Burçlar: burclar

Burçlar…21 Ağustos 2013..Günlük Burç yorumu

Published by:

Burçlar

Koç Burçları

Geçmişteki pişmanlıklarınızı bir kenera bırakıp geleceğinize odaklanmalısınız.  Bugün alkolden uzak durmanızda fayda var.  Beklenmedik romantik tanışmalar geleceğinizi şekillendirebilir.

Boğa burçları günlük burç yorumu

Bugün boğa burçları için çok güzel bir gün. Çabalarının karşılıklarını alacaklar. Negatif düşünceleri bir kenera bırakmalısınız.


İkizler Burçları

Bugün ağırlık vermeniz gereken en önemli konu sağlınız. Bedeninizi dinlendirin. Diğer işleriniz bir günlük aksayabilir. Daha sonra kaldığınız yerden devam edeceksiniz.


Yengeç Burçları

Beklemediniz bir arkadaşınız ile karşılaşacaksınız ve bu karşılaşma hislerinizi olumlu yönde değiştirecek. Çarşamba günü sizin için oldukça pozitif bir gün. Ne istediğinize bir an önce karar vermelisiniz.


Aslan Burçları

Bugün sizin için pek kötü sayılmaz. Daha iyi olması sizin elinizde. Aceleci olmayın ve iyi düşünmeden kararlarınızı iş yerinizde yada özel hayatınızda paylaşmayın. Bu dönemde fikirleriniz son derece değişken.


Başak Burçları günlük burç yorumları

Bugünün ilk yarısında kafanızdaki sorulara cevap arayın. Günün ikinci yarısında ise daha çok eğlence ağırlıklı planlar yapın.


Terazi Burçları

İstediğiniz şeylere ulaşmak için bugün biraz daha hızlı kararlar alıp hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Seyehat planlarınız var ayrıca eğitim alanındada gelişmeler var.


Akrep Burçları

Günün iyi geçmesi sizin elinizde. Çalışma ortamınızda sizin başarınızı çekemeyenler var. Bugün münakaşalardan kaçınmanızda fayda var. Partneriniz size güzel bir süpriz yapabilir.


Yay Burçları…günlük burç yorumu

Finansal açıdan süprizlerin sizi beklediği bir gün. İş hayatınıza biraz daha fazla odaklanmanız kariyerinizde hedeflediğiniz basamakları çıkmanıza yardım edecek.

Oğlak Burçları

Hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel bir gün. En basit olanından başlayın. İstekleriniz çok çabuk değişiyor. Sizin için önemli olanları belirlemelisiniz. Aile bireylerinizden gerekli desteği göreceksiniz.


Kova Burçları…günlük burç yorumu

Beklenmedik harcamalar günün sonunda ortaya çıkabilir. Gün içinde değişik aktivitelere katılacaksınız. Yeni tanışmalar söz konusu.


Balık Burçları

Dikkatlerin üzerinizde olduğu bir gün. Yaptığınız güzel şeyler beğeni görürken , olumsuz davranışlarınız tepki görecek, bu yüzden daha dikkatli davranmanızda fayda var. Eleştirilmekten pek hoşlanmıyorsunuz.

Burçlar…19.08.2013 günlük burç yorumları

Published by:

13.08.2013 Burçlar

Koç Burçları günlük burç yorumu

Kendinize karşı dürüst olun ve gerçeği kabullenin…Vücudunuzu forma sokma zamanınız geldi.Beslenme düzeninizi yeni baştan oluşturun ve vücudunuzun vitamin gereksinimini göz ardı etmeyin.

Boğa Burçları

Beklemediğiniz biri bugün sizin tarafınızda olacak ve sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak. Kendinizi yükseklerde görmeyin ve size uzatılan eli sıkın. Arkadaşlar böyle günler içindir.

İkizler Burcu

Karamsar olmayın ve en yüksek performansınızı bulunduğunuz ortamda gösterin. Diğerlerine yardımınız dokunacak. Egoist yaklaşımlardan uzaklaşın.

Yengeç Burcu

Daha iyi bir gelir için işlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Paranın ayağınıza gelmesini beklememelisiniz. Başarı çaba gerektirir.

Aslan burçları

Bugün aşk gününüz. Son derece romantik bir gün sizi bekliyor. Yeni kişilerle tanışma ve onları etkileme olasılığınız çok yüksek.

Başak Burcu

Uzun zamandır beklediğiniz ekonomik yardıma kavuşuyorsunuz. Fakat bu parayı nasıl değerlendireceğinizi iyi düşünmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Terazi Burçları

Sağlınıza biraz daha özen göstermelisiniz. Daha fazla sıvı tüketmelisiniz. Kilo fazlanızdan kurtulmanız için gereken adımları bugün atmak isteyeceksiniz.

Akrep Burçları

Konsantrasyon problemleri gün içinde ortaya çıkabilir. İşlerinize odaklanma problemi yaşayacaksınız. Birden fazla işle ilgileniyorsanız. Sizin için en önemli olanı seçip gün sonuna kadar bununla ilgilenmeniz probleminize biraz da olsa yardımcı olacak.

Yay Burçları

Beklemediğiniz bir yerden güzel bir hediye süprizi moralinizi yükseltecek. Kendinizle gurur duyabilirsiniz gerçekten özel hayatınızda ve iş hayatınızda iyi bir gün sizi bekliyor.

Oğlak Burçları

İş ortamınızı değiştirmek istiyorsunuz. Uzun zamandır bunu düşünüyordunuz fakat geçiş ortamını sağlayamıyordunuz. Tam aradığınız gibi bir iş karşınıza günün ikinci yarısında çıkabilir. Fakat yakın arkadaşlarınızla ve aileniz ile bunu paylaşmanızda yarar var.

Kova Burcu günlük Burç yorumu

Haftanın ilk iş günü sizin için her zaman zor gün olmuştur. Fakat zorluklar mücadele etmek sizin işiniz. Kendinize güveniniz bugün yerinde. Yeni bir şeye başlamaktan korkmayın.

Balık Burçları

Güne güzel bir başlangıç yaptınız. İş arkadaşlarınız bitmek tükenmek bilmeyen enerjinize hayranlar. Öğleden sonra iş temponuz biraz daha artacak. Kariyeriniz için bugün çok özel bir gün…

 

Burçlar . org burç yorumları Koç burcu , Boğa burcu , İkizler , Yengeç Burçları , Aslan burcu , Başak Burçları, Terazi , Akrep , Yay burcu, Oğlak burcu, Kova, Balık burçları  günlük olarak hazırlanmaktadır. Lütfen Burç yorumlarını Burçlar.org internet sitesinden izin almadan başka sitelerde yayınlamayınız.

Burçlar…15.08.2013 Burç yorumları

Published by:

Burçlar

Koç Burcu günlük burç yorumu

Aynı anda birden çok iş ile uğraşıyorsunuz. Günün sonunda bu şekilde çalışmaya devam ederseniz tam anlamıyla hiçbirini bitiremeyeceksiniz. Bu yüzden sizin için en önemli olanı seçip onun üzerine yoğunlaşmalısınız. Sorumluluklarınız için yeterli zamanınız var.

Boğa Burçları

Aradığınız şey korkularınızda gizli. Korkularınızın üstüne gitme zamanı. Bugün Boğa burçları için enerjik ve başarılı bir gün. İş hayatınızda gözler üzerinizde olacak.

İkizler burcu günlük burç yorumu

Düşünceleriniz ile kendinize zarar veriyorsunuz. Bugün  hasta olduğunuzu düşünüyorsunuz ve kendinizi güçsüz hissediyorsunuz. Öğleden sonra durumu değiştirmek tamamen sizin elinizde, sevdiğiniz yakın bir arkadaşınızı arayarak içinde bulunduğunuz bunalımdan çıkabilirsiniz.

Yengeç Burçları

Hesap-kitap işlerinde bugün dikkatli olmanız gereken bir gün. Ön görmediğiniz giderler başınızı ağrıtabilir. Sizin için önceliği ilk sırada olan harcamaların dışındakilere bugün zaman ayırmayın.

Aslan burçları

Almak için vermeyi öğrenmelisiniz. Bugün iş hayatınızda ve özel hayatınızda yaptığınız herşey ( iyi yada kötü ) size ileriki günlerde geri dönecektir. Bu yüzden daha çok pozitif olmaya çalışın.

Başak Burcu

Bugün şans sizden yana.  Normalde almaktan çekindiğiniz riskli kararlar alabilirsiniz. Sınırlarınızı siz belirliyorsunuz.

Terazi Burçları

İş hayatınızda ve özel hayatınızda temponuzu biraz düşürmenizde fayda var. Böylece bazı konular hakkında daha çok düşünme fırsatınız olacak. Gerçekçi olmaya özen gösterip hayallerden bugün için uzak durun.

Akrep Burcu günlük burç yorumu

Son zamanlarda işinizden ( çalışma ortamınızdan ) memnun değilsiniz fakat bu dönem az ile yetinmeyi biliyorsunuz. Daha iyi bir iş fırsatı önümüzdeki günlerde karşınıza çıkabilir.

Yay Burçları

Uzun zamandır gerçekten sevebileceğiniz birisini arıyorsunuz. Kafanızdaki seçenekler var fakat kriterlerinize uymuyorlar. Kriterlerinizi belirlerken biraz daha optimist olun ve kriterlerinizden az da olsa ödün vermeyi bilin.

Oğlak Burçları

Son zamanlarda özel hayatınızda güven problemleri yaşıyorsunuz. Partnerinize karşı ön yargılısınız. O’na şans tanıyın. Bugün ona yapacağınız güzel bir süpriz sizin içinde iyi olacaktır.

Kova Burcu

Kendinizi halsiz hissediyorsunuz. Bugün sağlınıza önem verin. Daha önceden de vücudunuzun çeşitli bölgelerinde ağrılar, kasılmalar hissediyorsanız doktora görünmenizde fayda var. Beslenme düzeninizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Balık Burçları

Birşeylerin gerçekleşmesini istiyorsanız durmayın harekete geçin. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok hayallerinizden uzaklaşacaksınız. Başarılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınıza gerçekten neler yapabileceğinizi göstermeniz için güzel bir gün.

Günlük Burçlar 13.08.2013

Published by:

13.08.2013 Burçlar

Koç Burcu günlük yorum

İkili ilişkilerinizde kontrolü elinizden bırakmayın. İş yerinizde beklemediğiniz bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Planladığınız şekilde sorumluluklarınızı bugün yerine getiremeyeceksiniz. Bu durumdan etkilenmeyip öfkenizi kontrol etmeye çalışın. İş arkadaşlarınıza bunu yansıtmayın.

Boğa Burçları

Bugün oldukça meşkulsünüz. Fakat bulunduğunuz ortamda sizin bu yoğunluğunuzun farkında olmayan arkadaşlarınız mevcut ve gereksiz sohbetlerle sizi işinizden alıyokuyuyorlar. Finansal olarak yeni yatırımlar arayışı içerisindesiniz.


İkizler Burcu günlük yorumu

Bugün özel hayatınızda ve iş hayatınızda gereksiz harcamalar yapmaktan kaçının. Başkalarının neden olduğu fakat dolaylı yollardan İkizler burçlarının da etkilenebileceği problemler olacak. Bugün uzun yolculuklardan kaçının.


Yengeç Burçları

Bugün yapacağınız seyehatlar ( kısa gezi  ) size çok iyi gelecek ve kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. İş hayatınızda sizden daha deneyimli iş arkadaşlarınız ile kendinizi kıyaslamaktan ve laf kalabalığı etmekten sakının.


Aslan Burçları

Güne başlarken aklınızda size yardımcı olabilecek bazı kişiler var. Geç olmadan onlarla irtitaba geçmelisiniz. Pisikolojik olarak sinirlerinize hakim olmalı ve bir ergen gibi davranmalısınız.


Başak Burcu

Değişimden korkmayın. Önümüzdeki günlerde alacağınız önemli kararlar için bugün daha çok düşünmelisiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırın. İş yerinizde bugünkü işlerinizi gün sonuna kadar bitirmeye gayret edin.


Terazi Burcu

Güne aktif başlamanız iş hayatınız da olumlu etkiler yarattı. Size verilen ek sorumluluklardan ( görevlerden ) kaçmayın bu size ekstra kazanç olarak ileriki günlerde geri dönecektir. Nezle , baş ağırısı gibi hastalıklara dikkat.


Akrep Burçları

Müdürünüz ile ikili diyaloglarınızda son derece dikkatli olmanız gereken bir gün. Haksız olsanız bile alttan almalısınız. Ortamın daha sakin olduğu bir zamanda müdürünüz ile sorunlarınızı paylaşabilir , çözüm bulabilirsiniz.


Yay Burcu günlük yorumu

Her türlü yeni öneriye iş hayatınızda ve özel hayatınızda açık olun. Özelliklede daha güzel bir hayat istiyorsanız. Kendinize güveniniz tam. Aile bireylerinizin yapmış olduğu süpriz harcamalar canınızı öğleden sonra sıkabilir.


Oğlak Burçları

İkili ilişkilerinizde partneriniz ile münakaşaya girmekten bugün kaçınmalısınız. Kafanızda ki soruları önümüzdeki haftalarda partneriniz ile paylaşmanızda yarar var. Öğleden sonra yakın çevrenizden biri borç isteyebilir. Bonkörsünüz fakat sizin de ekonomik durumunuz buna pek müsait değil. İyi düşünün…

Kova burcu günlük burç yorumu

Bugün uzun zamandır beklediğiniz haberi alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ki sabırlı tutumunuz meyvelerini vermeye başladı. Uzun seyehatlerden başarılı bir finansal dönem için kaçınmanızda fayda var.
Balık Burçları

Bugün sizin için çok başarılı bir gün istediğiniz herşeye küçük ölçekli sahip olabileceğiniz bir gün. Beklemediğiniz eski bir dostunuz ile güzel vakit geçirebilirsiniz. Kararsız kaldığını konular için yakın arkadaşlarınız ile fikir alış verişi yapabilirsiniz.

12 Ağustos 2013 Günlük Burçlar

Published by:

Burçlar

Koç burcu 12 ağustos günlük yorumu

Kazandığınızdan daha çok harcarsanız parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Finansal harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.

Boğa Burçları

Bugün partneriniz ile güzel, romantik bir geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ciddi bir projeye başlamayı, önemli bir karar almayı düşünüyorsanız bugün bunu ertelemenizde fayda var.

İkizler Burcu

Sizi güne konsantre edecek bir şeye ihtiyacınız var. Aklınızda olan hayata geçirmeyi düşündüğünüz fikirleri uygulamaya geçebilirsiniz. Öğleden sonra sağlık konusunda biraz daha dikkatli olunmalı.

Yengeç Burçları

Bugün önemli bir karar almanız bekleniyor. Bu yüzden etrafınızdaki kişilere dikkat etmeli ,iyi gözlem yapmalı  ve detaylara önem vermelisiniz. Ayrıntı detaylarda gizli , bu kararı vermeden önce sizinde ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor.

Aslan burçları

Aynı anda birçok şeyle uğraşmaya çalışmayın. Size faydalı olabilecek en önemli şeyi seçin ve ona konsantre olun. Sadece bu şekilde başarılı olabilir ve gereksiz yorgunluktan uzak durabilirsiniz.

Başak Burcu

Bugün paranızı nereye ( neye ) harcadığınıza dikkat edin daha sonra bu eyleminizden pişman olabilirsiniz. Bu yüzden Pazartesi günü Başak burçları finansal konuları bir gün ertelemelerinde fayda var.

Terazi Burcu

Terazi burçları bugün ikili ilişkilerinde  son derece başarılı olacaklar. Yeni kişilerle tanışmanız söz konusu. Bunu iyi değerlendirirseniz geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olabilir.

Akrep Burçları

Günü biraz daha yoğun aktiviteden uzak geçirmenizde fayda var.  Eğlenceye daha fazla zaman ayırmalısınız. Akşam üzeri beklemediğiniz bir telefon görüşmesi moralinizi yerine getirebilir.

Yay Burcu

Yakın arkadaşlarınız ile güven sorunu yaşayabilirsiniz. Önemli sırlarınızı yakın bildiğiniz arkadaşlarınız ile  paylaşırken iki kere düşünmenizde fayda var.

Oğlak Burcu

Bugün karşılaştığınız olaylarda daha adil olmaya çalışın bu size başkalarının gözünde artı bonus kazandıracak. Bazı konularda kazanç sağlamayı düşünmekten bugün vazgeçmelisiniz. Baş ağırsına dikkat.

Kova Burcu

İstediklerinize ulaşmak için biraz daha çaba göstermeli ayrıca ikili tartışmalardan uzak durmalısınız. Alttan almayı deneyin.

Bağlık Burçları

Bugün keyifsizsiniz. Fakat gün içinde alacağınız güzel bir haber keyfinizi yerine getirecek. Pozitif düşünmeye ihtiyacınız var. Gereksiz yere üzüldüğünüzü fark edeceksiniz.

Terazi Burcu 2013 yılı Burç yorumu

Published by:

Terazi Burcu 2013 yılı Burçlar

Sevgili Terazi burçları 2013 yılında iş hayatınızda başarılı bir yıl sizi bekliyor. Eylül ayında yapacağız yurtdışı gezisinde ekonomik anlamda güçlü ve etkin kişilerle tanışıp kariyerinizde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer planlamalarınız her dönemde sizi ikilemlerde bıraktı bu dönemde de farklı olmayacak. Aile fertleriniz ile görüşmeler yapıp sizin için önemli olan son kararı kendiniz vereceksiniz. 2013 yılında haziran ayından sonra, geçmiş yıllarda yaşamış olduğunuz ekonomik krizlerden uzakta bir sene geçireceksiniz. Yakın akrabalarınız yada arkadaşlarınızdan birileri kapınızı kısa vaadeli borç için çalabilir. Genel olarak terazi burçları bonkördürler fakat borç vermeden önce geri dönme olasılığını iyi düşünmeniz gerekir.

 
Aşk hayatınız 2013 yılında çok renkli geçecek. Karşınızdaki kişinin hislerini anlamaya çalışmanız gerekiyor. Bazen aşırı duygusuz olabiliyorsunuz ve partnerinizin kalbini istemeden de olsa kırabiliyorsunuz. Temmuz ayında bulunduğunuz yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurmanız sözkonusu fakat bu arkadaşlıklar uzun vaadeli olmayacak. Terazi burçları 2013 yılının özellikle ikinci yarısında aşk hayatlarını çok hızlı yaşamayı seçiyorlar yani bir günleri ötekine uymuyor. Yaşadığınız heyecanları yaşamınıza renk katarken aynı zamanda da uzun vadede ilişkilerinizi zedeliyor.

 

Geçmiş senelere göre bu yıl daha cesurca kararlar alıyorsunuz ve kendinize öz güveniniz var. Pluton gezegeninin etkisinden dolayı terazi burçları baskıya boyun eğmiyor ve direnmeyi seçiyor. Değişimlerinizin ve ani kararlarınızın nedeni bu yüzden. Kısa bir süreliğinede olsa aile içinde bazı güç kavgalarının yaşanacağı bir dönem olacaktır. Sükuneti korumanız durumunda galip çıkmanız söz konusu. Geçmiş yıllara göre ikili ilişkilerinizde daha çok sorumluluk almaya çalışıyorsunuz. Bu değişim partnerinizin gözünden kaçmıyor ve size artı puan kazandırıyor.

 

Sağlık açısından ise , aşırı baskı altındasınız ve bu sizin depresyona girmenize neden oluyor. Yine zamansız mide ağrıları canınızı sıkacak.

2013 yılı Başak burcu Burç yorumu

Published by:

2013 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak burçları 2013 yılında büyük değişimler sizi bekliyor. Bu değişimlerin temelini geçen yıldan beri atıyorsunuz fakat bunlar biranda olup bitecek değişimler değil. Sabretmeniz gerekiyor. 2013 yılında kendinizi yeniden doğmuş hissedeceksiniz. Geçmiş yıllardaki acemi başak burcu yerini 2013 yılında karşısındaki insanların söylediklerine önem veren , çabuk parlamayan daha olgun bir başak burcuna bırakıyor.

 

2013 yılı Başak burcu İş hayatı

2012 yılında çeşitli ekonomik zorluklar çektiniz. 2013 yılında Satürn gezegeninin etkisiyle yeteneklerinizi daha önplana çıkacaksınız ve ekonomik olarak 2013 yılında daha huzurlu olacaksınız. Mart ayının ortasında yeni iş olasılıkları gündeminize gelebilir fakat yeni iş değişikliği düşünen başak burçları aceleci olmamalılar ve ellerindeki imkanları çok iyi analiz etmeleri başak burçlarının yararına olacaktır.

2013 yılında ortaklıklardan kaçının çünkü iş partnerinizin yada eşinizin hiç hesaba katmadığınız ekonomik bir problemi mayıs ayında karşınıza çıkabilir ve ortaklığınızı kötü anlamda etkileyebilir. Uranüs gezegeninin etkisi sizi zor durumda bırakabilir bu yüzden ortak projelere girmeden önce elinizdeki verileri iyi analiz edin.

İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile olan problemleriniz 2013 yılında başak burçlarının sağ duyulu yaklaşımıyla çözüme kavuşuyor ve 2013 yılında işinizde daha mutlu olacaksınız. Kafanızı karıştıracak güvensizlik ortamlarından uzak olacaksınız.

2013 yılı Başak burcu Aşk hayatı

Hiç bu kadar tutkulu bir yılınız olmamıştı.  Pluton gezegenini başak burçlarını olumlu yönde etkiliyor ve size gerekli olan tutkuyu ve gücü veriyor. 2013 yılında haziran ayına kadar olan bölümde sosyal ortamlarda sık sık boy göstereceksiniz. Bu dönemde yeni insanlarla tanışabilir ve yeni bir aşk hayatı gündeme gelebilir. Uzun süredir beklediğiniz partneriniz karşınıza bir anda çıkabilir.

Şubat ayının sonu ve Mart ayında ileriye dönük almış olduğunuz evlilik kararlar , partneriz ile beraber yaşama kararı sizi olumlu yönde etkileyebilir. Mayıs ayının sonunda yurt dışına bir gezi yapabilir ve hiç beklemediğiniz bir tanışma yaşayabilirsiniz. Bunun hayatınıza yön vermesine izin vermeyin. Maceralardan kaçının.

2013 haziran ayında katıldığınız toplantılarda özgüveninizi yenileme isteği hissedeceksiniz. Gözlerin hep sizde olduğunu düşünüyorsunuz. Bu dönemde çekiciliğiniz daha ön planda olacak. Gerçektende insanları etkilemeyi başaracaksınız. Temmuz ayının sonlarında partneriniz ile istemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz. Bunun çözümü yine sizde sağ duyuyu elden bırakmazsanız ve empati yapabilirseniz bu problemi çözebilirsiniz.

2013 yılı Başak burcu sağlık yaşamı

Genel olarak dalgınlık , işlerine konsantre olamama başak burçlarının en büyük problemi olacak. 2013 yılının ikinci yarısında güzel bir tatili hak ediyorsunuz.

2013 yılı Aslan burcu burç yorumu

Published by:

2013 aslan burcu yorumu

Sevgili Aslan burçları 2013 yılında da her alanda dikkatlerin üzerinizde olmasından aşırı derecede memnun olacaksınız. Aslan burçları çok iyi birer konuşmacı olduklarından 2013 yılında başlarına gelebilecek olan her türlü beladan kendilerini kişisel yetenekleri sayesinde kurtarabilecekler. Bu yıl aşk hayatınız ile ilgili değişimler ve yenilikler yılı olacaktır.

2013 yılı Aslan burcu İş hayatı

Her alanda ön plana çıkmak istiyorsunuz. Kimsenin gölgesinde kalmak istemiyorsunuz. Çok çalışıyorsunuz. 2013 yılı sizin başarı yılınız. Oturduğunuz ortamı artık beğenmiyecek ve yeni bir eve taşınmak isteyeceksiniz. Gösterişi seviyorsunuz.Mülk konusunda ki bu yatırımınız gelecek için iyi bir yatırım olacak. İş yerinizde bir sorumluluk aldıysanız bu sorumluluğun getirmiş olduğu tüm olumlu ve olumsuz yükleri taşıyabileceksiniz. Zaten çevrenizdeki insanların size en çok güvenmelerinin nedeni sorumluluk sahibi olmanız ve azminiz.

2013 yılı aslan burçlarının iş hayatında enerjik bir yıl olacak. İşinizdeki başarılarınız maddi açıdanda huzuru size getirecek. Nisan-Mayıs aylarında kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz ve yeni bir kursa başlayabilirsiniz. Bu dönem eğitim anlamında kendinize  yeni şeyler katabileceğiniz dönem.İş yerinizde sizin düşüncelerinize verilen önem arttıkça sizinde veriminiz artacak.

2013 yılı Aslan burcu Aşk hayatı

Bu yıl aslan burçlarının karşı cinslerine karşı zaafları ortaya çıkacaktır. 2012 yılında büyük ölçüde yitirmiş olduğunuz güven duygusunu tekrardan kazanmaya ihtiyacınız var. Sevdiğiniz ,değer verdiğiniz insan ile herşeyinizi paylaşacak kadar cömertsiniz. Fakat 2013 yılında bazı maddi açıdan değerli varlıkları paylaşmadan önce iki kere düşünmelisiniz.

Bulunduğunuz sosyal ortamlarda 2013 yılı şubat ayı itibariyle yeni birliktelikler yaşayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye dengeli yaklaşmanızda fayda var. Herkese çok çabuk güveniyorsunuz ve herkesinde aynı çabuklukta size güvenmesini bekliyorsunuz. Nisan 2013 duygularınızın ve güveninizin en üst seviyede olduğu dönem. Partneriniz ile önemli konuları bu dönemde konuşabilirsiniz.

Mayıs ve Temmuz aylarında partnerinizi etkilemek için elinizden gelen herşeyi yapacaksınız. Bu dönemde ki aşırılıklarınız ters etki yaratabilir. Sağ duyulu olmanızda fayda var. Ekim ayında iş yerinizden bir arkadaşınızla duygusal bir yakınlaşma olabilir. Aslan burçları 2013 yılında gerçek anlamda aşkın peşinde olacaklardır.

2013 yılı aslan burcu sağlık

Aslan burçları 2013 yılında kalp ve kalp hastalıkları ile karşılaşabilirler, ayrıca omurga rahatsızlıkları 2013 yılında yine aslan burçlarının canını sıkabilir.