Burçlar: Balık

Balık burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar size hayatınızla ilgili konularda yardımcı olacaklar. Siz de onlarla iyi bir iletişim halinde olacaksınız. İş alanlarınızda parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir.\n Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün, yeni haftanın ilk önemli görünümüdür. Çalışma hayatınız veya sizin için önemli her konuda gücünüzü yeniden toparlamak ve sahip olduğunuz değerleri korumak adına hırslı davrandığınızın göstergesidir. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, inatçı davranmamak ve gerekirse esnek düşünerek çıkarlarınızı gözetmek olmalıdır.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, yaşamınızı sınırlayan ve verimli bir şekilde çalışmanıza engel olan her mevzuda güçlü ve oldukça etkili bir şekilde kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca iş ortaklığınız başta olmak üzere, çalışma hayatınızla ilgili meseleler üzerine ciddiyetle eğilebilirsiniz. Aynı ortamda yer aldığınız kişilerle olan ilişkilerinizi gözden geçirmeniz, birlik-beraberlik olgusu içinde hareket etmeye çalışmanız yararlıdır.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içindeki hareketli saatler çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerginlik yaratabilir. Çatışmalara girmemeye özen gösterin. Çalışma hayatınızda kendinize güveninizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Yapıcı enerjiler sayesinde sorumlu olduğunuz konuların üstesinden çok rahat gelebileceksiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün çalışma hayatınızda geçmişten beri süregelen sorunların çözülmemesi konusunda bazı sorunlar yaşayabilir yine bazı kişilerle bu noktada fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Özellikle iş yaşamında değişken koşullara karşı daha hazırlıklı olmalısınız.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Pazar gününüz aşkla, keyifli oluşumlarla başlıyor. Yakın çevrenizde olup biten konulara ve olaylara odaklandığınız bu dönem, maddi konularda başkalarından fikirler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileri gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, Pazar günümüz saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığıyla başlıyor. Eviniz-aileniz-kariyer hayatınızla ilgili konularda bilinçli hareket etmek gerekiyor. Her şeyi dikkatlice gözden geçiriniz. Ani kararlar vermeyiniz. Gerginlik veya abartılı hareket etmek yanlış olabilir.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, gelecek amaçlı yatırım, çocuk sahibi olmak, bir yuva kurmak, bir hobiniz için destek almak, arzu ettiğiniz şekilde bir anlaşmaya varmak konularını öne çıkarıyor.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminizdir. Kendimizi güvende hissederiz. Partnerimize inanmakta haklıyızdır ve bunun doğruluğundan eminizdir.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, hayata tutunmanızı ve size gerçekten ihtiyacı olan kişilere yönelmenizi sağlayıcıdır. Umutlarınızın bir çiçek gibi açmasını sağlayan böyle bir enerji sayesinde huzur bulmak kolaydır. Sağlam taşa oynarsınız. Panik olmadan, kendinizden emin bir şekilde yol alabilirsiniz.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Tedbirli olmakta yarar var. Hangi konuda kendimizi güvende hissetmek istiyorsak onu daha fazla önemseriz. Sezgiler bir hayli güçlüdür. Aileyle olan irtibat yüksektir. Geçmişimiz, köklerimiz, değer verdiğimiz her şeyi önemseriz.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu sayede, kendinize güveniniz tamdır. Zorunlu olduğunuz işlerinizi bu enerji etkinliğinde kolaylıkla bitirirsiniz. Kişisel bakımınız bugün ve cumartesi günü gayet uygun olacaktır. Farklı bir şeyler deneyebilirsiniz.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün arkadaşlıklar ve sosyal konularda pozitif ve sizi daha olumlu kılan fırsatlar bulabilirsiniz. Aşkta da daha olumlu bir hava söz konusu.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Anlatmak istediklerinizi karşı tarafa net bir şekilde ifade etmelisiniz. İletişimsel anlamda bazı problemlerin üstesinden gelmeniz burada atlatmanız gereken krizleri nasıl yorumladığınıza bağlıdır. Farklı bir sonuç almak istiyorsanız farklı bir şey yapın. Aynı şeyleri yaparak yine aynı sonuçları elde edersiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün günlük işlerinizi hemen hallederek vaktinizi kendinize ayırabilirsiniz. Bu birkaç gün misafir ağırlamak hoşunuza gidebilir. Kendi kalenizde olmak isteyeceksiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz hemen düşebilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, Perşembe gününe saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde adım atacağız. İş veya özel yaşantımızda insanlara destek oluruz. Rehberlik ederiz. Bilgimizi paylaşırız ve deneyimlerimizi başkalarına aktarırız.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, bir çok meselenin dikkatlice gözden geçirilmesini gerektiriyor. Başkalarından duyduklarınızla veya onların yönlendirmesiyle karar vermeyiniz. Yanılma riski taşıyoruz.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Aile içindeki konular sizi zorlayabilir. Tartışmalardan uzak durun. Ticari konularda ani kararlardan kaçının. Teknik işlerde hızlı çözüm gerektiren konularla uğraşabilirsiniz. Bugün evinizde zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Parasal konularda destek bulabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Kendini seviyorsan hayatını da seviyorsun demektir. Zamanını boşa geçirme. Her anını iyi değerlendir. Çünkü zaman yaşamın ta kendisidir. Düşmanın açık bıraktığı kapılar onun istediği yere çıkar. Düşmanını çok iyi tanı. Bilirsin örümcekler hiçbir zaman kendi ağlarına takılmazlar. Uyanık ol ve herkesi kendin gibi sanma.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün iletişime dayalı, girişime dayalı işlerinizde sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar yüksek olabilir. Güzel işler peşindesiniz ve bu işler ve düşünceler abartılı hareket etmenize ve davranmanıza neden olabilir. Dış ortamlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle barışık, huzur ve güvence dolu bir yaşam arzuluyoruz. Fakat sağlığımız, iş koşulları veya maddi şartların yetersizliği bizi yoruyor.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, sakin ve emin adımlarla ilerlemenin önemini vurguluyor. Yeni bir ortam, yeni işler, değişimler maddi-manevi açıdan tatmin edici olabilir. Parasal kazanç elde etmede şanslı girişimlerin göstergesidir. İş ortaklığı kurulabilir. Yakın çevreniz size destek olabilir. İlişkileriniz güçlenir. Kriz yaratan kişiler devre dışı kalabilir. Plan ve projelere ağırlık verilir. Huzur önemsenir. Karşınıza sizi güçlendirecek kişiler, teklif ve fırsatlar çıkabilir.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, Şubat 2019 tarihinde Koç burcuna tekrar giriş yapacak. Maddi-manevi değerlere bakış açımızı sorgulayacağız. Kontrolümüz dışında gelişen durumlara verdiğimiz tepkileri, zayıflıklarımızı tespit edeceğiz. Arzularımız güçlü olacak. Ancak sınırlarımızı öğreneceğiz. Fedakarlıklarımızı veya hayal kırıklıklarımızı, bizi derinden yaralayan olayları, insanları ve yaşadıklarımızı, üstümüzdeki etkilerini derinlemesine ele alacağız. Bu ele alış kendimizi yeniden bulmamızı sağlayacak.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici bir enerjiyle başlamamızı sağlıyor. Hayata olan direncimizi yükselten bu görünüm, insanı şifalandırıyor ve bir kalkan gibi sizi koruyor.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, çevrenize karşı güçlü duruşun, hedefinize olan inancınızın ve hayata olan güven duygunuzun yükselmesini sağlar. Ayağınıza dolanan hatta sizi kendinizle bile çelişkiye düşüren kişilere karşı kazanılan zaferin işaretidir. İç huzurun, maddesel güvenliğin, amacınızı gerçekleştirmenin sadece ve sadece sizin elinizde olduğunu fısıldar. Sizi taçlandırır ve başkalarıyla olan irtibatınızda kuvvetlendirir.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, çevrenizle olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmada, köklendirmekte, uzun ve sağlam kılabilmenizde destekçiniz oluyor. Çevrenizdeki kişiler sizin fikirlerinizi, duruşunuzu, yaptığımız işleri, attığınız adımları güvenilir buluyor.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, birlikte yol alacağımız, paylaşımda bulunacağımız insanlarla bağlantıyı önemseyeceğiz. Fikirlerimizi, tecrübelerimizi ortaya koyarken, başkalarının da görüşlerini öğrenmek isteyeceğiz. Ortak paydada buluşabilmek arzumuz yoğun olacak.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızın yoğunluğundan sıyrılıp kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler olabilir. Yeni haberler alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak için program yapabilirsiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Dünyanın bütün zenginliği senin olsa bile sabah olduğunda yataktan zorla kalkıyor ve zorla gülümsüyorsan gidişatta bir terslik var demektir. Yaşam her anı güzelliklerle dolu ama görmesini bilene. Hayat her an kulağına yeni bir şeyler fısıldar ama duymasını bilene. Bugün ne gördüğünü ve ne duyduğunu kendi kendine tekrar et.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal çevrenizle beraber hareket edebilir, güzel planlar içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızı düşünerek adımlar atacaksınız. Kendinizi geliştirdiğiniz noktalarda etrafınıza ve çevrenize yön vereceğiniz bir dönem, sizin sözlerinizden ve davranışlarınızdan etkileniyorlar.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, gelir-gider dengenizi korumanız gerekir. Bütçeyi aşabilecek harcamalardan kaçınalım. İş hayatımızdan elde ettiğimiz gelir bizi tatmin etmiyorsa, ek kazanç yolları araştırabiliriz. İlişkimizde lafımızı sözümüzü sakınmayız.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, size arzu ettiğiniz başarıyı getirir. Maddi-manevi açıdan sizi tatmin edici olanak ve fırsatların göstergesidir. Tayin ve terfi etmek, uzun yıllardır mücadele ettiğiniz bir alanda rahata kavuşmak halidir. Yatırım anlamında işlerin, kazançların işaretçisidir. Olgunlaşmadır, büyüme ve güçlenmedir. İnançla yolunuzda yürümektir. Büyük bir kuvvet elde etmektir. Mevcut şartların iyileşmesi, bir hedefin gerçekleşmesidir. Yüksek eğitim, lisansüstü araştırma, tez, projenizin kabulü, yeni bir ortama giriş anlamına gelir. Performansınız yükselir. Yaptığınız işte lider konuma çıkarsınız.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, maddi konularda çabuk karar vermenin göstergesidir. Ancak hesabı bilmenin önemi büyüktür.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, olumlu bir yansımadır. Hedefinize varmanızda size güçlü bir moral desteği ve işinizde başarılı olmanızda yardımcıdır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, sıkı çalışmanız gerektiğini bilirsiniz. Sosyal ortamlarda insanlar sizi dikkatle dinlerler, başarılı bulurlar.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, para kazanmak amaçlı verilen mücadelenin göstergesidir. Evdeki hesap çarşıya uymadığında, zorluklara sabır göstermeniz kolay olmaz.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün harcamalarınıza daha dikkat etmelisiniz. Ani fikirler harcama getirebilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yaralanmak istediğiniz bir gün. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca daha fazla yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Disiplinli davranışlarınız karşı tarafı olumlu etkiliyor.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Amaçladığınız hayallere adım adım yaklaşıyor ve beklentilerinizi giderek yükseltiyorsunuz. Ancak şimdilik biraz önünüzü görmenizde fayda vardır. Zira hedeflediğiniz hayata ulaştıktan sonra daha yükseğini gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ancak bunun için daha erkendir.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar yaratıcılığınızı arttırabilir. Kendi istekleriniz devrede olurken, dağınık etkilere karşı dikkatli olun. Kafanız çok çabuk gidip gelebilir, kararsız olabilirsiniz. Diğer insanlara karşı şefkatiniz yüksek olacak.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atarken, bu enerji sayesinde moraliniz yükselir ve rahatlarsınız. Ne istediğinizi bilirsiniz ve ruhunuz huzurludur.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, huzursuzluk, olumsuzluk, eleştiri gibi sıkıntı verici olgulardan uzak durmamızı sağlıyor. Çevremizdeki insanlara yardımcı olacağız ve düşüncelerimizi yazıya, söze dökebileceğiz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, çevrenizdeki kişilerin size huzur ve sevgi duygusuyla yaklaşmasını sağlar. Aşkta romantizm, cinsellikte arzular, bağlılık ve sadakat gibi tüm güzel duygular yükselişe geçer.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, gayet olumlu, güçlü ve ilerisi adına verilecek başarılı kararları işaret ediyor.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, başkalarına can yoldaşı olursunuz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Konuşmak istemediğiniz kendinize sakladığınız konular gün yüzüne çıkabilir. Elinizde olmayan sebeplerden dolayı anlayamadığınız bir şekilde, size hizmet etmeyen kişiler hayatınızdan çıkabilir. Olaylar karşısında daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Dostlarınızla bir araya gelmek size iyi gelecektir ve olaylara daha iyimser bakmaya başlayacaksınızdır.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Aile ile iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız. Eğer aranızda parasal bazı sorunlarınız var ise buradaki restleşme size maddi zorluklar getirebilir.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, yakın çevrenizdeki insanlar yaratıcılığınızı arttırabilir. Kendi istekleriniz devrede olurken, dağınık etkilere karşı dikkatli olun. Kafanız çok çabuk gidip gelebilir, kararsız olabilirsiniz. Diğer insanlara karşı şefkatiniz yüksek olacak.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atarken, bu enerji sayesinde moraliniz yükselir ve rahatlarsınız. Ne istediğinizi bilirsiniz ve ruhunuz huzurludur.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, huzursuzluk, olumsuzluk, eleştiri gibi sıkıntı verici olgulardan uzak durmamızı sağlıyor. Çevremizdeki insanlara yardımcı olacağız ve düşüncelerimizi yazıya, söze dökebileceğiz.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, çevrenizdeki kişilerin size huzur ve sevgi duygusuyla yaklaşmasını sağlar. Aşkta romantizm, cinsellikte arzular, bağlılık ve sadakat gibi tüm güzel duygular yükselişe geçer.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, gayet olumlu, güçlü ve ilerisi adına verilecek başarılı kararları işaret ediyor.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, başkalarına can yoldaşı olursunuz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Konuşmak istemediğiniz kendinize sakladığınız konular gün yüzüne çıkabilir. Elinizde olmayan sebeplerden dolayı anlayamadığınız bir şekilde, size hizmet etmeyen kişiler hayatınızdan çıkabilir. Olaylar karşısında daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Dostlarınızla bir araya gelmek size iyi gelecektir ve olaylara daha iyimser bakmaya başlayacaksınızdır.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Aile ile iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız. Eğer aranızda parasal bazı sorunlarınız var ise buradaki restleşme size maddi zorluklar getirebilir.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Olayları geçmişle değerlendirmek, yalnız kalma isteğiniz yoğun olabilir. Hayatınızda hala bazı kararsızlıklarınız var ama maddi konularda ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Çalışıyorsanız vereceğiniz sözler bugün önemli olacak.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, özgürlüğünüzü kısıtlayan ve sizi baskı altına alan her şeyden uzak durmaya çalışmanın önemini vurguluyor. Eğer amacınız ilerlemek ise, kendinizi ifade etmelisiniz. Güven duygunuzu yitirmeyiniz. İsteklerinizin peşinden gidiniz. İnanmadığınız hiçbir şeyin içinde yer almayınız. Yoksa verimli olamazsınız.Saat 10:56 Ay-Venüs görünüm etkisinde, soyut çalışmalar ve zihinsel anlamda dinlendirici aktiviteler gönlümüzü rahatlatır. Bu saatlerde hassasız. Şartları değiştirmek, güvende olmak ve mutluluk bizim için her anlamda önemlidir.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili gerçekçi kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda daha cesursunuz. Aileniz ve dostlarınız tarafından destekleniyorsunuz. Bu destek size moral veriyor. Sosyal işler ya da yardımlaşma gerektiren durumlar da olabilir. Gruplar içinde daha idealist ve verici olabileceğiniz durumlar olabilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Bugün güçlü enerjinizi dengeleme konusunda zorlanabilirsiniz. Her konuda çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Finansal konular bugün sizi fazlasıyla meşgul edeceğe benziyor. Ani çıkan ödemelerle uğraşabilir, kredi alım satım gibi işlemlerde bazı konuları daha da sağlamlaştırma noktasına gidebilirsiniz. Harcamalarınızda daha dikkatli olmanız ve gelir gider dengesini oluşturmanız gereklidir.