Burçlar: Boğa

Boğa Burcunun Karakterleri Özellikleri : Boğa burçları sağlam bünyeli, yüksek dirençli burçlardır. Koç burçlarının aksine boğa burçları sabırlıdırlar ve hızlı karar almaktan çekinirler. Önemli kararlar öncesi uzun uzun plan yapmayı ve düşünmeyi severler. Boğa burçlarını finansal anlamda zor duruma düşürecek hareketlerde bulunursanız, öfkesine maruz kalırsınız. Maddi konularda bağışlayıcı değildir. Sahiplenmek duygusu boğa burçları için ön plandadır.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Para ve aşk alanlarınızı yöneten Merkür gerilemesi bu alanlarda var olan iletişim sıkıntılarını ve problemleri karşınıza getirebilir. Üç haftalık süreç içerisinde önemli anlaşmalarda bulunmamalısınız. Çözmeniz gereken geçmiş sorunlar, konular yeniden karşınıza gelebilir. Bilinçaltı düzenlemeleri için uygun bir dönem.Merkür, bugün itibariyle 3 hafta boyunca Koç burcunda geriliyor! Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır. Konuşma, anlaşma, alışveriş, formal anlaşmalar, dökümanlar, seyahat, mektup, mail, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karşışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, eleştirmenler, öğretmenler, seyahatçiler bu 3 haftalık dönemden etkilenecekler arasında yer almakta. Merkür geri giderken anlaşmalar yapmak, önemli kararlar vermek, başlangıçlar içinde bulunmak ve yeni bir işin tohumlarını atmak tavsiye edilmez. Çünkü koşullar önünde sonunda değişecek, ertelenmeler, mücadeleler ve aksilikler hayatımızda yer alacaktır. Kafamız karışık, iletişimimiz doğru düzgün olmayacağı için paramızla, kişisel bilgilerle ve kağıt işleriyle uğraşmak bu dönemde pahalıya patlayabilir. Merkür, Mars\’ın yönetimindeki Koç burcunda gerilediği için, zihinsel uyarıları artıracaktır. İç güdüleriyle, düşüncesizce hareket eden, hızlı konuşan, lüzumsuz ve gereksiz konuşmalarla başkalarının düşüncelerine gereken toleransı gösteremeyen, daha çok tartışmacı ve muhalif gözükmemiz bu üç hafta içinde kaçınılmaz olabilir. Özellikle aktif olmayan psikomatik hastalıklar Merkür, Koç burcunda gerilerken öne çıkabilir. Sinirlilik, hızlı düşünme veya çok çalışma sonucu ortaya çıkan baş ağrıları, uykusuzluk, astigmat, vertigo, nevralji, bel ağrısı, böbrek ağrıları, felç görülebilir. Bu dönem Merkür gerilemesinden en fazla öncü burçlar, yani Koç\’lar, Yengeç\’ler, Terazi\’ler ve Oğlak\’lar etkilenecek. Bu dönem iş yaparken, gereksiz risklerden kaçınmalı, daha önceden yaptığımız hataları gözlemlemeli, değerlerimizi yükseltmeli ve ego bağlarımızı yeniden yapılandırmalıyız. İçimizden gelen yaratıcı tarafları dışa yansıtmalı, gereksiz yere muhalif ve toleranssız olmaktan, tartışmacı tavırlara girmekten ve sonuçları görmeden bir olayın içine balıklama atlamaktan kaçınmalıyız. Kızgınlık ve öfke bize hata yaptırabilir, onun yerine yaşayacağımız olayları, tekniğimizi ve stilimizi yenilemek için kullanmalıyız. Sorumluluklarımızdan kaçmaz, onları kabul edersek, eğer amaçlarımızı, bireyselliğimizi ve dürüstlüğümüzü ortaya koyarsak, bizim için gerçekten mücevher kadar değerli bir dönem olabilir çünkü bu süreç bittiğinde, artık yeni işlenmeye hazır bir elmas gibi parlayabiliriz. Yaşayacağımız olumsuzluklarda Merküre suç atmadan önce, suçlunun ufacık bir gezegen mi, yoksa ertelediğimiz hayatlarımız ve kararlarımızla kocaman bizler mi olduğunu düşünmeyi unutmayalım lütfen…

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar 23 Mart saat:03:19-15 Nisan saat:12:21 tarihleri arasında Koç burcunda gerileyecek Merkür, gerginliği neden olabilir. Elinizde olmadan en ufak bir şeyi kafanıza takarak tepkisel davranabilirsiniz. Ancak bu tepkiler dışa değil hem kendi içinizde kendinize yöneliktir. Bu yüzden de verimli çalışmakta zorlanmalar görülebilir. Maddi konularda görüştüğünüz insanlara dikkat etmekte yarar vardır. Gizli işler, gizli görüşmelerden kaçınmakta yarar var. Sırlarınızı kimseye vermeyiniz. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun beklemede kalınız, incelemelerde bulununuz. Sağlığınıza dikkat ediniz.GERİ HAREKET SÜRESİNCE TÜM BURÇLARIN DİKKAT ETMELERİ GEREKEN NOKTALARDiyelim ki, önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve verilen süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. Bu her ne olursa olsun herhangi bir konu için de geçerli olabilir. O zaman yapmanız gereken çok dikkatli incelemek, analiz etmek ve güvenliğinizi kesinlikle sağlayacak tarzda hareket etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket edebiliyorsanız geri hareketin bitmesini beklemenize gerek yoktur. Ama dediğim gibi her şey kılı kırk yaracak derecede incelenmelidir. Bunun dışında yaşamınızla ilgili önemli konularda, örneğin bir ilişki, iş veya her ne ise, bir mesele üzerinde düşünme, etüt etme anlamında yararlıdır. Ayrıntıları, aksaklıkları gayet net bir şekilde tespit edebilirsiniz.Ancak Geleceğinizi yakından ilgilendiren meselelerde düşünmeden, üzerinde inceleme yapmadan, yeni bir girişimde bulunmamak gerekir. Diyelim ki bulundunuz, aksamalar ve gecikmeler oluşabilir. Birdenbire karşınıza çıkacak bir teklifi kabul etmek veya yeni bir teklifte bulunmak, hiç düşünmediğiniz halde ev kiralamak, satın almak veya başka bir şehre yerleşmek daha sonra problemler yaşanmasına sebep olabilir. Yapılması gereken, araştırarak, soruşturarak, net bilgi sahibi olmaya çalışmaktır. Yani neyin üzerinde yürüdüğünüzü mutlaka iyi biliniz. Tedbirli olmalı, işi şansa bırakmamalısınız.Merkürün gölgeli günleri(başlama tarihinden bir hafta öncesi) 16 Mart tarihinden başlamak üzere, planlarınızı, projelerinizi gözden geçirmeli, eksikler var mı kontrol etmelisiniz. Rutin hayatınızı sürdürünüz. Geri hareketi dünyanın sonu gibi düşünmeyiniz. Sadece biraz yavaşlayacağız. Bunu bir onarım süreci gibi görünüz. Uygulamak istediğiniz yenilikleri, gölgeli günlerinin bitim tarihi (bitiş tarihinin bir hafta sonrası) 22 Nisan tarihinden itibaren yürürlüğe koymalısınız.Doğru tespitlerde bulunmamız dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler, işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kişisel yetenekleriniz sizi daha iyi yerlere taşıyabilir. Sizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda koşullar hızlanabilir. İşlerinizi yetiştirmek için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İşinizle ilgili sorular kafanızı kurcalıyor. Her an iş sorunlarıyla boğuşmak sizi yoruyor, Fakat sonuç istediğiniz gibi olunca, keyfiniz hemen yerine geliyor. Olaylara daha derin bakmayı isteyeceksiniz. Gücünüzün farkındasınız.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün sizlere önerim herkesi daha iyi anlayabilmek için daha fazla gayret göstermeniz konusunda olacaktır. Zira sosyal çevrenizdeki bazı konuları yanlış anlamanızdan dolayı sıkıntılı bir gün geçirebilirsiniz. Yalan yanlış bilgilerle çevrenizdeki insanları kırabilir ve onları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bugün biraz daha sağduyulu olmanızda fayda vardır.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (22-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İnatçılığınız ve önemli konuları içinize atmanız özel hayatınızda sizi zorlayabilir. Düşündüklerinizi sevdiğinize aktarmanın bir yolunu bulmalısınız. Maddi konularda bugün duygularınızı takip edecek sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın. Hızlı gelişmeler hayatımızda yer edebilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 08:30 itibariyle Ay, İkizler burcunda seyrine başlayacak. Sahip olmayı düşündüğümüz maddi ve manevi konular üzerinde başarıyla işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yenilik merakımızı yükselten bu enerji sizi zenginleştirecek, ihtiyaçlarınızı elde etmenizi sağlayacak her türlü düşünceye, öneriye açık olmamızı sağlıyor. Fikirlerimizi insanlara ifade ederek, bilgimizi göstermeye çalışarak güç elde etmek arzusu duyarız.Saat 11:22 Ay-Güneş görünümü, maddi konularda ve kişisel meseleler üzerinde iki yönlü düşünmenin ve bir an önce isteklerimize kavuşma arzumuzun işaretçisidir.Not: 23 Mart tarihinde Merkür geri hareketi başlıyor. Etkileri detaylı şekilde alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/19-25-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216319-mykadinRegaip Kandilimizin başta ülkemiz ve tüm dünya için umuda, sevgiye, barışa ve hayra işaret olması dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün gelirleriniz ve harcamalarınız gündeminizin en önemli konusu olacak. Kaynaklarınızı arttırmak için yeni arayışlara yönelebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde kişisel yeteneklerinizi rahatlıkla ön plana çıkarabilirsiniz. İşbirliği yapabileceğiniz kişilerle ilgili olumlu gelişmeler olacak. Akılcı ve kararlı yaklaşımlar sonuç verecek.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün hiç aklınıza gelmeyen bazı sürpriz koşullar nedeniyle finansal kayıplar yaşayabilir ve günü bu anlamda biraz mutsuz geçirebilirsiniz. Aslında bunun sebebi zamanında bazı şeylerin üstünü örtmeniz ile ilgili bir neden olabilir. Zamanında ödeme yapılmayan bir konu şu zamanda karşınızda ani bir şekilde gelmiş gibi gözükebilir. İlişkiler bazında ise eski arkadaşlıklarınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (21-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hayatınıza yön vermek istediğiniz bir çok konu ve alan olabilir. Tek sorun hangisinden başlayacağınızı tam olarak kestiremiyorsunuz. Bugün gün içinde keyfinizi yüksek tutacak ve çeşitli aktivitelerde ve hareketli işlerde bulunacaksınız.Bugün ve yarın sabaha kadar Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemiz ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda ve bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz. Ay, Boğa burcundayken, daha yavaş hareket eder, ağırkanlı davranırız. Durumlara daha gerçekçi yaklaşırız. Aynı zamanda inatçı olabiliriz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 02:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güven, huzur ve kaliteli yaşam arzumuzun işaretçisi. Ancak bunları aile içinde, evimizde, kendi dünyamızda bulmakta zorlanıyoruz. Bu bizi yoruyor, hassas kılıyor, hatta bazen sinirli hale getiriyor.Saat 05:42 Ay-Neptün görünümü, hem huzur duygusu veriyor hem de güven hissi yaratıyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır.Saat 16:59 Ay-Pluto görünümü, derinlemesine yapılan incelemelerin, kendinizi garanti altına almak adına son derece kararlı bir şekilde hareket edeceğinizin göstergesidir. Küçücük şeyler bile bizi mutlu etmeye yetecektir. Ruhunuz huzur, sakinlik, rahatlık, mutluluk arayışındadır ve buna ulaşması gayet kolay olur.Saat 20:21-22 Mart saat 08:30 Ay-Boşluk etkisinde her konuda güvence önemlidir. Önünüze ardınıza, etrafınızdaki insanlara bu yönde değerlendirir, ona göre hareket edersiniz.Uzun vadeli iş ve kazanç dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Hayatınız için olumlu adımlar atmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Fiziksel açıdan kendinize karşı daha özenlisiniz. Yeni başlangıçlar ve yenilenme konularında hızlı gelişmeler olabilir. Yeni fikirler ortaya atabilirsiniz. Kararlı ve cesur davranmalı değişime kendinizi açmalısınız.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönleriniz başkalarının işine yarıyor olması huzur veriyor

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün ilişkiler yönünde gayet güzel ve şaşırtıcı haberlerle karşılaşabilir kendinizi yeniden doğmuşçasına mutlu hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve bazı sıkıntılarınızı kaynağını daha rahat bulabileceğiniz içsel bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Ancak bugünün en sıkıcı konusu sizin için yakın çevrenizde yaşadığınız soğuk savaş konusu olabilir. Bu duruma fazlaca takılmak yerine kendinizi işinize verip gelişiminize katkı sağlamak daha akıllıca olur.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (20-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Güneş, bir ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.Bugün Güneş, Koç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde cesur, atak, lider, sosyal ve güçlü taraflarımızı ortaya çıkarabilir. Hayat enerjimiz yükselecek ve kendimizi oldukça sağlıklı hissedebiliriz. Aşağıdaki yorumlar Güneş\’in bir ay boyunca sizi hangi alanlarda etkilediğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar 20 Mart saat:19:15-20 Nisan saat:06:12 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Koç burcu döneminde bir şeyler ortaya koymak, uygulamak istersiniz. Ancak bunları dışarıya sunmakta güçlük çekebilirsiniz. Elden geldiğince bilinçli ve mantıklı bir şekilde hareket etmek, inancınızı ayakta tutmak ve olan bitene bakmak gerekir.Gizli ve bilinmeyen bazı düşmanlıklarla karşılaşmak olasıdır. Bütün bunların farkında olarak çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmeliyiz. 23 Mart tarihinde Merkür-Koç burcunda gerileyecek. Onun için, maddi konularda görüştüğünüz insanlara dikkat etmekte yarar vardır. Karar vermeden önce hangi konuda olursa olsun beklemede kalınız, incelemelerde bulununuz. Sağlığınıza dikkat ediniz.Güneş-Koç geçişinin hepimize güç kazandırması dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel hassasiyetleriniz hayatınızın içinde daha belirgin bir unsur olarak ortaya çıkarabilir. Kişisel imajınızda yenilik ve yenilenme konusu ön plana çıkabilir, değişimler yaşanabilir. Daha duygusal olacağınız bu günde kadınlardan gelecek destekler olabilir. Bugün katılacağınız yemek organizasyonlarında aşırı yememeye dikkat etmelisiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortamda adapte olabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyi yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Uzun vadeli hedefleriniz için önemli görüşmeler ve planlar yapmanın zamanı geldi. Daha fazla ertelemek yerine artık daha akıllıca planlar yapıp bunu uygulama safhasında size yardımı dokunacak kişilerden görüş alabilir, onların engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca akademik anlamda eğitim görmek isteyenler yurt dışı bağlantılarını daha kolaylıkla yapabilirler.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (19-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde, biraz isteksiz olabilirsiniz. Bilinçaltınızda, duygusal konularda iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinize aşırı yüklenmemeniz gerekiyor. İş alanlarınızda güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sizi iyileştirebilirler.Haftaya girişimlerimize, tek başına atılması gereken adımlarımıza odaklanarak başlıyoruz. Salı günü Güneş Koç burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğimizde cesur, ateşli, atak ve girişimci yönler ortaya çıkabilir. Bu haftanın en önemli konusu Cuma günü Merkür geriliyor. 3 Hafta boyunca iletişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olacağız. Cumartesi günü sinirli ve agresif yapımızı kontrol etmeye çalışalım.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkinizle alakalı konularda önyargılı davranabilirsiniz. Eğer sevgilinizle aranızda herhangi bir problem yoksa bu kavuşum karşılıklı zevk alışınızın simgesidir.Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, yeni bir adım atabilmenizin önünde duran engellerin ne olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Eğer bu engeller güvensizlik duygunuzdan veya yanlış hedefler üzerinde ısrar etmenizden kaynaklanıyorsa bunları tekrar gözden geçirerek doğru iz üzerinde ilerlemeyi öğrenirsiniz. Yanlış kişilerle mi birliktesiniz ve bu kişiler yüzünden sürekli zaman mı kaybediyorsunuz. Bütün bunları daha net bir şekilde görmenizi sağlayabilir. Akıntıya kapılmış oradan oraya sürüklendiğinizi düşünüyorsanız, kendinize sahip çıkmanızı ve ayaklarınızın üzerinde sağlam durmayı size öğretebilir. Geleceğe dönük beklentilerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için akıllı seçimlerde bulunmanız gerektiğini öğretir. Hatalarınızı kabullenmenizi ve bunları düzelterek eksiklerinizi tamamlamayı sağlar.Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, aşk hayatınızla ilgili konuları tekrar bir gözden geçirme anlamında önem taşır. Biraz sinirli tepkilerde bulunmanız mümkündür. Oysaki şöyle sakince konuşulsa problemler bir şekilde düzene konulabilir.Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. İstemeden takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz.Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında bir şeyleri çözmek isterken daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün gizli saklı konuların açığa çıkmasıyla birlikte zor durumda kalabilir, bazı dedikodu çevrelerine cevap yetiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Bu konular sizin çevrenizden sakladığınız veya sizden saklanan durumlar için geçerli olabilir. Bu anlamda kimlere sır verilip kimlere verilmeyeceğini öğrenmeli, her şeyinizi başkalarıyla paylaşmamaya önem vermelisiniz.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün oluşan Yeniay, ortamlarınızdaki değişiklikler için sizi destekleyecek. Yeni ortamlar, yeni ilişkiler, yeni işler anlamında önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Birden fazla işle uğraşmak ve onların sonuçlarını almak önem kazanıyor.Bu cumartesi öğleden sonra saat 16.11 itibarıyla Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Balık temaları olan şefkat, merhamet, evrensel sevgi, akışa bırakmak, hasasslık, alınganlık, kurban olma hissiyatı buYeniay ile birlikte öne çıkabilir. Bu Yeniay\’ın derecesi Venüs’ün Balık burcunda yüceldiği bir noktada. Kironla birleşen bu Yeniay\’da şifalanma enerjimiz yüksek. Kötü alışkanlıklardan kurtulma, kabul etme, kendimizi sevgi yoluyla farketme enerjisi yüksek olacak. Acelecilikten, sert tepkilerden, sadece kendimizi düşünmeden kaçınırsak o zaman ruhsal ve dünyevi olarak işlerin yoluna girdiğini görebiliriz. Kazalara, sakarlıklara, hızlı ve patavatsız tavırlara gün içinde dikkat edelim. Mars burç değiştirmeye hazırlanırken, son derecelerde kaderin cilvesi dediğimiz olaylar etrafımızda vuku bulabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar, 17 Mart saat 16:12 itibariyle Balık burcunda doğacak Yeniay, gelecek bir teklif ve fırsatın göstergesidir. Üzerinde derinlemesine düşünürsünüz. Bu bir grup içinde yer almak, bir projenin üzerinde çalışmak, araştırmak yönünde de faydalıdır. Bu Yeniay ciddi bir ilişkiyi, destekleyici arkadaşlıkları, empatide bulunmayı, insanlarla amaca dönük yapılacak paylaşımları işaret ediyor. Kaldı ki bunlar sizi bir hayli mutlu edecektir. Bu Yeniay Mars-Oğlak burcuyla örtüştüğü için, neyi hedefliyorsanız onu elde edecek güce sahipsiniz. Eğitimden iş girişimlerine kadar geniş bir alanda adınızdan söz ettireceksiniz. Size tek tavsiyem, lütfen aceleci olmayın. Çünkü her şey yolunda giderken, ufak bir engelle karşılaşmak veya bir şeylere sinirlenmek zaman kaybetmenize neden olur. Yavaş yavaş ilerlemek, acele edip yanlış yapmaktan iyidir.17 Mart saat:19:40-16 Mayıs saat:07:55 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, başta mesleki ihtisas konuları olmak üzere, eğitim hayatınız, inancınız, çevrenizle olan her türlü temasınız, keşif ve araştırma konularınız, yüksek düzeyde bilgilenmeniz, yabancılarla olan temasınız ve yurtdışı faaliyetlerinizle ilgili alanlarda, temkinli ve gayet güçlü bir şekilde, isteklerinizin peşinden gideceğiniz bir zamanı göstermektedir. Bu enerji burcunuzla uyumlu ve olumlu bir görünüm yapacağı için doğal olarak sizler açısından olumlu bir zamanı göstermektedir. Mars Oğlak burcunda zaten düşünmeden taşınmadan hareket etmenin önüne geçer. Ben bu sürecin sizler gibi sakin, mantıklı ve sağlam kararlar almaktan yana olan kişiler için gayet yararlı olacağını düşünüyorum.Yeniayın güçlü enerjisi hepimiz için olumlu gelişmelere vesile olsun.Kalben sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Balık burcundaki yeniay içinde bulunduğunuz gruplar ve arkadaşlarla ilgili konuları yeniliyor. Gelecek beklentileriniz üzerinde yeni hayaller içinde olabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün özel ilişkilerinizde ki sorunları daha gerçekçi bir şekilde görmek adına geri adım atabilir ve kendi içinize çekilip orada çözüm yollarını bulmak isteyebilirsiniz. Bazen sizler de bilirsiniz ki yaşadığınız bir ilişkiden uzaklarda olunca görmediğinizi daha iyi görür duymadığınızı daha iyi duyabilirsiniz. Bu nedenle bazen ilişkiye bir nefes arası vermek her iki taraf için de iyi sonuçlar doğurabilir. Bu noktada sizler için alternatif çözüm yolları üretmek hiç de zor olmayacaktır.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (16-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Grupsal işlerinizdeki, takım çalışmalarınızdaki fikirleriniz geleceğinize etki eden işlerde devreye girebilir. Düşüncelerinizin etrafınızdaki insanları etkilediğini farkedecek, bugün bu yönünüzü ön plana çıkartacaksınız. Kendinizi çok zorlamayın.Bugün ve yarın Ay, Balık Burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Şeker hastaları bu birkaç güne çok dikkat etmemeliler. Genel olarak duygusal olacağımız şu birkaç gün, partnerimizle vakit geçirmek, insanları anlamak, sevmek, empati kurmak ön plana çıkabilir. Ay, iyice kapandığından önemli işlerimiz varsa yarın oluşacak Yeniay sonrasında yapmaya çalışalım.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Cuma günümüz, saat 05:07 Ay-Satürn görünümüyle başlayacak. Sevdiğimiz, değer verdiğimiz her şeye karşı ılımlı bir duruşun işaretçisidir. Hayattan zevk alırız, başarıyı önemseriz ve hayatın güzel yanlarının keyfine varırız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşırız, empatide bulunuruz. Kendimize güveniriz, inandığımız yolda gönül rahatlıyla ilerleriz.Saat 16:46 Ay-Neptün kavuşumu, bizi ümitlendiriyor. Derinlemesine düşünmemizi sağlayan bu enerji altında gerek özel gerekse toplumda hayatta karşımıza çıkan problemlerin gerisindeki gerçeklere ulaşabiliriz.Not: 17 Mart tarihinde Balık burcunda doğacak Yeniayın etkileri alttaki linkte yer almaktadır. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün geleceğinizle ilgili konularda hassas olabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşüp fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi çok fazla sorumluluk altına sokmak istemeyebilirsiniz. Sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün yaşayacağınız bazı olaylar sizlere gerçek dostunuzun kim olup olmadığını net bir şekilde ortaya koyabilir. Hayallerinize ulaşmak için dostlarınızdan fedakârlıklar görebilir ve onların sayesinde cesaret gösterebilirsiniz. Siz siz olun yine de fikirlerinizi ve hayallerinizi gerçek dostlarınızdan başkalarına söylemeyin. Çünkü sizi sevenler olduğu gibi çekemeyenler de olduğunu bilmelisiniz. Yine de hayatınıza da dair bazı şeyleri kendi içinizde saklamak daha da iyi olacaktır. Özellikle bu özel hayatınızla ilgili olan konular için geçerlidir.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (15-03-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Hayatınızı gözden geçirdikçe ne kadar şanslı olduğunuzu göreceksiniz. Sizi zorlayan ilişkiler aslında uzun zamandır düşündüğünüz konuların sonuçları olabilir. Biraz eğlenmeye ve arkadaşlarınızla vakit geçirmeye ihtiyacınız var.Bugün öğle saatlerine kadar Ay, boşlukta olacak. Önemli işlerimizi başlatmak yerine, tamamlanması gereken işlerimizi halletmeye çalışalım. Saat 13.11 itibarıyla Ay, Balık burcuna geçiyor. Daha duygusal, kararsız enerjiler altına gireceğiz. Sabah saatlerindeki hareketlilik daha yumuşak bir enerjiye yerini bırakabilir. Bugün ve yarın kadersel etkiler altında olacağız.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 06:34 Ay-Uranüs görünüm etkisinde başlıyor. Bir yanıyla yenilik hevesi veriyor, diğer taraftan dış dünyada bir çok şeyin sizin istediğiniz gibi olmayışı nedeniyle gerginlik yaratıyor. Şöyle biraz rahat bırakın kendinizi. Bırakın ki, stres altında kalmayın.Saat10:32-13:12 arasında Ay-Boşluktadır. Eski bir sorun yüzünden canınız sıkılabilir. Aksamaların önüne geçmenin yolu, sakin olmak, iç sesinize kulak vererek ilerlemektir. Yapacaklarınızı kafanızın içinde düzene koymanız ve o düzen içinde yerine getirmeniz gayet faydalıdır. Bu size zaman kazandırabilir.Saat 12:10 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sizi rahatsız eden, zihninizi kurcalayan, elinizde olmadan zorlayan kişilere karşı konulan mesafenin göstergesidir. Güvenmediğiniz, inanmadığınız, kendinizi rahat hissetmediğiniz kişi ve ortamlardan uzak durursunuz. Bir çok yalan ve yanlışın farkına varırsınız. Ona göre tavrınızı belli edersiniz. Gelişmeyen, büyümeyen, verimli olmayan, gizli ve saklı olup bilmediğiniz ne varsa ortaya çıkar. Belki üzülürsünüz ancak doğru ve eğri olanı anlarsınız.Saat 13:12 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, yaptığımız iyiliklerin, fedakarlıkların değeri bilinsin isteriz. Ancak bazen bu gecikir, her şey kendi içinde tatsızlaşır ve sıkıntı verici hale gelir. İşte Ay-Balık burcu geçişlerinde, umutlarınız yükselir, gönlünüz huzura erer.Güzel niyetli insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ay bugün 10:32 ile 13:11 arası boşlukta. Öğle saatlerinde yeni işlere başlamak yerine mevcut işlerinizi toparlamalısınız. Bugün gelecek hedeflerinizle ilgili yeni sorumluluklar almaya açıksınız. İşlerinizi toparlamak için başkalarının yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün hem evlilik hem de ilişkiler konusunda bazı öngöremediğiniz sorunlarla kaşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlar en fazla kendi oluşturduğunuz yersiz şüphelerinizden kaynaklanıyor olabilir. Karşınızdaki kişiyle rahat bir şekilde konuşursanız eğer sorunlarınızın hiç de büyük olmadığını fark edebilir ve üstünden kalkamayacak olmadığını görebilirsiniz. Ancak bazı konularda yine de başkalarının fikirlerini alabilir onların da görüşlerini dinleyebilirsiniz.