Burçlar: Balık

Balık burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Cuma günü Merkür, para evinizde gerileyecek. 15 Nisan’a kadar önemli parasal işlerinizde sıkıntı ve aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Büyük para harcamalarından kaçının, borç almayın veya vermeyin. Yapmak durumunda kalırsanız da şartların üzerinden birkaç kez geçmelisiniz.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcu üzerinde gerileyecek Merkür, finansal konularda bu dönemde karar almak, uygulamak, doğru iz üzerinde ilerlemek mümkün olmayabilir. Bazen öylesine dikkatsiz davranılır ki, elinizdekini kolayca savurmanız mümkündür. Harcamaların mutlaka belli bir sistem içinde yürütülmesi, kontrollü davranılması gerekir. Ancak bu o kadar kolay olmayabilir. Aldığınız malının iade koşullarını göz önüne almalı, gereksinim dışı para harcamamalısınız. İş girişimlerinde veya paraya dayalı işlerinizde mümkün mertebe temkinli olmakta yarar var.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ailevi koşullar gündeminizi etkileyebilir. Evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilmeniz söz konusu. İş hayatınızda üstlerinizle ilgili koşullarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyfinizi yerine getirecek koşullar söz konusu.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Çevrenizdeki bir çok fikirden yola çıkarak, mükemmel bir sentez oluşturacaksınız. Alışkanlıklarınız konusunda, değişimlere hazır olmalısınız. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Çok bireysel olmayın.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün iletişim konusu sizin için çok önemli olacaktır. Şimdiye kadar çözemediğiniz bazı konuları artık çözmek isteyecek ilişkilerde tıkanmış noktaları bularak bunları gidermek isteyeceksiniz. Ayrıca aileniz ile ilgili gelişen bazı yeni durumlara ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aile hayatınıza vakit harcayacak, ihmal ettiğiniz konulara birkaç gün boyunca odaklanacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara söz verirken bugün abartılı tavırlarınızla çok uçmadan sözler vermeye çalışın. İçiniz kıpır kıpır ve kafanızda bir sürü plan olabilir.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 08:30 Ay-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu enerji içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, ev yaşamınız ve ailevi konularda, parasal meseleler üzerinde iki yönlü ve hızlı bir şekilde düşünmenizi sağlıyor.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kendinizi sağlama almak için yoğun bir çaba içine girebilirsiniz. Çevrenizdeki bazı değişiklikler sizi uzun vadeli yatırımlara yöneltebilir. Sezgilerinize kulak verin. Taşınmaz mülklerle ilgili fırsatlar elinize geçebilir. Aileye dair konularda da hareketlilik olabilir. Geçmişten kaynaklanan durumlar olumlu sonuçlar verebilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. İlginçliklerle dolu farklı bir gündesiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Özel ilişkilerinizde bazı ortak kararlar alabilir gelecekle ilgili güzel çerçeveler oluşturabilirsiniz. Sizler de bilirsiniz ki hayat silgi kullanmadan resim çizme sanatıdır. Bu nedenle verdiğimiz kararlar hayatımız için büyük önem taşırlar. Ayrıca verdiğimiz kararlardan geri dönmek gibi bir şansımız da genellikle yoktur. Bu nedenle ortak adımlarınızı atarken iyice karar vermeli ve sevgi ve güven çerçevesi içinde ilişkilerinizi sürdürmeliyiz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişim kuracağınız insanlar etrafınızda fazlalaşıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminiz artarken, girdiğiniz çevrelerde insanları etkilemeyi başaracaksınız. Bugün keyfinizi artıracak eğlenceli programlar yapabilirsiniz.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle barışık, huzur ve güvence dolu bir yaşam arzuluyoruz. Fakat sağlığımız, iş koşulları veya maddi şartların yetersizliği bizi yoruyor.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici bir enerjiyle başlamamızı sağlıyor. Hayata olan direncimizi yükselten bu görünüm, insanı şifalandırıyor ve bir kalkan gibi sizi koruyor.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, işlerimizi sağlam ve güvenilir tarzda ele alacağız ve halledeceğiz.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk etkisindeyiz. Dinlenelim. Moralimizi yükselten insanlarla konuşmak yararlı olacaktır.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün alacağınız yeni haberleri dikkatle takip etmelisiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir. Özellikle kardeşlerinizle daha yakın diyalog kurabilmek adına daha uygun bir gündesiniz. İletişiminizin arttığı, görüşmelerinizde yapıcı olabileceğiniz bu günde bazı ziyaretler yapabilirsiniz. Aceleci davranmamaya dikkat etmelisiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kişisel cazibenizden etkilenen bir çok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalısınız. Kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Doğamız gereği sürekli yanımızda olan şeylerin bazen güzelliklerini fark edemeyip her günkü olağan şeyler gibi algılayabiliriz. Ancak onları kaybettiğimizde ise gerçek varlığından haberdar oluruz. Sizler de bugün yanınızda olanlara daha farklı bir gözle bakmalı ve onları kaybedeceğinizde neler yaşayacağınızı düşünmelisiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı artırmaya başlayacaksınız.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, siz Balıkların parasal konularda hızlı kararlar vermeniz, aktif hareket etmeniz anlamına gelse de, ben etraflıca düşünmenizden yanayım. Lütfen harcamalarınıza dikkat ediniz.Unutmayalım, 23 Mart tarihinde Merkür gerileyecek. Kredi çekmek, borçlanmak, daha fazla kazanayım diye aceleyle hareket etmek yanlış olabilir. İzlediğiniz yolun doğruluğundan emin değilseniz daha dikkatli olmakta yarar görüyorum.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün duygularınızla değil aklınızla kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Yoğun bir konuşma ve yazışma trafiği yaşayabilirsiniz. Duyacağınız haberler sadece işinizle de ilgili olmayabilir. Hatta bazıları tamamıyla dedikoduya girebilir. Ancak siz duyduklarınızı tartmalı, ölçülü tepkiler vermelisiniz. Çünkü bazı haberler size yeni fırsatlar yaratabilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün yakın arkadaşlarınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Yaşamımızda önünüze çıkan engelleri bir sorun olarak görmeyip onlara farklı bir gözle baktığınızda aslında yaşama olan bakışınız da o yönde değişecektir. Buna göre olumsuz olan şeylerde bir hayır olabileceğini olumlu olan şeylerde de hayır olamayacağını fark edip düzeni olduğu gibi kabul etmek yaşamı daha sevgiyle kucaklamanıza yardımcı olacaktır.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu haftabaşı, parasal konularda beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Parasal konularda güçlü ve güzel şanslar karşınıza gelebilir. Siz kendinizi zor durumlara sokmadıkça bu Pazartesi hayat size beklediğiniz sonuçları verebilir.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, çıkarlarınızın farkında olarak ilişkilerinizi kurgulamanın işareti. Bu pek doğanıza uymasa da, canınıza tak ettiği için, artık ben de paraya sahip olmalıyım, güce kavuşmalıyım, ne olursa olsun kazanmalıyım tarzında düşünmenizi sağlıyor.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, cesaret verici olduğu gibi, kurallarını kendinizin belirlediği bir dünyada yaşama arzunuzun da göstergesidir. Zihinsel, mistik ve bilinmeyen konular üzerine daha fazla eğilebileceğiniz bu dönemde, yükselen şifa gücünüzle etrafınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Eğer siz kötü günler yaşarken birileri size yardımcı olmadıysa, siz bu süreçte diğer insanlara destek vererek o acı günlerin bilinçaltınızda açtığı derin yaraları sarmaya çalışabilirsiniz. Sizi bugünlerde şifacı biri olarak görebilirler, böyle tanınmaktan mutlu olabilirsiniz. Sizi kimsenin kötü biri olarak görmesine tahammülünüz yoktur. Belki de bu yüzden gereğinden fazla iyilikte bulunabilirsiniz. Bu kavuşum, kendinizle bütünleşmenizi sağlayıcıdır. Bu bütünleşme, birçok probleminizi çözebilmenizde yardımcıdır.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, maddi konularda çabuk karar vermenin göstergesidir. Ancak hesabı bilmenin önemi büyüktür.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, mali konularda hızlı, yeni, sürpriz kazançların işaretçisidir. Fakat bir yanıyla da, düşünmeden fazla para harcamaya yol açabilir. Tabii ki ölçümüzü bilmemizde yarar var.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kendimizi ifade etmeye çalışırız, birileri anlamaz. En ufak bir şeye sinirleniriz ancak bu siniri dışa yansıtmakta zorlanırız. Bu saatlerde ılık bir duş almak, müzik dinlemek iyi gelecektir.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İnatla sürdürdüğünüz iş temposunu yavaşlatmalısınız. Yeni hedefleriniz için fazla zorlanıyor ve kendinize eziyet ediyorsunuz. Bağırsak problemleri yaşamak istemiyorsanız, yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz.

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün olmasını istediğiniz kariyer yaşamınızla ilgili tüm hedeflerinizi tekrar gözden geçirecek ve bu konuda sizde olan eksiklikleri görüp tamamlama çabası içine gireceksiniz. Bunu gerçekten istiyorsanız tüm adımları dikkatlice takip etmeniz gerekecektir. Aksi halde boşluklar olması durumunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dış etkenlerin ve enerjinizi aşağıya çeken insanların söylemlerini kafanıza takmamalı ve azminizle ilerlemelisiniz.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay sizin Yeniay\’ınız. Hayatınızdaki her tür başlangıç ve adım için desteklenecek, önemli kararlarınızı devreye sokmak için harekete geçeceksiniz yalnız biraz acele etmelisiniz çünkü Merkür 23 Mart’ta gerilemeye başlıyor.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle burcunuzda doğacak Yeniay, sizi besleyen, büyüten, ruhunuzu okşayan bir el gibi. Hani sıkılır ya insan, hani bazen bir can arar ya, işte bu Yeniay tüm enerjisiyle sizi sarıp sarmalıyor. Hayatınızın kontrolünü elinize veriyor. Birilerinin etkisinde kalmıyorsunuz. Ne yaptığınızın farkındasınız. Yenilikler bu Yeniayda sizi heveslendirecek. Eğitim hayatı, iş yaşamında ve her konuda kendinizi geliştireceksiniz. Farklı işlere yönelebilir, denemekten çekinmezsiniz. Mars-Oğlak burcu geçişiyle örtüşen bu Yeniay size destek kuvvet olacaktır. Azimli hatta hırslı şekilde çalışabilir, hedefinize ulaşmak için gayret gösterirsiniz. Bir yerlerden elinize para geçer veya bir işten ek kazanç elde edersiniz.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında devam edecek Mars-Oğlak burcu geçişi, hedef belirleme, plan ve projeleriniz üzerinde çalışma, parasal konularda dikkatli ve ciddi şekilde bütçenize uygun hareket etme yönünde faydalıdır. Güçleniyorsunuz. Mali sorunlar yaşıyorsanız, hukuki haklarınız için avukatınızla görüşünüz. Bu süreçte iş hazırlıkları, hedef belirleme, işinize kilitlenme, ciddi ve sorumluluk çerçevesi içinde hareket etme anlamında gücünüz gayet yüksek. Yetenek ve becerilerinizi uygun alanlarda ifade edebilirsiniz. Eğer bir grup kurmayı düşünüyorsanız şöyle bir araştırmanızı sürdürünüz. İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz o zaman piyasanın durumuna bir bakın. Hazırlıklarınızı sürdürün. Eğer daha önceden start verdiyseniz, eksiklerinizi tamamlayıp, gayet kendinizden emin şekilde ilerleyiniz.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün burcunuzdaki yeniay size yeni adımlar atma ve daha cesur olma imkanı getirmekte. Yenilikler ve cesaret öne çıkmakta.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün uzun zamandır üzerinde durmadığınız ve her an sorumlulukları ertelediğiniz birtakım konularda artık üzerinize düşenleri yapabilir ve bu konuda yükünüzü sırtınızdan atabilirsiniz. Çünkü ertelenen işler sizler de bilirsiniz ki fiziksel yorgunluktan çok zihinsel yorgunluk yaratır. Bu sorumluluğu gerçekleştiriyor olmak sizlerde büyük bir rahatlamaya yol açacaktır. Aile yaşantınızda ise nihayet aradığınız dengeyi bulabilir ve huzur dolu günlere adım atabilirsiniz. Aşk konusunda ve hayalleriniz konusunda bugün düşünerek hareket edip, pozitif adımlar atarsanız çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Partnerinizle ilgili vereceğiniz kararlar bugün önem kazanacaktır.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal çevrenizdeki güçlü insanlar, kararlarınız ve fikirlerinize önem verecekler. Bugün gerçeklerden uzaklaşmadan, net adımlarla istediklerinizin üzerine gitmeli, etrafınızdakilere bunu göstermelisiniz. Duygusal kararsızlıklarınıza dikkat edin.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Sabır ve kararlılıkla her zorluğun üstesinden gelmemizi sağlıyor. Güvenilir oluşunuz, başkalarının gözünde sizi yüceltir. Ne istediğinizi bilirsiniz ve ona göre kararlar verirsiniz.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde dalgalanmalar olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Bazı bitişler ve başlangıçlar olabilir. Bazı konularda fazla kontrolcü davranmamaya çalışın. Olayları kabullenmek sizi rahatlatacaktır. Bırakmanız gereken şeyleri görmeye çalışın.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile içi konuşmalarınızda sert ve baskıcı bir tutum sergilemek yerine onları anlayan ve gerçekten gönül gözüyle dinleyen bir taraf olmayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde aileniz ile aranızda olan bazılarınız zedelenebilir. Eğer bu sorunlar parasal konulardan kaynaklı ise sizin rest yapıyor bir yapıda olmanız kendinize zarar verecektir. Aile içindeki sorunlarınız ne olursa olsun bunlara hoşnutlukla ve güzellikle halletmeniz her iki taraf için de en uygun olanıdır. Bazı sorunlarınız için size gerçekten yardım edecek kişileri arayabilir ve onlardan sorunlarınız ile ilgili kalıcı yardımlar alabilirsiniz. Bunu yapmaktan çekinmeyin.

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Balık burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hayatınızda önemli açılımlar oluşacak ama birkaç gün daha sabretmeniz gerekebilir. İş hayatınızda bazı zorlanmalar ve takıldığınız konularla karşılşamanız mümkün. Bu dönemde takıntılı davranmamak size kazandırabilir.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Balık burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Balıklar, Perşembe gününün ilk etkili enerjisi saat 06:34 Ay-Uranüs arasında gerçekleşiyor. Maddi konularda yeni çözüm arayışlarının ve özgür hareket etme arzumuzun işaret eder. Hayatın bazen ne kadar ilginç gelişmelere işaret ettiğini düşünürüz. Bir anda her şeyin değişebileceğini gördük. Onun için risk faktörlerini göz önüne almakta yarar var.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. İnsanlara güvenmekte zorlanırsınız. Çünkü duyduğunuz bazı sözler canınızı sıkmıştır. Doğal olarak belli bir mesafe bırakırsınız. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunu tam anlamıyla karşılanması kolay olmaz. Boşluk süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, maddi açıdan verimli ve kazandırıcı olana yönelmenin göstergesidir. Hatır gönül yerine, geleceğe dönük düşünerek akıllı karar vermemizi sağlar. Ailevi konulardan özel hayatımıza kadar her alanda yeni bir rota belirleriz. Paramızı har vurup harman savurmak yerine, yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde tutmamız, kazanç elde etmeye yönelik düşünmemiz doğru olacaktır.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, nefes aldığınız her anın ne kadar kıymetli olduğunu fark edeceksiniz. Yüreğinizin içindeki inancı yükselten Ayın ışığı sayesinde hayata daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Her şeyin bir şekilde düzene gireceğini ve rahatlayacağınızı düşünebilirsiniz. Bu saat itibariyle, ne stres kalır ne de zorluk. Gönlümüz huzura kavuşur.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularla ilgili zaman harcayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıç yapmak kolay olmayabilir. İşlerinizde karşınızdaki insanlardan yardım alabilirsiniz. İlişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir.

Günlük Balık burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Balık burcu yorumu – Mahmure

Bugün özel ilişkilerinizde duygusal olarak hareket edebilir ve ortak kararlar alma yoluna gidebilirsiniz. Ancak bunu yapabilmeniz için gerçekten ne istediğinizi biliyor olmanız gereklidir. Sevgi de bazı duyguların daha ön plana çıkacağı güven, güvenilme, dürüstlük konularının daha fazla irdeleneceği, aşktan gerçek beklentilerin ifade edileceği bir konuşma yapmanız mümkündür. Yöneticilerinizle olan ılımlı ve pozitif ilişkileriniz sizi kariyerinizde daha görünür noktalara çıkaracaktır. Hazır dikkatler sizin üzerinize yoğunlaşmışken davranışlarınızı kontrol altına almanız iyi olur.