Burçlar: Boğa

Boğa Burcunun Karakterleri Özellikleri : Boğa burçları sağlam bünyeli, yüksek dirençli burçlardır. Koç burçlarının aksine boğa burçları sabırlıdırlar ve hızlı karar almaktan çekinirler. Önemli kararlar öncesi uzun uzun plan yapmayı ve düşünmeyi severler. Boğa burçlarını finansal anlamda zor duruma düşürecek hareketlerde bulunursanız, öfkesine maruz kalırsınız. Maddi konularda bağışlayıcı değildir. Sahiplenmek duygusu boğa burçları için ön plandadır.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (23-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Gün içinde, bazı yorgunluklarınız olursa kendi iç enerjinizden gereken yardımı bugün alacaksınız. Aile hayatınızda için yapacağınız bazı harcamalar hoşunuza gidebilir. Bu aralar dinlemekten çok konuşmaya ihtiyacınız olabilir.Haftaya Ay Aslan burcundayken keyfi konulara, aşk hayatımıza odaklanarak giriş yapıyoruz. Salı günü Venüs İkizler burcuna geçecek, ilişkilerde özgür, iletişimci, meraklı zamanlar başlıyor. Çarşamba günü fikirsel olarak negatif etkiler altında olabiliriz. Olayları fazlasıyla kritize edebiliriz. Bu hafta enerjimizi doğru ve düzgün kullanmaya çalışalım yoksa fazla yoğun enerji üzerimizde sıkıntı yaratabilir. Olur olmadık durumları kendimize çekebiliriz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar, yeni haftamız, saat 00:46 Aslan burcunda oluşan ilkdördün etkisinde başlıyor. Kafanızın içinde birçok hayal, istek söz konusu olduğu halde, bunları dış dünyada gerçekleştirme anlamında zorlanmanıza neden olabilir. Bu zorlukların üstesinden gelebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey huzurlu bir yuvada yaşamak, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek, maddi-manevi anlamda güvende olmaktır. O zaman bugün, bulunduğunuz duruma gerçekçi bir şekilde bakınız.Saat 08:32 Ay-Merkür görünümü, değer verdiğiniz herkes ve sizin için önemli olan her konuda kusursuzluğa verdiğiniz önemin göstergesidir. Ev, aile, yuva ve duygusal hayatınızla ilgili her konuda kendinizi güçlü ve güvende hissetmek istersiniz. Bu ihtiyaç doğal olarak sahip olma güdünüzün yükselmesine, ne kadar güvende olduğunuzu sorgulamanız anlamına gelebilir.Saat 14:50 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, aile hayatınız ve evinizle ilgili konularda geleceğe dönük düşünürsünüz. İş-ev arasındaki meseleleri kendi arzularınız çerçevesinde ele alırsınız. Evinizde konfor duygunuz yüksektir. Sanatsal çalışmalar, çocuklarınızla ilgili konular sizin için önemlidir.Atatürkümüzün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağanı olan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gün içinde işlerinizde yapıcı enerjiler içinde olabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güvenle birçok işin altından kalkabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Geçmişte kalan konular gündeminizi etkileyebilir. İlerleyen saatlerde iletişimden kaynaklı sürtüşmeler yaşanabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bugün aile üyelerinizle birlikte yapacağınız görüşmeler sırasında geçmişe dayalı sorunların tekrar önünüze gelmesiyle birlikte sıkıntılar yaşayabilir ve aynı durumu kariyer yaşamınızda da hissedebilirsiniz. Çalışma hayatında size karşı rencide edici davranışlar içinde bulunulabilir.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (22-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İletişiminizi hızlanırken arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizdeki olayların hayatınızdaki yönü netleştirmesi önem kazanabilir. Önemli gelişmeler kendinizi iyi hissettirirken, duygusal olarak iyimser olabilirsiniz. Ortak işlerinizi, planlarınızı gözden geçireceksiniz.Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve farketmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Pazar günümüz yoğun enerjilerle dolu. İlki, saat 01:36 Ay-Mars karşıtlığı, maddi konularda iki yönlü hareket etmeye neden olabilir. Bir yandan ihtiyaçlarımızı elde etmek amaçlı düşünürüz, ancak diğer taraftan temkinli olmamız gerekebilir. Hesabımızı bilmemizde yarar var.Saat 03:56 Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz.Saat 05:21 Ay-Pluto karşıtlığı yolculukları, ailenizle olan bağlantınızı, işlerinizi yoluna koymak amaçlı görüşmeleri, derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek kolaylaşıyor.Saat 15:40 Ay-Venüs görünümü, doğallığın işaretçisidir. Eğer aşk hayatınız veya yakınlarınızla alakalı problemleriniz varsa, büyüklük bende kalsın diye düşünürsünüz. Sevdiklerinizi arayabilir, gönüllerini alabilirsiniz. Özellikle büyüklerinizle aranızdaki kırgınlıkların kendiliğinden düzeldiğini veya bir büyüğünüzün size karşı sevgi dolu yaklaştığını farkedebilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkiniz de güçlenir. Özellikle eski dostlar, eski tanıdık mekanlar, eskiye ait konular ele alınır. Çekici olursunuz. Ancak iştahımız bir hayli yükselir. Güzelliğinize ve bakımınıza, sanatsal konulara bir hayli meraklı olursunuz.Saat 15:58-20:09 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için sabah dikkatli olmakta yarar vardır. Hatalar yapılabilir veya hassasiyet yüzünden olayları yanlış değerlendirebiliriz. Hoşgörünün ve ılımlı iletişimin sınırlarını iyi çizerek ancak her sözün altında bir şey aramadan günü geçirmekte yarar var. Kardeşlerimiz, ailemiz, yuvamız içindeki iletişim, geçmişe dönük meseleleri ön plana getirebilir. Biraz duygusallaşırız, ilgi görmek isteriz.Saat 20:09 Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Mesleki ve ailevi şartlarınızı en iyi hale getirmek ve sosyal yönden aktif olmak adına neler yapabileceğinizi düşünürsünüz. Kafanızın içinde faydalı birçok çözüm olduğu halde bunları hayata geçirme konusunda desteğe fazlasıyla ihtiyacınız olduğu bir gerçektir.Pazar günümüz sevindirici gelişmeler işaret olsun. Kalben huzur dileklerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün bolca hareket ve ziyaret dikkat çekiyor. Alacağınız haberlerle planlarınızı değiştirebilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Hedeflerinizi ve yaşamınızı güzelleştirmek için atacağınız adımlarda öncelikle kendisine güvendiğiniz kişilerden destek almalı ve onların engin tecrübelerinden yararlanmalısınız. Bu noktada sosyal çevre bağlantılarınızı daha güçlü tutmak hedeflerinize ulaşmanız açısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Özel ilişkilerde ise derinleşme ve tutkunun giderek arttığı bir süreç.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (19-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Olaylara kolay adapte olabilirseniz, her şey sizin için daha kolay olabilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı önemsemeli, arkadaşlarınızı yapacağınız işlerin içine dahil etmelisiniz. Önemli işlerinizde kafa karışıklığına gün içinde dikkat edin.Bugün eve yarın öğleden sonra 16.26’ya kadar Ay, İkizler burcunda olacak. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas olacağından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika günler. Kararsızlıklara dikkat edelim.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde başlıyor. Ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi bilirsiniz.Saat 17:11 Ay-Neptün görünümü, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir hayal dünyasında olmayalım. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa önüne ardına iyi bakalım.Arzuladığınız değişimin bir an önce gerçekleşmesi dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Göz önünde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Beklemediğiniz harcamalar gündeme gelebilir. Finansal konularda değişim içinde olabilirsiniz. Bugün parasal konularda daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ani kararlar almamaya çalışın. Aşk hayatınızda bilemediğiniz nedenlerden dolayı gerilebilirsiniz. Sevgide kalmakta fayda vardır.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Başarıyı istiyorsan önce doğru yere odaklanmayı öğrenmelisin. Çalıştığın yerde işine odaklan. Ev hayatında sevdiğin insanlara yönel. Nerede olman gerekiyor ve ne yapman gerekiyorsa o anın keyfini çıkar ve hakkını ver. Biliyorsun zamanı geri döndüremezsin. Sadece yaşadığın anı güzelleştirebilirsin.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (17-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle kendinizi ve hoşunuza giden işlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan beklentileriniz yüksek olabilir. Abartılı ve iyimser etkilerle kendinizi ilişkilerinize bırakacaksınız.Bugün oluşan Venüs – Plüton olumlu açısıyla ilişkilerimizde otoritelerden ve güçlü insanlardan destekler görebiliriz. Venüs – Jüpiter karşıtlığıyla önemli şanslar ve fırsatlar karşımıza gelebilir. Abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durarak, beklentimizi yükseltmeden ilerlemeye çalışmalıyız. İlişkilerden ve parasal konulardan yana şansımız yüksek olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 07:16 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güven, huzur ve kaliteli yaşam arzumuzun işaretçisi. Ancak bunları aile içinde, evimizde, kendi dünyamızda bulmakta zorlanıyoruz. Bu bizi yoruyor, hassas kılıyor, hatta bazen sinirli hale getiriyor.Saat 10:00 Venüs-Jüpiter karşıtlığı, ilişkinin özünde yatan olgunun birlikte büyümek, gelişmek ve kazanç elde etmek olduğunu gösteriyor. Hayatı birlikte kotaralım ancak bu birliktelik bize fayda sağlasın, verimli olsun ve kendimizi güvende hissedelim istiyoruz. İlişkimizi de bu açıdan ele alacağız. Bekar Boğalar, bu kriterleri göz önüne alarak partner seçiminde bulunacaklar. Burada önemli olan birbirinize ne kadar rahatlık, imkan ve güven verdiğinizdir.17 Nisan-5 Temmuz arasında kısa bir süre Koç burcunda ilerleyecek Chiron, gizli ve derinde olan acılarımızın, zayıflıklarımızın ve bizi kurban durumuna düşüren güçsüzleştiren yanlarımızla yüzleşme vaktidir. Dışarıdan gelen tesirler sonucu oluşan kimliğiniz ile asıl özünüz arasındaki gerçeğin farkına varmanızı sağlayacaktır. Bunun sonucunda kendinizi bulacaksınız. Yeter ki yüzleşmeye, bu yolda hakikatlerin peşinde koşmaya hazır olunuz. Gerçek bilgiyi, gerçek duyguları, keşfetmeye, gizli ve saklı olanı bulmaya, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi hapseden egonuzun baskısından kurtulmayı istemez misiniz? Bunun size sunacağı manevi zenginliğe paha biçilmez doğrusu.Saat 14:28 Ay-Neptün görünümü, hem huzur duygusu veriyor hem de güven hissi yaratıyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır.Saat 16:04 Venüs-Pluto görünümü, hem hayata karşı olan direncinizi yükseltici hem de kendinize olan güven duygunuzu tazeleyicidir. Kişi böyle bir etki altında hayatı için gerekli olan kararları verirken enine boyuna düşünür. Kişisel cazibesi ona bazı önemli kapıların açılmasında yoldaşlık edebilir. Zevklerinize oldukça düşkünsünüzdür. Cinsel anlamda gücünüz doruktadır. Hem fiziksel açıdan doyuma ulaşmak hem de kazanan taraf olmak için var gücünüzle çabalarsınız. Her anlamda geleceğe dönük düşünmeyi de ihmal etmeyelim olur mu?Saat 16:49 Ay-Mars görünüm etkisinde, başarılı işlere adım atmak, bunları planlamak, devam eden işleri sağlamlaştırmak anlamında faydalıdır. Kişi yaş tahtaya adım atmaz. Özellikle amacınıza odaklanır ve ona göre hareket eder.Saat 23:41 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisinde, huzuru önemsiyoruz. İlişkide, ayıran taraf değil, toparlayan, yoran değil yorgunluğu alan, zorlukta kaçan değil, yanımızda kalanla mutlu olacağımızı biliyoruz. Buna göre kendimizi ve beraberliğimizi gözden geçireceğiz.Sizi mutlu edici haberler almanız dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İkili ilişkileriniz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz işleriniz için palan yapabilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yön verebilirsiniz. Gün içinde imaj değişikliği yapabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Senin servetin, düşünebilme kapasitenin ürünüdür. Servetinin ölçüsünü öğren. Kişisel gücün gerçek olan tek yatırımındır. Karar verdiğin an sen de biliyorsun ki her şeye sahip olursun. Kararsızlık senin en büyük düşmanındır. Geleceğin için ne yapmak istiyorsan bir an önce düşün ve harekete geç.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu cumartesi, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde almanız gereken kararlar varsa destekleneceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız yardım ve desteklerle gelecek planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Değişik olaylar altındasınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, kendinizi her konuda güçlü hissemte arzunuzdur. Buna ihtiyacınız vardır. Dışarının baskısı altında bunalırsınız. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak, enerjinizi doğru şekilde yönlendirecek aktivitelere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, ilişki-iş ortaklığında olumlu yönde bir değişim ve dönüşümün işaretçisidir. Problemleri pozitif bir açıdan yorumlayarak, uygun çözüm yolu bulmanızı sağlayıcıdır. İş, eğitim, ilişki anlamında bakış açınızı yenileştiren, olgunlukla gerçekleri görmenizi sağlayan bir içsel dürtüdür. Fırsatlar çıkartır, olanaklar sunar. Bir evlilik kararının, uzun seyirli bir ilişkinin, verimli bir iş ortaklığının kurulmasında, karşılıklı çıkarların korunup kollanmasında önemli bir zamandır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, kendinizi bir ilişkide nereye koyduğunuzu, ne istediğinizi bilerek hareket ederiniz. Bir basamak atlanışı, bir yolun ayrımı, bir şeyin farklı bir form haline getirilişi diyebiliriz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, aşk hayatınızla ilgili konuları tekrar bir gözden geçirme anlamında önem taşır. Biraz sinirli tepkilerde bulunmanız mümkündür. Oysaki sakince konuşulsa problemler bir şekilde düzene konulabilir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, dışarıda güçlü duruşun, hedefinize odaklı bir şekilde insanlarla temas etmenin, olumlu yönlerinizi göstermenin, kabul ettirmenin ve bundan hoşnut olmanın işaretçisidir.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir şeylere kızarız, içerleriz ancak duygularımızı belli etmemeye çalışırız. Bu kolay değildir. Hani içi seni yakar, dışı beni derler ya, aynen böyle bir ruh hali üstümüzde hakimdir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün sizi endişelendirebilecek konulara takılmamalısınız. Eskilerle ilgili işler de gündeme gelebilir.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Temkinli davranın.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bekâr olan boğalar geleneksel tanışma yöntemleri ile uzun soluklu bir ilişkinin ilk sinyallerini alabilirler. İlişkisi devam eden boğalar ise bağlayıcılığını artıran ve devamlılık sağlayan kararları ortaklaşa alabilirler. Bugün ilişkiler bazında oldukça ciddi kararların alınabileceği bir gündür.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bu cumartesi, özel hayatınızda ve ilişkilerinizde almanız gereken kararlar varsa destekleneceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlardan alacağınız yardım ve desteklerle gelecek planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Değişik olaylar altındasınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, kendinizi her konuda güçlü hissemte arzunuzdur. Buna ihtiyacınız vardır. Dışarının baskısı altında bunalırsınız. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak, enerjinizi doğru şekilde yönlendirecek aktivitelere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, ilişki-iş ortaklığında olumlu yönde bir değişim ve dönüşümün işaretçisidir. Problemleri pozitif bir açıdan yorumlayarak, uygun çözüm yolu bulmanızı sağlayıcıdır. İş, eğitim, ilişki anlamında bakış açınızı yenileştiren, olgunlukla gerçekleri görmenizi sağlayan bir içsel dürtüdür. Fırsatlar çıkartır, olanaklar sunar. Bir evlilik kararının, uzun seyirli bir ilişkinin, verimli bir iş ortaklığının kurulmasında, karşılıklı çıkarların korunup kollanmasında önemli bir zamandır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, kendinizi bir ilişkide nereye koyduğunuzu, ne istediğinizi bilerek hareket ederiniz. Bir basamak atlanışı, bir yolun ayrımı, bir şeyin farklı bir form haline getirilişi diyebiliriz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, aşk hayatınızla ilgili konuları tekrar bir gözden geçirme anlamında önem taşır. Biraz sinirli tepkilerde bulunmanız mümkündür. Oysaki sakince konuşulsa problemler bir şekilde düzene konulabilir.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, dışarıda güçlü duruşun, hedefinize odaklı bir şekilde insanlarla temas etmenin, olumlu yönlerinizi göstermenin, kabul ettirmenin ve bundan hoşnut olmanın işaretçisidir.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde bir şeylere kızarız, içerleriz ancak duygularımızı belli etmemeye çalışırız. Bu kolay değildir. Hani içi seni yakar, dışı beni derler ya, aynen böyle bir ruh hali üstümüzde hakimdir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün sizi endişelendirebilecek konulara takılmamalısınız. Eskilerle ilgili işler de gündeme gelebilir.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün çözümlemeniz gereken birçok konuyu bir arada düşünmekten kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çevrenizle bağlarınızı güçlü tutmak zorundasınız. Diyaloglarınızı yeniden gözden geçirmenin tam zamanı. Temkinli davranın.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Bekâr olan boğalar geleneksel tanışma yöntemleri ile uzun soluklu bir ilişkinin ilk sinyallerini alabilirler. İlişkisi devam eden boğalar ise bağlayıcılığını artıran ve devamlılık sağlayan kararları ortaklaşa alabilirler. Bugün ilişkiler bazında oldukça ciddi kararların alınabileceği bir gündür.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (13-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuzla sosyal ortamlarda keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlar hayatınızla ilgili konularda size yardımcı olmak isteyebilirler. Gerçekçilikten uzaklaşmayın. Hayalgücünüzü etrafınızla paylaşmak önem kazanabilir.Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımıza yüklenmeden, yormadan hareket etmeye çalışalım. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kararsızlıklara ve kafa karışıklığına dikkat edelim.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar saat 01:28 Ay-Mars görünüm etkisinde güne adım atacağız. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiren bu enerji, hem güzellikleri hem başarıyı önemsemenin işaretçisidir. İşimde, evimde huzur bulayım, mutlu olayım diye düşünürsünüz.Saat 03:09 Ay-Neptün kavuşum etkisinde, hayallerimizi, sezgilerimizi güçlendiren bu enerji bizi huzurlu kılacaktır. Pozitif yönde destekleyecek, ılımlı bir şekilde güne adım atmamızda yardımcı olacaktır. Gayet olumludur ve rahatlatıcıdır.Saat 03:57 Ay-Venüs görünümü, çevremizle olan bağımızı güçlendirir. Bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek, huzurlu hale getirmek isteriz.Saat 14:16 Ay-Pluto görünümü, size, yardımcı olacak güçlü kişilerin işaretçisidir. Dış dünyada sosyal ilişkiler, eğitim, iş konularında derinlikli analizde bulunabilir, hangi yolun doğru ve köklü olacağını bilerek ilerlersiniz.Saat 14:27-14 Nisan saat 06:26 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu saatler arasında dürüstlük ve doğruluk, huzur ve güvence olguları üzerinde düşünürüz. Mevcut durumumuz sıkıntılı ise, bunu nasıl düzeltebileceğimizi, eğer huzurlu isek, bunun sürekli olmasını isteriz. Ruh halimizde iniş ve çıkışlar olsa da, olumsuz düşünmeyiz. Mutlaka her şey yoluna girecektir düşünürüz.Sizi mutlu edecek haberler almanız dileğimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerebilir. Bugün biraz daha kendinizle vakit geçirmek, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gizemli ve mistik konular ilginizi çekebilir. İlerleyen saatlerde kendinizi çok daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanarak, yeni düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz..

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

Duygusal anlamda kendinizi rahatlatmanız gereken bir gün. Zihinsel aktivitelerinizin oldukça yorucu olması sizi manevi anlamda rahatlatacak konulara yönlendirecektir. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla yapacağınız gizli oluşumlar güne damgasını vurabilir. Bu noktada sırlarınızı paylaştığınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Published by:

Boğa burcu Günlük Burç Yorumu (10-04-2018)

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün, çalışıyorsanız iş alanlarınızda şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Bu aralar enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz, bu da üzerinizde sinir yapabilir. Yine de sakinlik ve aktiflik arasında güzel bir köprü kurabilirsiniz.Bugün ve yarın Ay, Kova burcunda dolaşıyor; Yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaşlıklar edinmek, sosyal olmak, kendimizi dışarı atmak, gezmek ve paylaşmak için olumlu bir gün. Bugünlerde, daha dostane, anlayışlı ve yardımsever oluruz. İstekler ve arzular daha ön plana çıkar. Özgürlüğümüze düşkün oluruz. Biraz da vurdumduymaz, sınırları aşan tavırlarda sergilememiz mümkün olabilir.

Günlük Boğa burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Boğalar Saat 09:18 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, sorumlulukların üstümüzdeki baskısını işaret ediyor. Özgür karar vermek, yenilikte bulunmak istiyoruz. Ancak şartlar gereği biraz zorlanıyoruz. Aile içinde ise, bizi onaylamaları, takdir etmeleri önemli. O konuda da biraz sorunlarımız var. Bu karşıtlıkta önemli olan, hem bireysel duruşumuzu korumak hem de engeller karşısında yılmadan ilerlemektir.Saat 10:56 Ay-Venüs görünüm görünümü, toplumsal görev ve sorumlulukların, iş hayatında veya aile içindeki önemini işaret ediyor. Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak sizin için son derece önemli. Bunlar olduğunda kendinizi güvende hissedersiniz.Not: Haftanın en önemli gelişmesi Merkür geri hareketinin sona erişidir. Yorumlarınız alttaki linktedir.https://www.mynet.com/9-15-nisan-haftalik-burc-yorumlari-1217139-mykadinGönülden sevgilerimle,

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gayrimenkul ile ilgili bir konu aile gündeminize gelebilir. Konu ile ilgili aile ve kardeşler de bir araya gelebilir. Bir durum değerlendirmesi yapılabilirsiniz. Finansal konularınız hakkında değişiklikler yaşayabilirsiniz. Babanıza ait konular dikkatinizi çekebilir. İkili ilişkilerinizde daha açık olmanız eşinizin veya sevgilinizin sizi daha rahat anlamasını sağlayacaktır.

Günlük Boğa burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Bugün, hümanist duygular içindesiniz. Olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz.

Günlük Boğa burcu yorumu – Mahmure

İş yoğunluğunuzdan vakit bulup nefes almak isteyeceğiniz, yakın çevrenizle daha nitelikli zaman geçirmek isteyeceğiniz bir gün geneli. Uzun süredir beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Sevindirici gelişmeler çok yakında.