Burçlar: Başak

Başak burcunun özellikleri ve karakter yapıları

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, seyahat isteğiniz ve tutkunuz, kendiniz ve hayatınız için güzel planlar yapmanıza neden olabilir. Ortaklı işlerinizde yabancı gruplarla anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Karşınıza güzel seçenekler gelebilir.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisinde başlıyor. Bu oluşum, ilişkinizi ilgilendiren konularda sevdiğiniz kişiye karşı daha ılımlı ve hoşgörülü yaklaşarak sorunlarınızı çözmek taraflısı olabilirsiniz. Kimileri, sevdikleri kişiyle ileriye yönelik konularda anlaşmak niyetinde olabilirler. Bu etki altında, canınızı sıkan, sizi güçsüz bırakan, kadere mahkum eden kişi ve olaylardan artık uzak durmak niyetindesiniz.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, kafanızın içindeki hesaplaşmaları düzgün bir şekilde yerli yerine oturtabilmenizde yardımcıdır. Tabii ki abartıya kaçmadan bunu yapabilirseniz oldukça faydalıdır. Sakin, mantıklı düşünmek ve eski yaşanmışlıkların size kattığı dersi göz önüne alarak bundan sonra çok daha dikkatli kararlar verebilirsiniz.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, zorlukların bizi yıldırmasına izin vermeden, güven duygumuzu ayakta tutmanın önemini vurguluyor.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içindeki yapıcı enerjiler olayları daha rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışma arasında kalabilirsiniz. Bu durum gün içinde gergin olmanıza neden olabilir. Ailenizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözüm bulamadığınız konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Çalışan başaklar için bugün ortaklarınızla beraber geleceğe yönelik yürüttüğünüz işler ani bir yön değişikliğine uğrayabilir. Siz kazanmak isterken bir anda kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İkinci bir plan geliştirmek ve bunun için daha donanımlı olmak isteyeceksiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal ortamlar ve arkadaşlık ilişkileriniz devrede olarak güne giriş yapacaksınız. İlişkileriniz konusunda hayatınızın paylaştığınız insandan göreceğiniz güzel yardımlar hayatınızı kolaylaştırabilir. Özel hayatınızı, çocuk ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç içindesiniz.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, mücadelenin işaretçisidir. Benim tavsiyem akıllıca hareket etmenizdir.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Kendinizi net olarak ortaya koyabilir, kararlı olduğunuzda geri adım atmazsınız.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuzu ve sorunlarınız olsa dahi dışa karşı sağlam bir duruş sergilemenizi sağlar. Yani kol kırılır yen içinde kalır mantığıyla hareket edebilirsiniz. Kendinize yeni hedef belirleyebilir veya emin olduğunuz bir yolda ilerleme gücü kazanırsınız.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da kıymet göstermesini istiyoruz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Sabah saatlerinde yarım kalan işlere öncelik verin. Olaylara tek yanlı bakmayın. Etraflıca düşünün. Bu sizi stresten koruyacaktır. Birileri şöyle demiş, böyle demiş diye kendinizi üzmeyin.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Egomuzu güçlendirir. İçimizde bir şeylerin uyandığını hissederiz. Bizi rahatsız eden meseleleri kendimize güvenerek çözebilme yetimiz var. İç sesinizin size rehberlik yapmasına izin veriniz.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün sabah saatlerinde tamamlanması gereken işler olabilir. Ancak daha sonraki saatlerde sosyal açıdan daha hareketli olabilirsiniz.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Kendinizi ispatlama ve kanıtlama mücadelesine girebilir, rekabet ortamı içerisinde bulunabilirsiniz. Hayat nefes almak ve bir bisiklete binmek gibidir, pedalı çevirmeye devam ettiğin sürece düşmez ve nefes aldığın sürece de yaşamaya devam edersin. Hedeflerinin peşinden git.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, geleceğinize yönelik adım atmak istediğiniz konularda hızlı ve etkili kararlar verebilirsiniz. Yalnız kalmayı sevmediğiniz bu dönemde, partnerinizle seyahat veya tatil fırsatlarına izin vermeniz sizi mutlu edecek. Fikirleriniz kolay değişebilir.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar Perşembe günümüzün ilk etkili görünümü, saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm arasında oluşacak. Hedefinizi belirle ve cesaretle ona yönelmelisiniz. Bilginizi en etkin olacağınız alanda ifade edecek şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Araştırın, okuyun, öğrenin ve öğrendiklerinizi bir iş veya aktivite alanında ifade edin.Saat 17:11 Ay-Neptün görünüm etkisinde önyargılı düşünürüz. Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Gerçekçi olalım.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ticari konularda değişiklikler olabilir. Yabancılarla ilgili konularda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için mücadele edebilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamak isteyebilirsiniz. Yeni konular gündeminizi meşgul edebilir. Eğitsel konulara yönelebilirsiniz. Finansal işlerinizden para gelebilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını güçlendir ve kendini daha iyi tanı. Seni zayıflatan düşüncelerini terk et. Gerçekten bir şeyi yapmak istiyorsan hedefine yönel ve tüm bahaneleri artık bir tarafa bırak. Neyi istediğini ve neyi istemediğini çok iyi anla. Zaman su gibi akıp geçiyor. Sağlığın ve keyfin yerindeyken yapmak istediklerin için bir an önce harekete geçmelisin.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün hayatın sizi değiştirdiği ve dönüştürdüğü noktalarda, gelecek planlarınız için aradığınız destekleri bulacaksınız. Önemli bir sanatsal işinizde destekleneceksiniz. Güzel ve olumlu düşünceler konuşmalarınızı ve planlarınızı hızlandırabilir.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve tecrübemizi dış dünyada göstermek, başarılı olmak arzumuzun işaretçisidir. Fakat aradığımız gerçekten nedir? Bizi neler mutlu etmektedir? Bunlara cevap vermek gerekiyor.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, güçlü bir odaklanma sağlayan bu görünüm, hukuk, sanat, iletişime dayalı her türlü her girişimde başarılı ilişkileri, bağlantıları işaret eder. Aceleci davranmaz, uzun vadeli olanı tercih edersiniz. Sevdiklerinizi koruma ve değerlerinize sahip çıkma gücünüz yüksektir. Çıkarlarınızı düşünürsünüz. Prensiplerinizden ödün vermezsiniz. Bu görünüm yeni bir tanışmanın işaretçisi olduğu gibi, devam eden ilişkilerde farklı fikirlerin paylaşımı yönünde olumludur. Bir yere yerleşmek, eğitim görmek, iş girişiminde bulunmak için karşınıza fırsatlar çıkar. Gözlem yeteneğiniz sayesinde neyin yararlı olacağını, nelerden uzak durmanız gerektiğini bilirsiniz.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, arzularımızın bizi yoldan çıkarıp zayıf düşürmesine, sonuçta kontrolsüz davranmamıza yol açan nedenlerini öğrenmemizi sağlayacak. İhtiras, aşırı beklenti, her şeyin merkezinde yer almak sonucu oluşan zayıflıklarımızı göreceğiz. Kendimizle yüzleşeceğiz. Hatalarımızdan dersler alacağız. Bir ilişki nasıl olmalı, hangi temele dayandırılmalı sorularına kendimizle yüzleşerek cevap bulacağız. Zorluklara dayanma gücümüzü, maddi-manevi krizlerle baş edebilme sınırlarımızı öğreneceğiz. Bunlar bizi geliştirecek ve şifaya kavuşturacak.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda tutkunuzu, güç arzunuzu ve dönüşümde bulunma istekliliğinizi yükseltici ve hayatınızı sağlam temellere oturtabilmeniz adına umutlandırıcıdır. Burada önemli olan kişinin inandığı yolda kararlılık göstermesidir. Eğer bu varsa, korkmasına, ürkmesine gerek yoktur. Bu görünüm sizi zaten güvenli olana doğru yönelticidir. Ancak tam olarak bilmediğiniz hususlar varsa, bir daha inceleyiniz.Saat 16:49 Ay-Mars görünümü, duruma bakmanın ve hedefimizi belirlemenin işaretçisidir.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlığı, fikirlerimizi başkalarıyla ortak çıkarlarımız adına paylaşmaya hazırız. Ancak hep bana diyenlerle uzlaşmaya açık değiliz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Uğraştığınız işlerinize yön vermek gelişiminiz için daha iyi olabilir. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Gelecek hayallerinize yeni bakış açısı katabilirsiniz. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Evrende amaçsızca hareket eden bir zerre dâhi yoktur. Fakat amacın olmazsa ve sen gideceğin yolu bilemezsen, yaşam sana içi boş ve anlamı olmayan bir yolculuk gibi gelecektir. Amaca giden yolda ise disiplin, potansiyeli yeteneğe dönüştüren şekillendirici bir ateştir. Sende var olan bu disiplin sadece içindeki güç ile harekete geçmek istiyor.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel ilişkileriniz sizi sevgidolu kılacak, ortak parasal harcamalarınızda orta yolu bulacak, sevdiğinizden hiçbir şeyi esirgemeyeceksiniz. İletişim ayağınız güçlü olduğu için aşk veya yaratıcılıkla ilgili konularda etrafınıza yol gösterebilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, gayet olumlu bir büyümenin, gelişmenin işaretçisidir. Başkalarının hukuk, para, çevre, aşk, çocuklar gibi konularda verimli ilerlemeniz için size sunduğu bir kuvvettir. Karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde hem maddi hem de manevi anlamda rahatlarsınız. Fırsatları güce dönüştürebilir, çevreniz üzerinde kuvvetli bir etki bırakabiliriniz. Attığınız adım, verdiğiniz mücadele ve güven duygunuz başkalarına liderlik etmenizi, böyle bir olanakla büyümenizi sağlayıcıdır. Çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili olumlu bir gelişmedir. Bir bebek sahibi olmak, yeni bir çevrede yaşamak, olumlu bir yatırımda bulunmak için uygun zamandır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, her konuda yarar ve zarar hesabı yapabilir, kimlerle ne gibi bağlantımız var gözden geçirebiliriz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşkta güvenilir, sadık, ılımlı, paylaşımcı davranışların işaretçisidir. Hem siz hem partneriniz anlaşmaya gönüllü iseniz, bu görünüm sizi birbirinize yaklaştırır. Sorunlar olsa da, eğer aranızda sevgi varsa, bunların çözüme kavuşması mümkündür.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün gereksiz korkulardan uzakta kalmaya bakmalısınız. Ortaklı işler öne çıkabilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Maddi konularla ilgili yoğunluğunuzu denetlemek zorundasınız. Sezgisel içgüdüleriniz fazla çalışıyor.. Parasal trafiğiniz yoğunlaşıyor.. Unuttuğunuz borçlarınız ve ödenmesi gereken sorunları yeniden gündeme gelmesi söz konusu.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Yapacağınız gizli görüşmeler sayesinde finansal kaderiniz geleceğe yönelik önemli değişimler gösterebilir. Şu an bunu kimseye söylememenizde fayda vardır. İlerleyen zamanlarda her şey daha da netlik kazanacaktır. Eski dostlar ve samimi kişilerden alacağınız fikirler sizler için destekleyici olacaktır.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel ilişkileriniz sizi sevgidolu kılacak, ortak parasal harcamalarınızda orta yolu bulacak, sevdiğinizden hiçbir şeyi esirgemeyeceksiniz. İletişim ayağınız güçlü olduğu için aşk veya yaratıcılıkla ilgili konularda etrafınıza yol gösterebilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, gayet olumlu bir büyümenin, gelişmenin işaretçisidir. Başkalarının hukuk, para, çevre, aşk, çocuklar gibi konularda verimli ilerlemeniz için size sunduğu bir kuvvettir. Karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde hem maddi hem de manevi anlamda rahatlarsınız. Fırsatları güce dönüştürebilir, çevreniz üzerinde kuvvetli bir etki bırakabiliriniz. Attığınız adım, verdiğiniz mücadele ve güven duygunuz başkalarına liderlik etmenizi, böyle bir olanakla büyümenizi sağlayıcıdır. Çocuklarınız varsa onların geleceğiyle ilgili olumlu bir gelişmedir. Bir bebek sahibi olmak, yeni bir çevrede yaşamak, olumlu bir yatırımda bulunmak için uygun zamandır.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, her konuda yarar ve zarar hesabı yapabilir, kimlerle ne gibi bağlantımız var gözden geçirebiliriz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, aşkta güvenilir, sadık, ılımlı, paylaşımcı davranışların işaretçisidir. Hem siz hem partneriniz anlaşmaya gönüllü iseniz, bu görünüm sizi birbirinize yaklaştırır. Sorunlar olsa da, eğer aranızda sevgi varsa, bunların çözüme kavuşması mümkündür.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün gereksiz korkulardan uzakta kalmaya bakmalısınız. Ortaklı işler öne çıkabilir.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Maddi konularla ilgili yoğunluğunuzu denetlemek zorundasınız. Sezgisel içgüdüleriniz fazla çalışıyor.. Parasal trafiğiniz yoğunlaşıyor.. Unuttuğunuz borçlarınız ve ödenmesi gereken sorunları yeniden gündeme gelmesi söz konusu.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Yapacağınız gizli görüşmeler sayesinde finansal kaderiniz geleceğe yönelik önemli değişimler gösterebilir. Şu an bunu kimseye söylememenizde fayda vardır. İlerleyen zamanlarda her şey daha da netlik kazanacaktır. Eski dostlar ve samimi kişilerden alacağınız fikirler sizler için destekleyici olacaktır.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınızda güzel ve istediğiniz bir seyahat gündeme gelebilir veya siz uzak çevrenizde bulunan insanlarla iş birliği içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize karşı şefkat dolu ve anlayışlı olacaksınız, kafa karmaşalarından uzaklaşın.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar saat 01:28 Ay-Mars görünümü çiftlerin birbirine şefkatle yaklaşmasını hem de sorumluluk bilinciyle hareket etmelerini sağlıyor.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşumu, ilişkilerde bağımlılık olgusu bir hayli önemli. Eğer anlaşmaya gönlümüz varsa, problemleri pek dert etmeyiz hatta göz ardı edebiliriz. Bu rahatlama sağlar ve güne olumlu bir adım atmamızda yardımcı olur. Şefkat, ılımlılık bu enerjinin doğasında vardır. Bu da, bizden farklı görüşte olan kişileri kucaklamamızda yardımcı olur. Su misali akacağız diyebilirim.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, gayet olumlu, rahatlatıcı ve sağlam kararlar vermemizi sağlayıcıdır. Maddi anlamda kazanç getirici olana yöneliriz. Dinlenmek, huzur bulmak, kaliteli ortamlarda olmak isteriz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, ilişkinin niteliği, aranızdaki sevgi bağı, sizi birbirinize yönelten duyguların çok güçlü olduğunu gösteriyor.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp, ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Zorluklarla uğraşmak istemeyiz.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İşinizle ilgili yoğunluğunuzu iyi bir plan yaparak düzene sokabilirsiniz. Böylelikle iş yoğunluğunuzu kontrol altına alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ve dostlarınızla yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecektir. İlgilendiğiniz konularda tamamlanma olabilir. Akşam saatleri sizin için şanslı ve keyifli olacaktır.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, kişiliğinizi ön planda. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve problemleri gözünüzde büyütüyorsunuz.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Bugünü dostlarınıza ayırmak ve yakın çevre arkadaşlarınız ile dost toplantılarına katılmak size kendinizi oldukça iyi hissettirecektir. Bekâr olan başaklar için sürprizler ve ani olaylar olabilir. Aynı zamanda hoş karşılaşmalar da yaşayabilirler. Karşınıza çıkan kişileri önyargılarınızın içine hapsetmemelisiniz.

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Başak burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yapılması gereken günlük işlerinizi halletmek sizi rahatlatacak. Bu aralar yapacağınız planlar hep başkalarının hayatına veya şartlarına göre belirlenebilir. Hırsınızı iyi yönlendirmeli ve aile hayatınızdaki insanlara yardımcı olmalısınız.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Başak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Başaklar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, bizi bir şeylerin sıkıştırdığını, arzu ettiğimiz gibi hareket etmediğimizi gösteriyor. Bu iş veya özel hayatımızda yaşanabilir. Bireysel olarak herkes bizden bir şeyler bekler. Biz de onlardan talepte bulunuruz. Bizi hafife almalarından hoşlanmayız. Yapmamız gereken, haklı olduğumuz konuda fikrimizi söylemek ancak gerektiğinde başkalarıyla el sıkışmayı da bilmektir.Saat 10:56 Ay-Venüs görünümü, işimizde maddi ve manevi anlamda kazançlı çıkma arzumuzu işaret ediyor. Sıradan bir hayat ve ilişkiler bizi yoruyor. Sağlam ve güvenilir olmayan ne varsa bizi rahatsız ediyor.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminizde karışık konular yer alabilir. Belki bir kriz yaratan durumla karşılaşabilirsiniz. Daha sakin düşünmelisiniz. Maddi konularda gerçekçi kararlar almanız gerekebilir. İşlerinizde doğru bir planlama ile güzel sonuçlar alabileceksiniz. Ancak duygusal açıdan üzerinizdeki stresi atmaya bakmalısınız. Olaylara daha geniş açıdan bakmak yarar sağlayacak.

Günlük Başak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bulunduğunuz ortamlarda sizden bazı yorumlar isteyebilirler. Fikirleriniz söylerken, duygularınızdan arınmalısınız. Yaşantınızda bir çok duyguyu bir arada yaşayacağınız karmaşık bir gün. Heyecanlarınız ön planda olacak.

Günlük Başak burcu yorumu – Mahmure

Gizli aşk hikayeleri ve maceralara karşı dikkatli olmalı, kendinizi baştan sona yanlış sayılabilecek bir ilişki içerisine atmamalısınız. Zira özel yaşamınızda hâlâ sorunlar yaşıyorken bu tarz durumlar sizi daha da işin içinden çıkılamaz bir hale getirebilir. Doğruluk her zaman ve her yerde en güzel erdemdir.