Burçlar: Başak

Başak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Merkür gerilemeye başlıyor. Bu tarihten 15 Nisan’a kadar önemli bir borcun, kredinin, parasal anlaşmanın altına girmeyin. Anlaşmalar yapmayın, yapmak zorundaysanız şartları 2 kez gözden geçirin. Net olun. Borç almayın veya vermemeye çalışın.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcunda gerileyecek Merkür, finansal konularda, borç ve alacaklarınızla ilgili meselelerde lütfen aceleci ve sabırsız davranmayınız. Haksız duruma düşmemek için en başından her şeyi akıllıca gözden geçiriniz. Bilmediğiniz riskli işlere kalkışmayınız. Güvenmediğiniz kişilere paranızı teslim etmeyiniz. Kendinizi gereğinden fazla zorlamayınız. Miras, hisseli paralar, iş hayatınızla ilgili beklediğiniz paralar konusundaki gecikmeleri göz önüne alarak hareket ediniz.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda hedeflerinize ilerlemek için daha fazla sorumluluk almaya hazır bir gündesiniz. Tanınma arzusu ile üstlerinizle daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsiniz. Annenizle ilgili konular zaman zaman gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde daha şanslı koşullar oluşabilir. Gün içinde iletişim yönünde yoğunluk yaşayabilirsiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yalnızlık duygusu tarzınız değil ama, kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. . Değişim içinde olan yapınız yüzünden çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Hareketli tarzınıza ters olarak, geleceğinizi güvenle bakmak istiyorsunuz.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün çalışma hayatınızda sizlere yakın zannettiğiniz kişilerin aslında arkanızdan yalan yanlış bazı şeyler konuştuğunu ve hiç ummadığınız bir şekilde yorum yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Bu noktada söylenen yorumların bir yere kadar doğru fakat sonrasında spekülasyon yaratacak şekilde düzenlendiğini görebilirsiniz. Yine bu konuda dikkatli adımlar atmanız gerekecektir.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün elden geçirilmesi gereken parasal kararlarınızda işler hızla ilerlemeyebilir. Sabah saatleri itibarıyla iş alanlarınızda yapılması gerekenleri ele alabilirsiniz. Sizi sıkıştıran koşullara karşı daha rahat tavırlarla ilerlemelisiniz.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 08:30 İkizler burcunda ilerleyen Ay, yenilikte bulunmak, yaratıcı yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri destekleyicidir. Kişi ne olursa olsun hızlı ve aktif bir şekilde hareket etmekten yanadır. İş hayatınız, ailenizi ilgilendiren konular üzerinde dikkatlice düşünmekte yarar vardır.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, kariyer hayatınızla ilgili konularda veya çıkarlarınız söz konusu hallerde güçlü bir iletişimin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Şöyle bir bakın etrafınıza. Konuşan, derdini anlatan, işi olsun diye kapıları çalmaktan yorulmayan, hatta gerekirse eğilip bükülen insanlar nasıl da kazanıyorlar. Biliyorum bu sizin yapınıza uygun değil. Ancak oyunun kuralı bu ise, denemekte yarar var.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün işinizle ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ağırlığınızı koymanız önemli sonuçlar yaratacak. Başarı ve tanınma konularında elinize bazı fırsatlar geçebilir. Ayrıca aileye ait konularda ani değişiklikler meydana gelebilir. Yeni sorumluluklar almanız mümkün gözüküyor.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla birlikte ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. kendinizi rahat hissedeceksiniz. Baş ağrılarınıza dikkat.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün size kariyeriniz ile ilgili özellikle yanlış yönlendirmeye çalışan kişilere karşı gayet uyanık olmalı ve karşınızdakinin ne kadar samimi olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca bu konuda derin bir araştırma yapmadan her duyduğunuza inanmamalısınız. Yine iletişim konularında ikiyüzlülük ve yalana karşı çok dikkatli olun. Sizi alt etmeye çalışan insanlar çevrenizde dolaşıyor olabilir.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Kendinizi bir yandan geliştirmeye uğraşırken, diğer yandan eğlenceli ortamların içinde olmaya özen gösteriyorsunuz. Kafanız ve aklınız çok meşgul ama canınız ağır işlerle uğraşmak istemiyor, aile hayatınızı iyi idare etmelisiniz.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve tecrübemizi dış dünyada göstermek, başarılı olmak arzumuzun işaretçisidir. Fakat aradığımız gerçekten nedir? Bizi neler mutlu etmektedir? Bunlara cevap vermek gerekiyor.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, eğitim ve iş yaşamınızla ilgili konularda bu görünüm size kuvvet sunuyor. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Ancak güven olgusunun ne kadar kıymetli olduğunu bilerek hareket edelim.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk etkisinde, huzurumuzu bilhassa önemseyelim. Karar almadan önce tekrar enine boyuna düşünelim.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün özellikle eğitim konularında sağlam başlangıçlar yapabilirsiniz. Uzaktan gelecek haberler sizi çok heyecanlandıracak. Yurt dışında eğitim isteğiniz varsa adım atmak için bugün çok ideal bir gün. Bugün yeni fikirlerinizi insanlara açıkça ifade etmek isteyeceksiniz. İç sesinizi dinleyip ruhunuzu zenginleştirecek konularda yönelmek isteyebilirsiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle mantıksal yaklaşımlar içinde olacaksınız.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün iletişimsel anlamda birçok zorlukların üstesinden gelebilecek, kendinizi hiç olmadığınız kadar karşınızdakine rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yakın çevrenizle gayet pozitif ilişkiler kurabilir ve onlara bazı konularda oldukça yaratıcı fikirler verebilirsiniz. Karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunmak hem size hem de yakın çevrenize iyi gelecek kendinizi anlatabilmiş olmanın mutluluğunu hissedeceksiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bir ay boyunca kimliğinizi,ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar, 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, finansal konular, paylaşımlar, iş ortaklıkları, borç ve alacak meseleleri üzerinde dikkatli olunması gereken süreçtir. Son zamanlarda bazıları, iş ortaklığında problemler yaşarken kimileri, anlayışsız veya bencil bir eş, iş ortağı nedeniyle mali ve manevi anlamda zorlanıyor.İşte Koç burcunda ilerleyen Güneş, bu meseleler üzerindeki belirsizliklerin, zaman olgusunu mutlaka göz önüne alarak düşünmeniz gerektiğini işaret ediyor. Bir de önemli husus, 23 Mart tarihinde Merkür-Koç burcunda gerileyecek. Maddi konularda lütfen hesabınızı biliniz.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün fikir alanında ve etik değerlerle ilgili konular ön plana çıkabilir. Ruhsal dünyanızın değerlerini gözden geçirebilir, algınızı derinleştirmek isteyebilirsiniz. Kişisel gelişiminize eğilmek adına size örnek olabilecek kişilerle buluşmaya veya kitaplarını okumaya çalışabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizi anlama, olaylara daha yukarıdan bakma konusunda daha hevesli olacaksınız.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Girişimciliğinizi destekleyen davranışlar içindesiniz.. Bugün karşınıza çıkacak olan fırsatlar olumsuzlukları unutturacak..

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün özel hayatınızla ilgili ciddi konuşmalar yapmanız gereken bir zaman dilimi. Artık ne istediğinizi biliyor ne yapmanız gerektiği konusunda net bir fikir sahibi olabiliyorsanız bunu karşı tarafa nakletmenin zamanı gelmiş demektir. Bu konuda yakın çevrenizin söylemleri sizin için çok önemli olmamalı. Asıl önemli olan sizin ilişkinizden beklentiniz ve karşı tarafın görüşleri doğrultusunda karar vermeniz olmalıdır.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Birkaç gün, ortaklaşa para konularınız devreye girmeye başlayacak. Bu haftabaşı para ödemelerinde, vergi konularında, para alışverişlerinde farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, erotizm duygunuzu yükseltir. Bir başka bedenle birleşme ihtiyacınız yoğundur. Zevklerinize düşkünlüğünüz yoğundur. Ancak reddedilmek veya değerli bulunmamak sizi sinirlendirebilir.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşum etkisinde insanlarla ilişki kurma, sevilme arzunuz yoğunlaşır. Bir beraberlik nasıl idare edilir, nasıl fedakarlıkta bulunulur, mutlu olmak için neler yapılmalıdır sorularını bizzat yaşayarak cevaplayabilirsiniz. Hem aşk hem de cinsel manada güçlü olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bazılarınız bu süre içinde, eşiniz veya sevgilinizle çok daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazen gereğinden çok daha yumuşak davranarak ilişkinizi sürdürmeye çalışır bazen de tam tersine baskı kurarak eşinizi yola getirmeye çalışabilirsiniz.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, her konuda yarar ve zarar hesabı yapabilir, kimlerle ne gibi bağlantımız var gözden geçirebiliriz.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek, sabretmek eskisi gibi kolay değildir.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Değişim içinde olduğunuz için, bazı olaylara kendinizi kapatabilirsiniz. İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Gelecekle ilgili planlarınız artıyor.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Çalışma arkadaşlarınızla aranızda özel bir bağ oluşturabilecek sürpriz gelişmeler meydana gelebilir. Ancak bunun iş ortamında olmazsa size bazı sıkıntılar yaşatabilir. Gelecek göremediğiniz yakınlaşmalar için işinizi tehlikeye atmayın deriz. Gündelik yaşamınızı düzenlerken finansal anlamda zorlanabileceğiniz, bazı konularda mecburen de olsa geri planda kalmanız gereken bir gün.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün devreye giren Yeniay özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde almak istediğiniz kararları harekete geçirebilir. Evlilik, ilişkiye adım atma, ilişkinize dair önemli kararlar vermek için bu Yeniay\’ı kullanabilirsiniz. Taşınma kararları oluşabilir.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniayda, çiftler birbirine karşı, sevgi-saygı-güven doludur. Ciddi kararlar alınabilir. Beraberlikte sorumluluklar ortaklaşa üstlenilir. Bekar Başaklar için romantizm kadar ciddiyet de bir ilişkide önemlidir. Ortaklaşa hareket edilir, tutkular yoğundur. Evlilikteki sorunlar kolaylıkla aşılır. Evlenmeye karar verilir. Bu Yeniayda dikkat edilecek bir nokta var. Finansal konularda emin olmadan kimsenin sözüne güvenmeyiniz. Kredi, mal mülk paylaşımı, borçlanmada başkaları bencil hareket edebilir, kendi çıkarlarını gözetebilir. Bu konularda dikkatli olalım. Mars-Oğlak burcuyla örtüşen bu Yeniay, dürüst yaklaşımların karşılıksız kalmayacağını işaret ediyor. Birileri kendini düşünse de, bir takım manevralar çevirse de, size zarar veremeyeceklerini anlayacaklar.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında aşk evinizde etkili olacak Mars-Oğlak burcu geçişi, ciddiyet kazandırıcı, sabır verici gayet olumlu bir konumdur. Kişi ne istediğini gayet iyi bilir. Ona göre seçimlerde bulunur. Pire için yorgan yakmaz. Bastığı yerin bilincinde olduğu için, yaşadığı ilişkisinin artı ve eksilerinin farkındadır veya bu süre içinde net bir şekilde tespit eder. Bu dönem seçimlerinizi doğru ve yerinde yaparak, hedefinize odaklanmanızda yardımcıdır. Eğer ilişkinizde mutlu iseniz, ufak tefek sorunları gözünüzde büyütmezsiniz. Karşımdaki insandan eminim, ona güveniyorum diyerek sabırlı davranırsınız. Ancak burada önemli olan buna değecek biri olmasıdır. Yoksa gelir geçer bir aşkın elinde oyuncak olunmamalıdır.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay evlilik ya da yakın ilişkilere önemli bir vurgu getiriyor. Karşınızdaki kişilerle daha çok ilgilenmek durumundasınız.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün iş yaşamında ortaklaşa paylaştığınız gelirler ile ilgili harcamalarınıza dikkat etmeniz gereklidir. Zira bugünlerde yaptığınız harcamalar sizlere ileriki günlerde sorunlar yaşatabilir. Özel ilişkilerinizde ise eş yada partneriniz tarafından sempatik ve cana yakın hareketlerinizle karşı taraf üzerinde güçlü bir etki bırakacak ve onların hayranlığını uyandıracak etkilerle karşılanacaksınız. Bugün romantik paylaşımlar yapmak için gayet ideal bir gündür, değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sevdiğiniz insanın sizden daha romantik olması hoşunuza gidiyor ama gece saatlerinde sorumlulukları sizin kadar üstlenmediğini görmek sizi çıldırtabilir. Yine de bugün karşı tarafın isteklerini yerine getirmek önemli olacak.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle Cuma gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, ilişkide sorumluluk ve güven olgusunun önemini hatırlatıyor. Ne istediğimizi biliyoruz. Eğer çelişkide kaldığımız bir mesele varsa, bunu kafamızın içinde oturtuyoruz. Bu bize rahatlık sağlıyor.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Duygusal olarak yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Ortaklı konularla uğraşabilirsiniz. Fedakârlık yapmanız gereken süreçler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başlangıçlar gündeme gelebilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün çalışma arkadaşlarınızla beraber yürüttüğünüz ortak iş projelerinizde bazı beklentileriniz oluşabilir ve sizler de bu duruma karşı ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bu durumun tam tersi bir davranış sergilediğiniz de bunu bencillik olarak algılayanlar karşınıza çıkabilir. Ortak çalışmaların özelliği beraber hareket edilir nitelikte olmasıdır. Fakat siz bu durumda kendinizi ayırarak farklı yollar çizmek isterseniz bu düşünce sizlere zarar şeklinde geri dönüş yapacaktır, emin olun.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük işlerinizden ziyade özel ilişkilerinize odaklanacağınız birkaç gün içinde olacaksınız. Kısa planlar, geziler sevdiğinizle ilişkinizi güçlendirebilir ve kendinizi özel hissetmenize neden olabilir. Sadece ilişki içindeyken kendinizi de önemseyin.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:34 Ay-Uranüs görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Danışmanlık, hava yolları, halkla ilişkiler, organizasyon, moda, tasarım ve astroloji gibi alanlarda çalışmanın, kendinizi geliştirmenin ve yenilikçi düşünmenin göstergesidir.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Tamamlamanız gereken işler gözünüzde büyüyebilir. Hele birileri son anda engel çıkarmaya kalkışırsa, buna tepki gösterebilirsiniz.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzu yükseltici ve bizi zorlayan şartları aşabilmemizde destekleyicidir. Çıkarlarımızın bilincinde karar veririz. Kendimizi zor duruma sokmayız. Mevcut borçlarımızı ödeyebilecek yeni olanaklar karşımıza çıkar.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliği, aşık olmak, aşkı sınırsızca yaşamak güdünüz yine bu etki altında büyür. Herhangi bir ortamda birdenbire gördüğünüz biri oldukça fazla dikkatinizi çekebilir. Ay-Balık günlerinin astrolojik ifadesi insanın kendi içindeki özü keşfederek hayata farklı bir pencereden bakabilmesi, bütünlüğe teslim olarak rahatlaması demektir.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Karşınızdaki kişilere vereceğiniz tepkilere dikkat etmelisiniz. Onları anlamak için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz bazı konularda çözülmeler olabilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugün ikili ilişkiler ve ciddi birliktelikler gündeminizde olacak. İletişim gücünüz ve pratik zekanız sayesinde ortamda parlayacağınız bir gün yaşayabilir ve bazı kişilerle yakınlaşma içerisine girebilirsiniz. Bu heyecanlı birlikteliği herkesten gizlemek isteyebilir ve buna kendinizi fazlasıyla kaptırabilirsiniz. Yalnız bu konuda ayaklarınızın yere basmasına dikkat etmelisiniz. Hızla gelen hızla gider prensibini de göz önünde bulundurarak yaşadıklarımıza fazlaca kendinizi inandırmamalı, bazı konularda kendinizi geri çekmeyi öğrenmelisiniz.