıza dikkat ediniz. Güçlü arzularınız zihinsel olarak sizi harekete geçiricidir. Daha hızlı düşündüğünüzü ve daha çabuk harekete geçtiğinizi fark edebilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı çok daha kolay yoldan elde etme fırsatı yakalayabilir ve mantığınızla hareket ederek ele geçirebilirsiniz.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, kendinizden emin halinizle çevreniz üzerinde hayli güçlü bir kişi imajı uyandırabilirsiniz. Acele etmezsiniz ancak geri planda kalmaktan da pek hoşlanmazsınız. İlgi çekme arzunuz oldukça yüksektir. Çevrenizdeki insanların sizi pohpohlamaları gururunuzu fazlasıyla okşar.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İlişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla özen gösterebilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bugün sağlamlaştırmak istediğiniz işlerinizle ilgili yapıcı enerjiler söz konusu. İlerleyen saatlerde yaşanabilecek sürtüşmelere karşı dikkatli olmalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Özel hayatınıza renk getirmek, partnerinizle aranızdaki sevgi bağını daha da güçlendirmek adına şimdiye kadar yaptıklarınızdan daha farklı bir yol izleyecek ve kendinizi bazı konularda partnerinize haksızlık ettiğinizi düşünerek değiştirme yoluna gideceksiniz.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün önemli işlerden uzak durmanız yerinde olabilir. Parasal konularda çevrenizle veya arkadaşlarınızla fikir birlikleri içine girebilirsiniz. İletişimsel işlerinizde değişik fırsatlara açıksınız ve iş hayatınızdaki gücünüzü doğru kullanıp kullanmadığınızı göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, sizleri her konuda aktif hale getiriyor. İstediğiniz, planladığınız şekilde hedeflerinizi gerçekleştirebilecek gücü kendinizde bulursunuz. Aşk hayatınız, çocuklarınız, sosyal ilişkileriniz bu enerji sayesinde güçleniyor.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, ancak güven duyduğumuz kişilerle konuşacağımızı işaret ediyor. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımız dışında kimseye sırrımızı vermeyeceğiz.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Onun için, verdiğimiz kararlara dikkat edelim.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, bizler üzerindeki tesirini şöyle açıklayabilirim. Hani bazen insan hayatın zorlukları ve üzerindeki sorumluluklar nedeniyle sanki her şey kendisine karşıymış gibi düşünür ya. İşte bu enerji, ne kadar güvendeyim, ayaklarım sağlam olarak yere basıyor mu, yuvamda mutlu muyum, nelere gereksinimim var, neler beni hassas hale getiriyor diyerek düşünmenizi sağlar. Doğal olarak, yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse boşluk etkisinde duyarlılık biraz daha artar. Zayıf noktasını insan kendisi daha iyi bilir. Hepimizin az çok duyarlılık gösterdiği meseleler vardır. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular gibi. Saat 20:09 sonrası rahatlarsınız.Saat 20:09 Ay, burcunuzda ilerleyecek. Bu sizi ışıklandırır, güven duygunuzu yükseltir. Moralinizi güçlendirir. Kararlı, azimli şekilde her işin altından kalkarsınız. İlgiyi üzerinize toplarsınız.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Düşüncelerinizde daha olumlu kalmaya, aşırı alıngan olmamaya dikkat etmelisiniz. Kimi zaman hayal kırıklığı yaratabilecek durumlar gündeme gelebilir.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

İlişkilerinizde karşı taraftan görmüş olduğunuz baskılara karşı mücadeleci bir tavır içerisinde olmayın. Her zamanki gibi denge unsurunu yakalayın. Partnerinizin umursamaz tavrının sizi yormasına müsaade etmeden bazı konularda ona karşı daha açıklayıcı olun. Ona kendisini değiştirmesi için biraz daha zaman tanıyabilirsiniz.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kendinizi bazı konularda şanslı, bazı konularda yetersiz görebilirsiniz. Yine de iyi bir idare mekanizmasıyla olaylar kontrolünüze geçebilir. İş sorumluluklarınızda ayarlamalar gerekebilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde günü karşılıyoruz. Sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme, paylaşımda bulunma yönünde bu enerji gayet olumludur.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, akıllıca düşünmemizi gerektiriyor. Çünkü gelişmeler, farklı bir yön kazanabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Durumumuza bir bakalım. Ona göre hareket edelim.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinize yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Ortaya çıkarmak istediğiniz konulara yönelebilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Zorluklarla karşılaşabilirsin. Bu seni asla yıldırmasın. Fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Gülün dostu dikendir. Bu nedenle hedefine ilerlediğin yolda çıkan engeller senin gelişmen için aslında dikkat etmen gereken ayrıntılardır. Yaşam sana bunları göstermek için karşına bazen zorluklar çıkarır.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İş alanlarınızda güçlü insanlardan alacağınız destekleri, kariyerinize ve iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. Kuracağınız güzel ilişkiler kendinizi iyi hissettirebilir. Abartılı ve çoşkulu adımlarla hem iş hem de özel hayatınızda etkileriniz yüksek olacak.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Ancak kişi bundan memnun mu, yoksa mecburen mi katlanıyor. Eğer mecburen katlanıyorsa tabii ki pek mutlu olmayacaktır.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, aileniz ve toplumsal ilişkilerinizi maddi-manevi açıdan ele almanın göstergesidir. Nasıl bir aileye sahipsiniz, onlarla ilişkiniz ne durumda, birbirinize bağlılığınız ne ölçüde kuvvetli, bunları önemseyeceksiniz. Başkaları üzerinde etkili olmak, finansal anlamda güçlü ve başarılı kişi olmak sizin için çok önemli. Güzelliklere düşkünsünüz. Sizi hafife almaları hoşunuza gitmez. Geleceğinizi garanti altına almak amaçlı işlere yönelebilirsiniz. Engeller sizi yıldırmaz. Kazanmak için tüm gücünüzü ortaya koyarsınız. Çıkarlarınızı koruyup kollarsınız.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, kişisel gelişim yolunda inancımızı, hayat görüşümüzü, bilgi ve deneyimlerimizi, bugüne dek oluşturduğumuz kimliğimizi sorgulayarak, yüzleşerek yeniden oluşturmamızı sağlayan bir rehberdir. Zayıflıklarımızı bize gösterir. Ne biliyoruz, hangi alanda yetersiziz. Bütünün içindeki yerimiz nedir? Bütün bunların farkına varacağız. Ben diyerek önyargılı düşündüğümüz veya kendimizi zayıf görüp öğrenmek yerine pes ettiğimiz her şeyi yeniden tanımlayacağız. Kendimizi bulacağız. Bu bizi geliştirecek ve şifaya kavuşturacak.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz her şeye hem maddi hem de manevi anlamda ulaşmak istersiniz. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir. Değişik yerlerde olmayı, sorumluluklardan uzaklaşmayı, rahat etmeyi arzularsınız. Parasal konular ve güvenli bir iş hayali kafanızın içinde dolanır durur. Bu enerji altında insan yanılmak istemez, ruhsal anlamda güvende olmak ister.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, iş hayatıyla ilgili konularda kalıcı bir adım atmak isteyen kişileri yüreklendiricidir. Kişi hem finansal yönden güçlenmek hem de geleceğini sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyor. Her ne kadar yavaşlıklar kimi zaman sizi rahatsız etse de, bugünkü görünüm umudunuzu yüksek tutmanızı sağlıyor.Saat 16:49 Ay-Mars görünüm etkisinde, iş hayatımız, maddi konular ve tüm değerlerimizi sağlam ve güvence altına almaktan yanayız. Bizi tedirgin eden bir şeyler var. Bunlar üzerinde düşüneceğiz.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, iş hayatımız, sorumluluklarımız tabii ki çok önemli. Ancak ailemizin desteği ve onlarla birlik ve bütünlük duygusu hepsinden önemli. El ele sorunlar çözülmeli, gönül gönüle yürünülmeli. Biz bugün böyle düşüneceğiz. Kimse kusura bakmasın.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Farklı projeler oluşturabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Karşılaştığın her insandan mutlaka bir şeyler öğrenmeye çalışmalısın. İnan bana hem dostundan hem de düşmanından çok şeyler öğrenebilirsin. Eleştiriye açık ol. Eleştiri her zaman seni farklı düşünmeye yönlendirir. Yaşamından insanları eksiltme. Değerli insanların bizde bıraktıkları izler, onları kaybettiğimiz zaman ortaya çıkar.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu yapılması gereken işlerinizde parasal olarak güzel sonuçlar elde edebilir, diğer insanlara yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aile hayatınız için yapacaklarınızda sevdiklerinizle yol gösterebilirsiniz. Farklı konulara ilginiz yüksek.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, başkaları tarafından anlaşılma, desteklenme ve sevilme olgularını yeniden ele almamızı sağlayan bir enerjidir. Olumlu yönde gelişme arzumuzdur. Aile olmak, bir arada yaşamak ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için kararlar veririz. Geçmişimizle yüzleşiriz, geleceğimizi inşa edebilmek için gayret gösteririz. Daha üst bir seviyeye çıkabilmek için birileri size destek verebilir. Kişisel anlamda bir büyümenin rotasını çizen bu görünüm, olgunlaşmanın göstergesidir. Reform hareketidir. Yeteneğinizi bir iş veya bir alanda değerlendirme fırsatıdır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, ters giden bir durum varsa, bunu söylemekten kaçınmazsınız. Zihinsel açıdan gayet hızlı düşünebilir, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gezmek, görmek, deneyimlemek sizin için son derece önemlidir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, sağlığımız, çalışma hayatımız, maddi paylaşımlarımız yönünde hedeflerimizi ele almamızı sağlıyor. Bazen kaygılanıyoruz. Her şey sağlam olsun istiyoruz. Doğru ve kaygılardan uzak, ideallerimiz doğrultusunda ilerlemek arzumuz yoğun. Güvenli bir yaşam, kimseye muhtaç olmadan, kimsenin üzerimizde baskı kurmadığı bir beraberlikten yanayız.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün uzaklarla ilgili işler ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var. Daha heyecanlı olabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İdeallerinizden taviz vermek istemeyişiniz sizi daha bir anlamlı yapıyor.. Yollarla ilgili planlarınızı uygulamak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızı doğru bir şekilde uygulamaya başlamalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Düşünsel anlamda kendinize yeni ufuklar açabilir, merak ettiğiniz konularla derin araştırmalar yapabilir, bugüne kadar alıştığınız anlayış kalıplarını değiştirebilirsiniz. Hayata farklı açıdan bakmanızı sağlayan olaylar yaşamanız muhtemeldir. Fikirlerinize daha esnek olmalı ve olayları değerlendirmede daha empatili davranmalısınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hafta sonu yapılması gereken işlerinizde parasal olarak güzel sonuçlar elde edebilir, diğer insanlara yardım etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aile hayatınız için yapacaklarınızda sevdiklerinizle yol gösterebilirsiniz. Farklı konulara ilginiz yüksek.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, başkaları tarafından anlaşılma, desteklenme ve sevilme olgularını yeniden ele almamızı sağlayan bir enerjidir. Olumlu yönde gelişme arzumuzdur. Aile olmak, bir arada yaşamak ve sağlıklı bir hayat sürebilmek için kararlar veririz. Geçmişimizle yüzleşiriz, geleceğimizi inşa edebilmek için gayret gösteririz. Daha üst bir seviyeye çıkabilmek için birileri size destek verebilir. Kişisel anlamda bir büyümenin rotasını çizen bu görünüm, olgunlaşmanın göstergesidir. Reform hareketidir. Yeteneğinizi bir iş veya bir alanda değerlendirme fırsatıdır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, ters giden bir durum varsa, bunu söylemekten kaçınmazsınız. Zihinsel açıdan gayet hızlı düşünebilir, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Gezmek, görmek, deneyimlemek sizin için son derece önemlidir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, sağlığımız, çalışma hayatımız, maddi paylaşımlarımız yönünde hedeflerimizi ele almamızı sağlıyor. Bazen kaygılanıyoruz. Her şey sağlam olsun istiyoruz. Doğru ve kaygılardan uzak, ideallerimiz doğrultusunda ilerlemek arzumuz yoğun. Güvenli bir yaşam, kimseye muhtaç olmadan, kimsenin üzerimizde baskı kurmadığı bir beraberlikten yanayız.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün uzaklarla ilgili işler ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar var. Daha heyecanlı olabilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İdeallerinizden taviz vermek istemeyişiniz sizi daha bir anlamlı yapıyor.. Yollarla ilgili planlarınızı uygulamak için önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Amaçlarınızı doğru bir şekilde uygulamaya başlamalısınız.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Düşünsel anlamda kendinize yeni ufuklar açabilir, merak ettiğiniz konularla derin araştırmalar yapabilir, bugüne kadar alıştığınız anlayış kalıplarını değiştirebilirsiniz. Hayata farklı açıdan bakmanızı sağlayan olaylar yaşamanız muhtemeldir. Fikirlerinize daha esnek olmalı ve olayları değerlendirmede daha empatili davranmalısınız.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, başkalarından alacağınız yardımsever etkilerle kafanızdaki planları şekillendirebilirsiniz. Bu dönem başkalarına yardım etmek her anlamda ruhunuza iyi gelebilir. İş hayatınızda diğer insanlardan alacağınız destek bugün işinize yarayabilir.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Bu enerji, dinlenmek, rahatlamak arzumuzu işaret ediyor. Kafamızı boşaltmaktan yanayız.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, kendinizi hayatın kendi doğal ritmine bırakmanızı sağlıyor. Önemli olan iç huzurunuzdur. Bunu korumak için, dışarıya değil, kendi içinizdeki güzelliklere yöneliniz. Böylece enerjinizi çok daha olumlu şekilde kullanarak rahatlamış olursunuz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, sabırlı olmanın, sakince düşünmenin, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmanın iyi olacağını gösteriyor. Huzuru önemsemeli, kendimize inanmalı, olumlu düşünmeliyiz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünüm etkisinde, duygular sizi yanlış yönlendirebilir. Sizi birilerinin idare etmesine izin vermeyiniz. Adil olsun, hakkaniyetli olsun her şey.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla iyimserdir. Her durumu, olduğu haliyle kabullenmeye çalışırız.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Hayalini kurduğunuz iş için çalışmalar yapabilir ve yaratıcılığınız ön plana çıkarabilirsiniz. Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içinde bitişler yaşanabilir. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Sabah saatlerinde harcamalarınıza dikkat edin. Aile ve ikili ilişkilerinizde daha iyimser olacaksınız. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız oldukça dertte. Çevrenize karşı disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Ailenizden maddi anlamda destekler alarak borçlar ve alacaklar problemlerini bir denge üzerine oturtabilirsiniz. Yaşamınıza yeni finansal kaynaklar arama yoluna gitmelisiniz. Aşk hayatınızda ise kuracağınız iletişimler ve ortak romantik paylaşımlar sayesinde beklentilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Aslan burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınıza vakit ayırmak ve sevdiğiniz insanla programlarınızı artırmak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında halletmeniz gereken işleriniz olabilir. Bir yandan da çocuğunuzun sorumluluklarını üstleneceksiniz.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Aslan burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Aslanlar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, ilişkide karşı tarafın özgür yaklaşımlarına karşılık biz merkez sahnede yer almak isteriz. Bize göre olması gerekenler vardır. Ancak eşimiz, sevgilimiz buna uymayabilir. Bu da aramızda sorunlar oluşturabilir. Bu karşıtlık istenirse pekala anlaşmayla sonuçlanır. Yeter ki, iki kişi de buna açık olsun.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü, güvene dayalı dostlukları her anlamda önemsemenin göstergesidir. Bu özel hayatımızda da böyledir. İlişkilerimizi hem maddi hem manevi anlamda sağlam bir temel üzerine inşa etmek isteriz.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Aileniz ya da eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Bir konu hakkında uyum ve denge arayışı içine girebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili doğru kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızdan gelen imkanlar işlerinizin rahatlamasına neden olacaktır. Gün içinde karşılıklı konularda daha sakin olmakta fayda var. İlişkiler stres yaratabilir.

Günlük Aslan burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu. Yaşamınızla ilgili yeni bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan duyguları açığa çıkıyor.. Değişik tepkiler göstereceksiniz.

Günlük Aslan burcu yorumu – Mahmure

Bugün eşiniz, partneriniz veya ortağınızın sizden beklentileri karşısında sinirlenebilir, bu beklentilerini oldukça abartılı bulabilirsiniz. Bu tarz durumlarda sakinliğinizi koruyun ve durumları kontrol altına alın. Bu beklentilerin altında size çok güveniyor olmaları yatabilir.